Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Anastasia, 17 Жовтень 2008.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, порадьте хорошу сковорідку з керамічним покриттям, щоб можна було смажити без оліі
     
  2. Milli

    Milli Well-Known Member

    В мене таке ж прохання. Хочу купити керамічну, але не знаю яка хороша і довго прослужить. Дівчата аууу:girl_tender:
     
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну не знаю, мені особисто керамічна сковорідка, зовсім не сподобалась(не підійшла). Після місяця часу почала чорніти і важко відмиватися, можливо я не правильно її мила, але після кожного приготування старалася її чистити, та це її не врятувало. Жарить добре, але вигляд, ще той...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Аналогічно, мала і ноунейм (дарували) і делімано - придбала цілий набір, дуже мені хвалили і радили. В догляді дуже важкий посуд і не все і не завжди можна смажити без олії, мені не вдається. Зараз планую придбати просту чавунну, не хочу кераміки,антипригарного покриття і т.д.
     
  5. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Пораджу вам купити чавунну) Взагалі керамічні і важкі в догляді, і з часом темніють і антипригарні властивості на 6 міс.- 2 роки
    А чавунну можна промаслити так, щоб смажити на сухій потім

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Козенятко, @marianast а в мене зовсім інші враження на рахунок керамічних сковорідок.
    Вони є двох видів - ось така, як ця перша - дійсно не добра - пригорає, чорніє, відмити важко. Валяється в мене без діла.
    tmp_IMG_20160221_181101926821040.jpg tmp_IMG_20160221_181139-1191419436.jpg
    а якщо сковорідка має кераміку таку, як тарілка на дотик і не має того металевого краю - тоді вона буде супер. Свої використовую вже багато років і мегазадоволена.
    tmp_IMG_20160221_1811081236138659.jpg tmp_IMG_20160221_1811251875642022.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    А, що це за фірма?
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ця повністю залита керамікою - Fissman. А та "проста" не знаю, замовляла колись по акції з Італії за 5 євро.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    А виробник? Як миєте? І як відмиваєте коли треба трохи потерти?
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    губкою. Там терти не треба, нічого не пристає до тої кераміки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    От власне в мене така, то я і написала свої враження.
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    як?
     
  13. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Мене бабуся вчила салом, можна і олією) В цьому відео показано принципи


    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нє, то не для мене. Мій посуд повинен бути чистим, я не уявляю, як можна тримати постійно масну пательню і на ній потім ще щось готувати. А канцерогени, які виділяються при такій "обробці" пательні:girl_nea:.
    А взагалі, то я дужжеее хочу посуд з кам"яним покриттям. Бажано з бежевим або рожевим.
    Ось вона моя кухонна мрія
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Що маєте на увазі?
     
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор


     
    • Подобається Подобається x 2
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Читала я про керамічне покриття. Саме покриття екологічне, не шкідливе. Але от спосіб нанесення... Щоб добре його нанести, кераміку треба нагріти більше ніж на 600 градусів, метал пательні того не витримує і починає плавитися, відповідно, щоб знизити температуру дають якісь хімікати, і та аераміка накладається при 200 чи 250 градусіа. А це темп приготування іжі. Якщо пательня рлзігрівпється до такоі темп, то ті хімікати йдуть в іжу. Так що невідомо чи олія не краще ((( так що куплю чавунну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Вона дуже тяжка:girl_sad: Я маю якийсь сплав, ще бабина, вона середньої важкості. Мала Вінзерів кілька штук, десь за 2-3 роки почали пригорати, повикидала. Тепер з легкої руки @flame замовила чоловіку на 8 березня fissman. Подивимось скільки прослужить:girl_smile: До речі @flame, дуже люблю Ваші дописи. Ви для мене авторитет:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    :girl_crazy: ото він втішиться, як побачить скільки та радість зараз коштує. І добре накажіть, щоб брав таку, яка повністю залита керамікою і не має того металевого обідка зверху. Або хай вже купує з кам"яним покриттям.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Він мені таке на Валентина позаказував, що най тепер відкупляється:girl_haha: