Лабораторії

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 17 Травень 2010.

  1. Banny

    Banny Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    Направила мене гінеколог здати аналізи на гормони- всього їх 9! Запитала про ціну в Сінево і Ескулаб...800грн. я в шоці...поїду певно в радіоізотопну лабораторію, на Некрасова. Дівчаточка, може хтось недавно до них звертався, поділіться інформацією скільки там коштують такі аналізи і саме головне чи добре роблять?
     
  2. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    Останнім часом здавала в Ескулаб всі аналізи тому що вона найближче до дому. Але от вчора один лікар сказав мені що то далеко не найкраща лабораторія і здавати краще в Медіс або Синево. А сама я переконалася теж на одному аналізі. Стверджувати не можу, але майже впевнена, що він зроблений був недобре. Зокрема один показник вперто був підвищений в держ.лабораторіях, я не вірила і перездала в Ескулаб, результат - він понижений. заспокоїлась, а тепер на УЗД є явні ознаки його підвищення і далі держ. лабораторія ставить цей показник підвищеним. Тому лабораторію Ескулаб не раджу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Banny

    Banny Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    Здала вчора кров на гормони в радіоізотопній лабораторії...що можу сказати? Задоволена повністю. Так, була черга,яка швиденько посувалась...так, приміщення "совдепівське", але персонал привітний,медсестричка,яка брала кров все зробила швидко, акуратно і безболісно...ну і ціни...рівно в два рази дешевше ніж в сінево і ескулабі- там мені нарахували 800грн.,в лабораторії я заплатила 420:) Результати думаю достовірні, оскільки є відхилення по парі гормонів,які прогнозувала гінеколог.

    Отправлено с моего GT-S5660 через Tapatalk
     
  4. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Лабораторії

    підкажіть, де можна зробити аналіз на стафілокок, і як до нього підготуватися
     
  5. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Лабораторії

    хтось чув, чи ескулаб має якусь систему знижок?
    в нас буде тривалий період зі здаванням аналізів, хотілося б знижки...
     
  6. zironjka

    zironjka New Member

    Порадьте де можна зробити загальний аналіз крові та сечі? хочеться так,щоб не перепровіряти згодом ще десь.
    і скільки це в середньому коштує зараз
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    дівчата, може хтось знає, через скільки часу готовий загальний аналіз крові з формулою якщо здавати в поліклініці? і чи можна якось прискорити то діло? я би офіційно заплатила скільки треба....
     
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    1 година. саме стільки часу нам робили. саме довше рахують ШОЄ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    як раз в поліклініці і скорше буде, бо дільнича пише помітку на скеруванні ... і лабораторія поліклініки робить
    сама от недавно стикнулась і теж мені коштів в приватній не шкода було, але там трохи ін. технологія, то ж поліклініка державна - ох, як виручила.
    власне 1 год, то коштує по часу, бо ШОЕ стоять годину, ну + пару хв. більше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    помітка що терміново?
    то можна зранку прийти здати і через годину вже піти до лікаря з результатом? то було би шикарно просто.
     
  11. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    так. за нагальної потреби, зроблять, більше того - як доктор напише, то лаборант і додому прийде на забір
    так. здаєте і відразу там ж чекаєте
    у моєму випадку, то навіть не було аж так зранку, бо цікавив окремий показник, здавали в районі 11 години.
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    вибачте за дурнуваті питання, але якщо є просте скерування, без помітки що терміново? на словах можна попросити?
     
  13. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    ясна річ, що можна попросити (як на кого попадеш, але їх там багацько, є і нормальні), пісулька ж є зроблять.
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2015
    Reason for edit: помилка
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Lilia D

    Lilia D New Member

    "Медіс" -НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Маємо гіркий досвід.Синочку 9 місяців-здали заг.аналіз крові з формулою.На другу добу у нас "загноївся" пальчик у місці проколу ,дуже глибоко!Дитина плакала два дні,температура була і весь палець червоний і набряклий, ось уже другий день чекаємо доки "прорве". Лаборант точно використала стерильний пластир, а за все інше я невпевнена, особливо рукавички-при мені вони не розпаковувались!Голки в них -не такі як у аптеках, а без упаковочки просто беруть з тумби і колять!!! якщо це має значення-то аналіз робили у м. Жовква.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. gaby

    gaby Member

    Мені вперше треба здати аналіз на гормони щитовидки. Де його можна здати? Лікарка сказала в Сінево, але, може, ще є якась альтернатива?
     
  16. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Можете здати в радiо-iзотопнiй лабораторii, вона знаходиться на територii Медiнституту.Восени то коштувало 70 грн., зранку здаэте- пiсля обiду результати забираэте
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. kyca

    kyca Member

    Хочемо здати загальний аналіз крові, прочитала що тепер є безболісний метод проколюють пальчик не голкою, а ланцетом.Поділіться може хто робив таке, чи дійсно не болить і в яких лабораторія таке є?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    сьогодні здавала у МЦ Параскеви-не знаю чим там проколювали-але то точно була не голка, мене страшну боягузку взагалі не боліло і двоє дітей переді мною не плакали-результат вже прийшов на пошту
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Взагалі то у всіх платних лабораторіях є, вони там тільки так і працюють. Але я ще купувала той ..девайс.. в звичайній аптеці і давала на поліклініці лаборанту, щоб взяли аналіз з пальця.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть будь ласка, може хтось знає. Здали аналіз сечі у Синево. Автоматичний аналізатор (перша сторінка) нарахував 25 лейкоцитів, а при ручній мікроскопії до 5 в п з (2 стор.) , тобто в межах норми.Який підрахунок більш достовірний? Чи хтось вже з таким стикався
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2015