Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата.а є у львові суботні курси водіїв?
     
  2. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я ходжу в Нову автошколу на Сихові, то суботні курси в них є. Заняття по 4 години.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Ух ти. Клас! А де саме на сихові? В них сайт є? Ваші враження?
     
  4. phobika

    phobika Well-Known Member

    Вул. Хуторівка 40а. Нова автошкола - курси водіння в Львові
    Мене все влаштовує наразі. До практики ще не дійшли, тому тут поки сказати не можу нічого.

    Надіслано від мого SM-A510F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. zkate

    zkate Well-Known Member

    Дівчата, а можна здавати екзамен в МРЕВ без автошколи?
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2017
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчатка, порадьте курси водіння десь в районі Замарстиніська-прос.Чорновола, або на крайняк центр, Топольна... Треба такі, щоб для чайників), важливо, щоб добре вчили, хороші інструктора і т.п.
    Хотілося б прочитати реальні відгуки.:girl_in_dreams:
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я ходила в автошколу на Жовківській. Теорію викладали дуже добре, я ще додатково сама вдома вчилася проходити тестові завдання, розбирала ситуації, то іспит з теорії здала сама, без хабаря.
    Інструкторів з водіння там було двоє на той час. Мені не пощастило. Я вчилася з молодим хлопцем, якому було все одно, чи я чогось навчуся.
    Він не пояснював нічого, натомість ми їздили на заправку газом через все місто, застрягаючи в корку майже на весь час заняття; заїжджали до нього додому, я сиділа в авто, поки він там 20 хв невідомо чим займався; їздили по його справах.
    Коли я щось робила не правильно, він просто користувався своїми педалями, і дуже нервувався, коли я питала його, що я зробила не так.
    Мене додатково вчив тато.
    З огляду на мої обставини (з моменту отримання прав до моменту, коли я менш-більш регулярно почала їздити за кермом, минуло 4 роки), напевно, і так би все забулося.
    Але якщо оберете ту автошколу, то постарайтесь потрапити до старшого чоловіка, який в 2010 році вчив їздити на шістці чи то сімці. Його мої одногрупники дуже хвалили.
    В разі потреби можу дати контакти до директора тієї автошколи, вони в мене збереглися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    чи ходив хтось на куpси на вул. Конотоській 6?
    підкажіть, будь ласка, де можна знайти якісь коpисні матеpіаи
     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я мала ту стандартну книжку, скачала собі на комп програмку з тестами і спершу не на час намагалась пройти ті тести, а розібрати кожну ситуацію, керуючись ПДР.
    Дуже допомогло мені запам"ятати знаки і ПДР.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Зараз точно ні, але наскільки я знаю, зараз готується Законопроект, згідно якого вже буде не обов'язково проходити теорію в автошколі, Ви будете мати право вчити її самостійно, а потім здавати іспит з неї. Після того, Ви отримуєте статус "кандидат у водії" - після чого будете мати право вчитися водити з будь-яким інструктором, що має відповідну ліцензію. Цей Законопроект є ще з 2016 року, має бути прийнятий в 2017 році. Сама дуже його чекаю, сподіваюсь, його приймуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А скільки зараз заняття у приватного інструктора?
     
  12. По різному. Можна знайти і за 150, а можна і за 250 грн. Там іще залежить ціна від того чи купуєте ви бензин додатково.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Я вчилась на Хуторівці приблизно півтора роки тому. З плюсів - вечірні заняття і маленькі групи. Деколи взагалі по 10 чоловік приходило. Водіння - не дуже сподобалось, за 15 занять що в мене були я так водити і не навчилась, хоч інструктор досить спокійний був, не кричав, як деякі люблять. Але так щоб щось дуже пояснював - то теж ні :). Ще мінус- в них в програму дуже мало занять входить, треба було добирати - хтось домовлявся з тими інструкторами що в цій автошколі працюють, інші - з приватними. Тобто, мені десь 5-6 додаткових занять коштували +1000 грн. до вартості курсів.
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 2
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, а через скільки часу Вам інструкторів розподіляли та починалось водіння?
    А то я вже щось ходжу-ходжу майже місяць і тільки начитки слухаю.
    Вийшло якось так, що коли мені @Kroshka Enot надала координати автошколи, я задзвонила, записалась, а начитки уже проходили. Не знаю точно скільки я занять пропустила, але викладач казав, що нічого надважливого і ми цей матеріал ще будемо в процесі вивчення інших тем проходити плюс книжечка з ПДР, тому ці пропуски аж ніяк не проблема. Але більша половина групи за пару занять вже почала їздити, а я за себе нагадую-нагадую і "Вам ще не час".
    То все б нічого, але шось в уяві не маю коли б це я мала виїздити 19 занять плюс навчитися тому водінню, якщо в квітні вже будуть іспити...:dntknw:
    Це нормально так, як думаєте?
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2017
  15. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @jalla я минулого року, почала ходити в 20 числах лютого. +/- за місяць нам дали інструкторів. Тобто почали іздити в середині березня. Іспити в ДАІ мали 5-го травня. За півтора місяця цілком реально від'їздити, бо графік водіння ви узгоджуєте окремо з інструктором.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо інша частина групи вже їздить, я б на Вашому місці поставила питання руба.
    Якщо він Вас взяв "вдогонку" до групи, то це виключно його проблеми, як Вас "підтягнути" по теорії і передати в руки інструктора.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    По теорії я просто попросила дівчину, котра ходить від самого початку відксерити конспекти, плюс книжечка.
    А от на рахунок їзди- то тут напевно чим більше часу, тим більше толку.)
    Я хочу навчитись, а не просто потім в пришвидшеному темпі відкалатати програму.
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо Ви чемно від"їздите свої години, то НМСД, інтенсивне навчання з малими інтервалами між заняттями навіть краще і ефективніше.
    Якщо інструктор нормальний.
    Головне, щоб не вийшло так, що Ваш інструктор не має як Вас включити в свій графік, і через це Ви від"здите, наприклад, половину запланованих годин.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Не завжди. То більше від інструктора залежить, від насиченості, інтенсивності заняття. Мені в автошколі такий дядько попався, що ми просто катались по його справам. А я - мале-дурне-зелене і не наполягала на різних тонкощах. Толку з того навчання мало було. Зате з приватним інструктором за кілька занять вивчила все, що недовчила за цілий курс з інструктором з автошколи. Поцікався хто там кращий і до нього просись.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Вчора мала другий урок їзди ...)
    Інструктор правда досить спокійний молодий чоловік, голосу не підвищує, але це не означає, що не критикує, просто без вересків. Правда так же спокійно мені вчора сказав, що він зараз мене висададить і це буде кінець нашій їзді.:facepalm:Це коли я переплутала гальмо з газом при рушанні.
    Перше заняття, він розповів мені про машину, як працює двигун, педалі і т.д., я спочатку все розуміла, потім в голові пішла каша. І на першому занятті ж ми поїхали "круг почьота" від Варшавської до Арсену і на кільці Липинського повернулись назад.
    Паніки в мене не було, я все чітко робила, що каже інструктор і якось воно мені пішло (зауважу, що до того я за кермо не сідала ні разу, ні для їзди, ні для фотографії)).
    Вчора ми їхали на Привокзальну, пересувались корками з купою світлофорів, всякими поворотами... і чесно кажучи я старалась триматись, але геть заплуталась... Я виконувала все як робот те, що він каже, вся була сконцентрована на тому, щоб не поплутати педалі ще раз), щоб перемкнути передачу, не випускаючи кермо, а себе зловила на тому, що я перестаю розуміти чому ми так робимо і боюсь відкрити рот, щоб запитати, бо вся увага прикута до дороги і до того, що я роблю. На світлофорах я зупинялась десь за 10-15 метрів))), бо боялась шо не встигну пригальмувати вчасно... інструктор мене трохи піддівав/підколював, насміхався, але я не маю ще відчуття гальма, ну зовсім, та й звідки і дуже хвилювалась не заїхати за смугу.
    Я вся така напружена як дріт і поки розслабитись не вдається.
    З кермом взагалі сущий ад, інструктор в шоці як можна керувати на бордюр, і то нічого що кермо я тримаю вдруге в житті, я не ще не можу якось уявно привязати його до коліс і відчувати як вірно заїжджати в поворот. Ото десь би підівчитись на нейтральній території- було би супер, була би більше упевненість, а в місті свалу нема, позаду купа машин вже тебе підпирає, попереду машини і ти сама тримаєш кермо вдруге в житті і маєш якось оце їхати...:girl_impossible:
    Правда разів 10 почула, що я молодець, тільки навіть ото при всій повазі до себе))), так і не зрозуміла зо що.:girl_crazy:

    Я чомусь більше схильна думки, що в місто бажано виїздити поступово, бо це якось заплутує більше, чи що?)
    Загалом відчуття з останнього (другого) уроку- баран у місті))), ніякого кайфу, навіть віри в себе, добре що ще нема паніки і страху, а то не уявляю як би я їздила.

    Висновки робити рано, але така методика викладання мені не дуже до душі.
    Я сьогогодні прослухала перший урок з водіння в неті- і більше мені зрозуміло стало, як від їзди з інструктором.
    Побачимо що буде далі. Головне зараз не панікувати і не тратити віру в себе, як майбутнього водія, бо вчора після їзди вже навіть думки такі проскакували, але я їх від себе прогнала і зібралась в кулак!:)
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 2