Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @Orman там є пояснення: для навику "їзда під гірку". Потрібно піднятися, на гірці зупинитися і рушити знову.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну це ж зовсім не те саме. На гірку я їжджу чудово регулярно і взимку. В нашому мікрорайоні самі гірки. А по двох рейках заїхати - це зовсім інше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ну так. Естакада страшна не гіркою, а вузькими смужками без бортиків, але здача в мрео це не те місце де можна торгуватися про "я туди не поїду"
    В них естакада геть страшна. В погуковику не знайшла схожої
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Недавно я зрозуміла нащо, коли зламалась машина і мені нею треба було заїхати на евакуатор задом по двох штахетинах без бортиків:wacko:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    о про це я не подумала. В мого сусіда евакуатор, то він такий з дуже широкими заїжджалками, але всяке буває. Треба потренуватись, може.
     
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    вона не просто без бортиків. там ще величезні шпарини між дошками.
    той майданчик - чудове місце для зйомок фільмів жахів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mixa

    Mixa Member

    Мене хоч стріляйте, я не розумію нащо жінці та естакада?
    Мені здається, що вона і не кожному чоловіку тепер потрібна. Пережиток минулого
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Дівчатка порадьте гарну школу для навчання. Мене цікавить щоб були заняття зранку+ потім водіння на нормальній машині.
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Сто процентів. Чи багато хто зараз полізе сам під машину? Або на сервіс, або евакуатор і на сервіс. Максимум, що зараз водію (та ще й дівчині) треба вміти - то поміняти колесо, долити мастила чи рідини для скла. Естакада для того не потрібна. На сервісах вже і в яму ніхто не лізе, а піднімають машину на рампу. Правда, раз чи два бачила "жигулі" на естакаді на трасі і хтось там знизу на щось заглядав. Але то треба розумітися в тих справах, та й сучасні машини - то трохи інше...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    як нащо? щоби ускладнити здачу іспиту.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Your Princess натрапила щойно на таке у інстаграм, але це у Львові
    Screenshot_20190220-213611.png
     
  12. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Дякую! @mokhnatska lesia - я перегляну. Поки що націлилачя на автошколу "Магістраль". Там є ранкові заняття, всередині березня планують набір.
     
  13. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, хорошу автошколу на Сихові чи в центрі. Таку, щоб було багато водіння і реально було навчитися їздити "з нуля".
     
  14. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Я вчилася в Rega, раджу. Вже майже рік їжджу кожен день, навіть на Кіпрі на орендованому авто - без проблем. До того вчилася в звичайній автошколі на В. Великого, вже був автомобіль а наважитись сісти за кермо не могла. У мене інструктором був Дмитро, але ще чула хороші відгуки про Олега і Сашу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дякую за відповідь! Я багато чула про Регу і розглядала її для себе, щоб вже після автошколи походити туди для покращення навичок водіння. В мене немає прав, а для отримання прав ж потрібно закінчити звичайну автошколу, так? В Резі лише практичні заняття, там права не отримують?
    (Я взагалі не обізнана в цьому питанні).
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    так, Рега не має ліцензії на допуск до екзаменів, тому до них вчитись водити, а по права в звичайну школу
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В регу можна ходитина на водіння паралельно , відвідуючи автошколу і їхнє водіння, основне мати медичну довідку. Тоді можна виїжджати з майданчика.

    Але так, права вони не дадуть,
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Так і є, але з мого досвіду - дешевше взяти теорію окремо, а водіння в Резі. Бо я спочатку платила інструктору в тій автошколі де отримувала права ( до речі, заняття яке мало тривати по 2 години по факту тривало 1 год 30 хв). У мене було 10 занять + потім мала ще кілька уроків з приватним інструктором. За ті гроші я б могла взяти в Резі більше 20 годин чистого водіння. А результат від 1 заняття в Резі більший ніж в інших від 3-х занять.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Mixa

    Mixa Member

    Я теж записалася на жовтень в Rega. Щодо інструктора мені казали що там всі однаково хороші, що головне це їх методика - принаймні, у чоловіка 3-є колег там вчились, всі в різних інструкторів, але всі задоволені і водять добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Може хтось порадить якусь хорошу автошколу зі свого досвіду? Бажано на Сихові чи в центрі. Все-таки хотілося б походити на водіння і в автошколі, і потім ще й в Резі - мені зайвим точно не буде)). А тих автошкіл досить багато, не знаю, яку краще обрати.