Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Я, якщо чесно, взагалі смислу в окремо теорії не бачу ніякої. Краще взяти приватного інструктора, який по ходу кожної ситуації на дорозі пояснить теорію. Толку більше. Та і скільки там тої теорії? Можна і самому за день почитати всю ту потрібну теорію. Я коли вчилась то брала приватного інструктора. Перед початком їзди перечитала ту теорію, глянула відео на ютубі, ніфіга не зрозуміла звісно (бо толку з сухої теорії), але по ходу їзди вже все стало ясно. Мені стало десь занять 15 з інструктором і я почала їздити сама. Хоча зараз вже я думаю що можна було і менше займатися, бо по суті в мене був просто психологічний бар"єр щоб виїхати зовсім самій в центр припустім. То інструктор тут мені мало чим поміг, просто я відтягувала той момент таким чином :) А після того як я себе пересилила і випхалась сама в центр то потреба в інструкторі відпала, бо я побачила що вже далі треба просто самій руку набивати. Я б однозначно радила приватного інструктора брати, воно виглядає спочатку дорожче, але по факту корисніше і дешевше буде. Бо головне практика, відчуття машини, не боятися їхати, а не теорія чи щось там ще.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Як на мене, не потрібно знецінювати теоретичну підготовку, бо це основа. Легко водити тоді, коли знаєш правила, їздиш по правилах і тоді у спірних ситуаціях правий. І, тим паче, не уявляю як можна за день прочитати теорію, запам'ятати її і самому скласти іспит у МРЕО, фантастика)))
    Ну і той момент, що без довідки про відвідування автошколи не допустять до здачі в МРЕО. В законі одна "лазійка" є, але проблематична. Свого часу взнавала, бо категорично хочу здати без хабарів і вчу сама багато і з різних джерел, а в автошколу було досить проблематично їздити на теорію, але з часом в мене все склалось по-іншому і зараз їзджу на теорію, а після здачі внутрішнього іспиту будуть практичні заняття.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  3. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Воно то звісно так, але я б краще покладалась на чуйку і здоровий глузд ніж на правила. Бо як казав мені інструктор, одна його учениця принципово сказала що буде їздити по нових правилах по кільцю, себто у правому ряді по кільцю. І коли їй тьотя в"їхала в бік з лівого ряду, вона, звісно була права, але це не змінює того факту що машину їй пошкодили... Тому правила правилами але я більше керуюсь на дорозі правилом 3д і здоровим глуздом :)
    Основні правила і знаки якими користуєшся щодня цілком реально.
    В мене права давним давно є, але на той час я їх просто купила бо машини ще в планах і не було. А хто хоче здавати сам ну добре, один день замало. Але тиждень на перечитку правил/тестів/форумів з головою стане
     
  4. LiliyaGal

    LiliyaGal Active Member

    Дівчата, хто недавно здавав екзамен в Даі? Питання тестів їх збігаються з тими що є в неті, Київські, чи Харківські?
     
  5. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    В січні здавав чоловік. У білеті були питання різні - і харківські і київські. Було питання по медицині. Зверніть увагу, що є питання по законодавству, чоловіку вони не попались. Ну, але точно не було таких, які він би не бачив і не вчив.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Які знаєте автошколи в р-ні Південного? Бажано з відгуками, але хоча б назви-адреси
     
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @lovikyou , я ходила на Науковій в 66 школі. але це було вже давніше. Світлофор - називалась. Лектор- для мене добрий(але я правила основні знала), інструктор - був хороший(це при тім що я була переконана , що ніколи не рушу і взагалі педалі не запамятаю).
     
  8. SALIDA

    SALIDA Member

    Не можу з вами погодитися. По перше мені теорія потрібна, щоб впевнено водити авто і банально знати хто повинен вступити дорогу на перехресті. :girl_sad:А по друге, потрібно здати тести в Мрео. Говорять, що вони там досить підступні. :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Может пам'ятаєте ім'я інструктора?
     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    спробую пошукати. Памятаю, що це був пан- років 45-50.. на синьому деу-ланосі. В нього точка відправлення і прибуття біля 1001 дрібниці-завжди, чітко, лише там. Не кричав, не нервувався( майже..), пояснював, маршрут і був доволі врівноважений і чіткий. №тел. свого не дає(це був мінус для мене, але обійшлось без накладок). Я правда не їжджу, але це не через нього.. його слова були, що якщо я закину практику і буду виїжджати 2 рази в рік, то їздити не навчусь, якщо буду їздити 5 разів на тиждень, хоч би по 30хв, то за рік - буду їздити, як більшість водіїв в місті Львові..
    Але страх і лінь виявились сильніші, тому я користуюсь громадським транспортом...але надіє в мого чоловіка ще не померла.. та й я , можливо, дозріваю до компромісу..
     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Світлофор ще є позаду Будинку меблів. Вагонова, 21.
     
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Колись питалась за них, то начитку десь аж біля Податкової мали. Тре перепитати, може якраз
     
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    це ніби їх основний офіс, а філії по місту в 4-5місцях. Щось таке мені інструктор пояснив, коли ми 2 рази туди заїжджали.
     
  14. Теорія важлива. Коли ви знаєте ПДД, то їдучи за кермом ви думаєте про те, як правильно переключити передачу, а не що то був за знак і з чим його їдять :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Та я ж не кажу, що вона не важлива. Просто я не уявляю що там можна вчити на 3500 грн тої теорії :) То ж не біном ньютона щоб її не годен був осилити сам. Мої знайомі котрі ходили в автошколу казали що до тестів (ті котрі хотіли самі здавати) готувались самі по онлайн тестах і чомусь там ще. Хіба би в тій автошколі прям ну точні тести того МРЕО розбирали 1 в 1. А так як на мене то вартує брати хорошого інструктора саме на водіння, бо після автошколи 98% треба буде наново вчитися водити з приватником.
    Я знаю теорію, але всеодно постійно думаю (згадую) що то за знак і хто там кого має пропустити і де :) Теорія прийде з практикою, а не навпаки :) Тому чекаю і вірю що сеоро то все дійде до автоматизмую Моя скромна думка
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Як на мене, правила головне зрозуміти, а не зазубрити.
    Я на теорію не ходила, але правила добре знаю, розбираюсь у знаках (принаймні, в тих що у Львові). Те що не розуміла - дивилась собі в ютубі. Читала книгу по теорії, але більша половина з неї не запам'яталась))
    А сестра ходила на теорію, здала на відмінно, але страх так сковує, що на практиці та теорія не допомогла взагалі...
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    На мою скромну думку, теорія без практики, це як ліва нога без правої. Можна, звичайно, якось жити, але неповноцінно. Для того, щоб добре знати теорію, треба або самостійно читати, дивитись відео, робити тести, і то дуже вдумливо та наполегливо. Та і то, без практики це буде важкувато. Або піти до людини, яка гарно то все поясне (мені повезло - в автошколі був хороший лектор). Мені було цікаво ходити на теорію - розбирали різні знаки, ситуації, все з прикладами на практиці та гумором. Гарно засвоювалось. Навіть зараз деколи згадую те, що вчили, бо було гарно подано, доступно.
    Ну і практика водіння - як без неі. Але навіть не можу собі уявити як можна навчитись їздити без виїздів хоча б 2-3 рази в тиждень. З інструктором мені не так повезло як з лектором, але в мене хороший чоловік))). Примусив, поставив у таку ситуацію, коли хочеш-не хочеш, а мусиш.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @Rodionochka, а де вчили теорію?

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
  19. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Десь в районі 3500 грн. Але то середня ціна по всіх школах, я багато куди дзвонила. Розклад ще не взнавала, бо мені рано ще.

    В мене та сама ситуація, живу на Пасічній тому поки туди планую. А щоб хтось Автоградом був задоволений на 100% - ще взагалі не чула, хоч багато сусідів там вчились. Але я планую в середині літа придбати авто і хочу вже на ньому вчитись в Резі. Тому, думаю, потерплю той Автоград. Теорію все одно самій вчити доведеться. В мене, до речі, так коліжанка і робила - теорію проходила на Личаківській а практику в Резі брала і іспит сама здала, як з теорії, так і з практики. Правда, практику за другим разом, бо перший раз екзаменатор дуже злобний попався. До речі, по відгуках знайомих на Личаківській найкраще теорію викладають, в них багато людей самі здають теоретичний іспит.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    В мене був дуже класний лектор. Я готувала себе до важкого сприйняття, але подача матеріалу була супер. Все сприймала дуже легко, навіть додаткових питань не мала.