Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Anastasia, 17 Жовтень 2008.

  1. skai

    skai Well-Known Member

    Купила собі форму Фортіньяк в Сільпо. Перед тим читала як за нею доглядати, і т.п. Пишуть, що спеціальної обробки не потрібно. Я все ж вирішила застрахуватися і натерла її маслом. Запікала піцу. І чому та піца до дна прилипла? Бачила, що в інтернеті на фото в таких бляжках курку запікають на фользі, інше - на пергаментному папері. Виходить, що писанина про те, що не потрібно ніяких масел і паперів неправда. Чи то я щось не так роблю???
     
  2. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Зараз в Метро акція на сковорідку, Тефаль - 189 грн. Треба мені сковорідка, хочу якусь хорошу купити, бо маю і керамічну, із тефлоновим покриттям, але так швидко поцарапались, що то капець:girl_cray:, навіть 1 рік жодна з тих сковорідок не витримала, хоча користуюсь дерев"яною лопаткою.
    Вирішила купити чавунну, може довше прослужить, а тут натрапили на акцію на Тефаль, і не знаю, що тепер робити! Може хто мав сковорідку Тефаль з Метро? Як враження? Як довго служить? За таку ціну можна надіятись, що то хороша якісна сковорідка? Чи чавунна теж царапається і пригорає?
     
  3. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Моя Вам порада - докладiть трохи i купiть собi чугунну Ситонiвську сковорiдку ( э в магазинчику навпроти Добробуту чи з сайту замовте) , то э вiчна рiч, без перебiльшення.Мала я набiр сковорiдок Тефаль то вже давно "пiшли спати" , а чугунну юзаю кожен день протягом 7 рокiв i хоч би що iй, як нова.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У мене тефаль, але не з метро. Вже 8-й рік пішов: нічого не пошкрябалось, хоча іноді виделкою чи ложкою користуюсь. Єдиний мінус - перегріла колись і дно вигнулось, але мені то особливо не заважає. У мами моєі точно так само: 8 років, не пошкрябана, вигнуте дно.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    до неї не пристають, котлети наприклад, чи сирнички? Чи вона для інших страв ізначально?
     
  6. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Нi, не пристають.Я така широка господиня, що то моя эдина сковорiдка на кухнi, так що я в нiй i смажу все i тушкую.В мене така сковорiдка трохи глибша з кришкою i дерев'яною ручкою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    теж хочу ті форми. Але чула, що до них їжа прилипає. Ну і як нею користуватися правильно?
     
  8. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Де купували? Як думаєте, Тефаль з Метро може бути підробкою, чи Маде ін чіна? Просто така підозріла ціна...
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    ні, не пристають, але я використовую тільки для смаження (тушкую на керамічних), моїй вже шостий рік пішов, десь рік тому оновила покриття (сіллю і олією) і вона знову як нова
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А яке у вас покриття? І взагалі, чавунні пропонуються з якимось покриттям і без. То яка краще?
     
  11. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    коли я купувала, то були емальовані і неемальовані, власне чавунне покриття, яке потребувало домашньої обробки, от в мене саме така звичайна чавунна.
    я не знаю, яка краща, бо використовувала тільки один з видів, тому порівняти не можу, але своєю задоволенна
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я купувала в Києві у Великій Кишені (то такий супермаркет). Не пам'ятаю, де моя виготовлена, але не виключено, що в Китаі теж. Але 8 років тому ціна була теж десь така 150-200 грн в залежності від моделі і розміру (то вже з кришкою). Не думаю, що в метро підробка. А яка там не акційна ціна була?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Тут дівчата питали про сайт з тими чугунними сковорідками, сховала під офтопом
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    краще без, вони довговічніші (мала кастрюльку з покриттям, там сколи теж бувають, що не вельми добре). а сковорідки-грилі-жаровні-млинниці можуть служити хоч і сто років
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Неакційна ціна 250 грн, без кришки.
     
  16. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Ітак, звітуюсь. Вирішила все ж купити по акції Тефаль, а з часом і невбиваєму чавунну сковорідку нашого виробництва. (Сковорідок багато не буває) Пішли ми в Метро, дивлюсь країну виробництва, чи бува не Китай, а там... Рашка (4_6) . Вже розстроїлась, глянула трошки в бік, а там Тефаль уже французька, та ще й 2 шт: велика і маленька сковорідка, трохи дорожче 230 чи 220 грн. Взяла, тішусь. Сьогодні вже смажила, нарешті нічого не пригорає.
     
  17. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Тепер маю питання, як правильно доглядати за тефлоновою сковорідкою Тефаль? Чим мити? Чи смажите на олії чи без?
     
  18. skai

    skai Well-Known Member

    А поділіться досвідом як треба відновлювати покриття і в яких сковорідках? В мене була з керамічним покриттям. Ну дуже скоро поцарапалася, хоч я користувалася деревяною лопаткою. Може неправильно мила, вже й не знаю. Але зараз маю форму з керамічним покриттям і теж не знаю як її мити.
     
  19. terezka

    terezka котяка-вишивака

    то стосується лише чавунних сковорідок, де з допомогою запікання сковорідки з сіллю, а потім натирання олією і запікання формується захисний шар
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Нічим не шкребти, максимум жосткою стороною губки. Мию тільки плином, в пм ставлю. Але я така не дуже чистюля, то мене не напрягає, що з зовнішньоі сторони сковорідка вже не відмивається. Смажу з капелькою оліі, а як котлети, то і більше оліі. Підігрівати іжу можу взагалі на воді.
    Головне не перегрійте.
     
    • Подобається Подобається x 1