Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Не правий той що червоненький. Бо перелаштування з смуги в смугу заборонено на перехресті..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    давайте ще зробимо гру іншого плану
    називається: "Яку саме автошколу ви представляєте?!"))
     
  3. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Що саме ви хочете цим сказати?
    Ви проти таких задачок із ПДР чи що?
     
    Останнє редагування: 12 Листопад 2017
  4. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    А де Ви взяли ці питання? Щось я не впізнаю, це нові екземенаційні білети?
     
  5. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Ні, не хвилюйтесь)):girl_smile:. Це не нові екзаменаційні білети, а дещо спірні задачки* із ПДР .
    Вони мені дістались від одного інструктора)))

    P.S: Любив «помучити» мене такими питаннями.
    От і я подумала, що Вам теж буде цікаво їх порозв'язувати. Правда, не зовсім зрозуміла реакцію користувача @Багіра на мій допис.
    Звичайно, якщо Вам не цікаво я не буду їх публікувати)))
     
    Останнє редагування: 12 Листопад 2017
  6. YuliaK

    YuliaK New Member

    Дівчата, привіт! :)
    хто недавно здавав іспит в МРЕВ? розкажіть, будь ласка, як там все проходить) наст. тижня іспит і щось хвилююся страшно:girl_sad:
     
  7. Ви ж липня місяця навчаєтeся і тільки іспит?
     
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    приходите, оплачуєте в банку за іспит(230грн десь), тоді на 3й поверх -там фотографуєтеся, підписуєте документи і чекаєте теор. іспит. Вас кличуть в аудиторію для іспиту і все - маєте 20хв тет-а-тет з комп*ютером і тестами. здали-чекаєте призначеного часу практичного іспиту. їдете-здаєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

     
  10. YuliaK

    YuliaK New Member

    планувала на початку серпня, але перенесли набір на курси і вийшло, що лише у вересні почала ходити)
     
  11. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Доброго дня, знавці ПДР. :)
    Чисто випадково натрапила у мережі facebook на цю картинку, яка визвала купу дискусій, щодо правильності проїзду з точки зору ПДР.
    При обов'язковій зупинці, пропустивши машини, чи можна повернути направо?
     

    Вкладення:

  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    Ні, не можна
     
  13. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Чому? Яким правилом ви керуєтесь?
     
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    Тому що є НАКАЗОВИЙ знак що можна рухатись прямо або наліво
    --- дописи об"єднано, 28 Листопад 2017 ---
    Знак 4.5 "Рух прямо або ліворуч" дозволяє рух лише прямо або ліворуч. Знак дозволяє також розворот транспортних засобів.

    Дія знака не поширюється на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами. Дія знака поширюється на перехрещення проїзних частин, перед яким він встановлений.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Brooklynka

    Brooklynka Member


    Ок, а на таличку «напрямку головної дороги » ви не звертаєте увагу?
     
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

    для того хто рухається по прямій воно означає що має пропустити тих хто рухається з правого боку, але рух йому ніяким чином туди не дозволяє
    --- дописи об"єднано, 28 Листопад 2017 ---
    2.2 «Проїзд без зупинки заборонено». Забороняється проїзд без зупинки перед розміткою 1.12 (стоп-лінія), а якщо вона відсутня — перед знаком.
    Необхідно дати дорогу транспортним засобам, що рухаються дорогою, яка перетинається, а за наявності таблички 7.8 [​IMG] — транспортним засобам, що рухаються головною дорогою, а також праворуч рівнозначною дорогою.
    Знак напрямку головної дороги тільки показує що головна дорога змінюється, та й усе. А ви якось по іншому це трактуєте? Чи маєте підтвердження в правилах дорожнього руху?)))
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2017
  17. Brooklynka

    Brooklynka Member

    У мене така думка: знаки там розміщені не вірно, ні з точки зору пдр, ні з точки зору дсту, бо нижній знак "виключає" необхідність встановлення таблички 7.8
    А табличка 7.8 встановлюється лише з знаками 2.1-2.3, а в данному випадку так лише з 2.3 мала б поєднюватись...
    Щодо дсту, так порушено черговість встановлення знаків та їх висоту, зокрема нижній, заборонний має бути на висоті 2м, а не на рівні поясу. + мені здається , що праворуч - це головна дорога з одностороннім рухом, тому і поставлений знак 2.2.
    P.S: Хоча, я можу помилятись.
     
  18. Merry

    Merry Well-Known Member

    то якщо знаки, на вашу думку, встановлені не на тій висоті чи не в тій комбінації, то можна повертати на право???? все одно не можна
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Я ж відповіла: мені здається, що праворуч - це головна дорога з одностороннім рухом, тому і поставлений знак 2.2.
    І в реальному житті не зустрічала такого «набору знаків». При нагоді, заїду у Сервісний центр МВС і запитаю
     
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    ви питали чи можна повертати праворуч, а тепер 'про гречку'.
     
    • Подобається Подобається x 1