Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

1. Haidee

Haidee Well-Known Member Команда форуму

Та не треба вам та автошкола, якщо будете в Регу ходити. Тоді вже обирайте доброго лектора, щоб вмів пояснити правила і нюанси, аби самій здати теорію нормально. Не навчать вас в звичайній автошколі добре водити, в кращому випадку - основ і рушати спокійно. В гіршому - будуть педальки за вас тиснути.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. fantazerka

fantazerka Well-Known Member

Добре, де знайти хорошого лектора?))

3. Haidee

Haidee Well-Known Member Команда форуму

Та хз) я ходила на курси не в приміщення автошколи, але лектор був з автошколи на Свєнціцького. Ім‘я не пам‘ятаю, але такий молодий і досить зацікавлений навчити. Теорію я здала без проблем. Думаю, плюс/мінус в кожній автошколі є хоч один нормальний.

4. Mixa

Mixa Member

Можу сказати куди краще не йти :) В автошколу на В. Великого точно не варто. Ще від подруг чула не дуже хороші відгуки про Нову Автошколу. Десь читала що варто обирати державну автошколу - там, принаймні, інструктора чесно відпрацьовують водіння.

5. jalla

jalla Прогрес року 2013

Чудовий лектор у нас був на Жовківській.

6. fantazerka

То трохи задалеко для мене. Мені бажано Сихів або близький до нього центр. Але дякую)

7. La esposa

La esposa Moderator

я їздила з інструкотором з автошколи на Кос-Анатольського (Микола Романович), чувак халявщик.

8. porIra

porIra Well-Known Member

Хороші відгуки про автошколу на Південному. Галич драйв, здається. Сама в пошуку, то по відгуках знайомих схиляюся до цього вибору.

9. HOPIC

HOPIC Well-Known Member

Лектор на всі 100, я всім рекомендую його.

10. fantazerka

Дівчата, в мене тепер нова морока) Виявляється, майже у всіх автошколах є лише вечірні заняття. В Новій Автошколі на Сихові є ще заняття в суботу (4 год), що мені також не дуже підходить.
    Хтось знає, в якій автошколі (бажано поближче до Сихова) є ранкові або денні заняття?
    Знайшла лише Магістраль на Опільського, але трохи задалеко туди їздити.

11. fantazerka

Ви навчалися на Опільського, чи на Варшавській?

12. fantazerka

Ви навчалися в цій школі? Можете написати відгук про неї?

13. Ассоль

Ассоль Dreams come true

На Варшавській.

14. fantazerka

А не пам'ятаєте прізвище лектора? Чи не було проблем з отриманням сертифікату, бо читаю багато негативних відгуків на google.com. І можливо чули щось про їх відділення на Опільського?

15. Ассоль

Ассоль Dreams come true

Прізвище не згадаю, старший пан. Здається, чи то ім*я в нього Степан чи то по-батькові - Степанович. Проблем не було ніяких. Я загалом задоволена. Теж читала в гуглі різні відгуки (врахуйте, що люди рідко залишають відгуки про позитивний досвід, а от про негативний значно частіше), особисто я не можу особливо нічого поганого про них сказати. Головне вибрати нормального інструктора на робочій машині. А якщо вас щось не влаштовує, той же інструктор, дзвоніть менеджерам і ввічливо, але наполегливо :) вимагайте замінити його.
    Про відділення на Опільского не можу сказати нічого: була там коли здавала документи, коли проходила внутрішній іспит та й по всьому.