Кухонні мийки

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем галичанка, 6 Листопад 2008.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Зараз я є перед вибором кухонної мийки. Хочу щоб була ємною, влізали різноманітні братванки, листи до духовки, бо я часто печу. Тому звертаю увагу на розмір чаші.

    Знайшла в Інтернеті таку, але де у Львові можна замовити?
    [​IMG]

    Размер чаши: 360х428 мм
    Глубина чаши: 208 мм

    Форумчанки, поділіться своїм досвідом, в кого які мийки і де ви їх замовляли, щоб було подешевше.
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2008
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    Вже купили мийку. Стільки магазинів, ринків, супермаркетів обійшла, перечитала інформації в Інтернеті. Тепер я сама спеціаліст по мийках. Знайшла "точки" у Львові, де значно дешевше. Якщо когось цікавить - поділюсь інформацією :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    діліться тут :)
     
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    А що конкретно цікавить? Якщо така мийка, як на фото в 1 дописі - це мийка Сanto фірми ТЕКА, продається в Епіцентрі, 1910 грн. Розмір великої чаші 350Х440 ( в 1 дописі я помилилась трошки з розміром).
    На вул Щирецькій є дуже подібна, правда, назви фірми мені не звали - 1850 грн. З кутових гранітних мийок це найкраща ціна, всюди ціни біля 2500 грн.

    З матової нержавійки також непогані мийки в Епіцентрі. Наприклад, модель TEXINA тієї ж фірми ТЕКА - 914 грн. Правда чаша трошечки менша і вона одна, нема маленької.

    [​IMG]
     
  5. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    Дуже гарні мийки є в Салоні ідей на Замарстинівській! В багатьох магазинах, меблевих салонах мийки можна вибрати по каталогах. Скільки там різноманітних мийок, з різноманітними відділеннями, різних форм, на будь-який смак. Моя порада, перш, ніж планувати кухню - треба визначитись з мийкою, бо не кожна підійде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    Дивилася сьогодні по телевізору одну передачу про мийки. Виявляється, що справжні нержавійки не притягуються магнітом. То ж я взяла магніт і пішла на кухню;). І до нашої мийки магніт не прилип :radist:! Вона в нас вже 10 років має, ще з тих перших, я би її не міняла ні на яку, на неї спокійно можна стати і вона не прогнеться. Але на цьому мої дослідження не припинилися. Не прилипав магніт і до старих ложок і вилок з нержавійки, а ті що купила недавно (гарні, блискучі, на задній стороні вибито "нерж") до магніта прилипли, аж з руки вискочили:beee:.
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    Во-во! А я зробила навпаки, потім довго шукала мийку. Прадв, мені треба було невелику, і щоб ширина "ванночки" була не більше 37 см. Знайшла на Південному, хорошу німецьку, фірми не пам"ятаю, 850 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ollga

    ollga миється в бані

    Відповідь: Кухонні мийки

    були там.купили.дорого
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    моя знайома робила ремонт....то мийка в неї..ну я ше такої не зустрічала...нагадує таку добротну пластмасу, пвд тон кухні....чим зручно...шо не гримає в тій мойці ні чого, не тарабане і не бється...супер.Відмивається і не зношується вже пару років як нова.
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    хочу мийку в один рівень з стільницею. Наразі такі знайшла лише в blanco, ,але нажаль вони всі з лівостороннью чашею йдуть, а мені треба з правою...
    Може хтось має досвід з такими мийками і підкаже з яких фірм ще можна пошукати
     
  11. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    В BLANCO є декілька моделей і з правою чашею, в них просто інший номер.
     
  12. Drizzle

    Drizzle New Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    Декілька років тому купила круту мийку, штучний камінь - чорну. Дуже гарна, особливо, коли в тон зі стільницею), приємна на дотик. Міцна. Але на ній дуже видно білі відкладення від води, а змити їх неможливо! Терла уже усім, що є в хаті, а вона як підсохне - знову біля крана усе біле. Досить неакуратно виглядає. Шкодую за своєю старою нержавійкою Franke.
    Що робити?
     
  13. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    В мене бежева в тон зі стільницею. Відкладень від води нема. Я своєю страшенно задоволена, на нержавійку ніколи б не проміняла. Правда, буває, що залишаються плями від соку чорниці, наприклад, але любим засобом, що містить хлор легко відмивається (але ж таке не часто буває). А так після миття посуду обтираю водою з плином і все - гарненька.
     
  14. Drizzle

    Drizzle New Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    Вам щастить!
    Я бачу 3 причини в моїй проблеми з чорною мийкою:
    1. бо, можливо, в ній така структура пориста, що важко відмити
    2. тому що в мене за межами Львова інший склад води - дуже мінералізована
    3. тому що вона чорна - на чорному тлі усі плями видніші. Так, до речі, і зі стільницею - теж під чорний камінь - якщо із силою декілька разів на день не протерти - усе видно...
     
  15. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    В мене дно "пористої" структури, а все решта шліфоване. Але дно відмивається (трохи важче, але відмивається).

    Ну і, звичайно, колір також має значення. Саме тому ми і обрали пісочний. :girl_smile:
     
  16. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    І в мене проблеми з мийкою. Які тільки засоби не купувала, нічого не дапомагає. Навіть пробувала чистити її засобом для видалення вапна з кранів і все одно, вся в білих плямах.
     
  17. Lavrik

    Lavrik New Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    А я якраз замовила чорну стільницю.ще й глянцеву.мені свекор пробував довести,що буде дуже бруд видно-я сказала,що митиму.буду мучитись.та ще не каюсь,бо не пробувала витирати кухню 100 разів на день.може і весело буде.
    а от на рахунок мийки прислухаюсь.придивляюсь до нержавійок.
     
  18. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    Гранітну можна брати, вигляд на кухні - супер, але НЕ ЧОРНУ!!!
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Кухонні мийки

    Ну та добре-добре...
    Ви тільки заспокойтеся.
    І не беріть собі чорну. :)
     
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонні мийки

    +1
    я теж своєю бежевою дуже задоволена. Чищу фрошем (типу ціфу, але без хлорки), 100% на нержавйку б не поміняла. Трохи мали на початку проблеми з коліном, бо вона глибша, але то все дрібниці, загалом мийці 2 роки, вигляд набагато кращий ніж у нержавійок після аналогічного часу користування