Лабораторії

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 17 Травень 2010.

  1. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Я довіряю Синево. І в Параскеви кілька раз робила, нарікань в мене не було. Та й більшість лікарів, з якими я мала справу - всі радили в Синево йти.
     
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дівчата, а хтось має можливість поділитися більшою знижкою в Синево, ніж 5%?
    треба здати один з найдорожчих аналізів в Синево, звичайна картка вартість майже не змінює
    для працівників Синево або парнерів кажуть є значно кращі знижки
     
  3. mamchik

    mamchik New Member

    Робила ПЛР в медіс, дуже не задоволена, хоча ціна нижча за інші лабораторії, але і результат недостовірний. Написали що нічого не виявлено, але симптоми залишились. Прийшла до лікаря, вона направила перездати в іншу лабораторію і там виявили уреплазму. Отже заплатила я двічі, а ціна не маленька.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А моя подруга малому робила загальний аналіз крові в Сінево,то ШОЕ в нього зашкалювало там,лейкоцити теж збільшені були.Такий результат був жахливий ....На другий день перездала в поліклініці звичайній,то ШОЕ стало значно менше і лейкоцити в нормі.І кому вірити?:girl_impossible:
     
  5. Marka

    Marka New Member

    Доброго дня, скажіть будь-ласка куди краще йти здавати аналізи на гормони щитовидної залози? можливо хтось здавав і щось можуть порадити?)
     
  6. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Мені ендокринолог радила лабораторію "Діла"
     
  7. avokado

    avokado Well-Known Member

    Здаю вже пару років в Сінево, іноді для перевірки здавала в Медісі, але вернулась до Сінево. Претензій не маю.
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я здаю в радіоізотопній лабораторії на Некрасова.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Здавала в ендокинологічному диспансері на Острозького. По-перше, лікарі з ендокринологічного диспансеру більше довіряють результатам власної лабораторії, по-друге, ціни дешевші. Якщо не маю часу чи можливості їхати в ендокринологічний диспансер, то здаю в СІНЕВО.
     
  10. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Діла, мені здається, сама дорога лабораторія. А лікарі туди відправляють, бо мають свій відсоток звідти. Але впринципі зараз кругом дорого, вже доведуть тих людей до краю...
     
  11. Дівчата, мене цікавлять відгуки про Унілаб. Ніби прочитала переписку - не жаліються.
    Справа в тому, що це єдина лабораторія, з якою співпрацює моя страхова, от і думаю, чи користуватися їхніми послугами під час вагітності, чи таки дешевше для здоров*я буде знайти якусь іншу...
     
  12. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    у львові цке чи не найперша "модна" лабораторія. Я там здавала багато аналізів, завжди точні. Не хочу рекламувати, але цю лабораторію найбільше люблю, і не тільки через власника))
    Короче, аналізи вони роблять добре, вчасно, персонал привітний, уважний. Лише не дуже люблять цю лабор.наші лікарі, але я думаю, що причини тут тільки меркантильні..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Ну мені ендокринолог сказала, що той тест, який був необхідний моїй дитині, роблять у Львові тільки вони.
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ви мене заінтригували)))) Хто ж там власник?
    --- дописи об"єднано, 7 Липень 2016 ---
    Хороша лабораторія, як і більшість нерозрекламованих....
     
  15. Мене теж заінтригували.. хто власник?
    На іншому форумі (малеча.орг.юа) прочитала не один поганий відгук про Унілаб, от тепер сумніваюся. Пишуть, що кров з вени беруть непрофесійно: пробивають, поті синці по рік часу, опухлості по 2 тижні....
    От і не знаю, що робити, куди йти...
    Хотілося б і щоб безпечно, і щоб невитратно, от і хотла скористатися страхівкою
     
  16. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    коли вони починали працювати - керівником був Роман Матіяш із колишнього гурту "Фантом-2"
     
  17. mamchik

    mamchik New Member

    Дівчаточка, можливо хтось знає про лабораторію на зеленій...чи роблять там бакпосів сечі...
     
  18. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Так роблять. На 2 поверсі, лаборант Оленка.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  19. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  20. Lilla

    Lilla New Member

    Дівчата підскажіть чи варто під час вагітності здавати аналізи в унілаб. Так як мені не дуже можна ходити а вона най ближче до мого дому! Поможіть!!!