Курси для вагітних

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем TASJA, 8 Листопад 2007.

  1. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Доброго дня! Будь ласка порадьте хороші курси в районі проспекту Чорновола, щоб можна було з чоловіком відвідувати.
     
  3. Ви щось знайшли? Якщо так, то поділіться інформацією :girl_smile:
     
  4. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Найближче цікаве що до себе знайшла - сімейний клуб Сакура, це вул.Луцького 4, бічна Шевченка. Або будемо ходити з чоловіком у Школу відповідального батьківства на Щирецькій (бо в цьому районі працюємо і ще до декрету можна встигнути :girl_smile:) В нашому районі нічого цікавого...ех :sad:
     
  5. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  6. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

  7. Sei Mayo

    Sei Mayo New Member

    Я була, було цікаво, спостерігатиму, чи будуть нові зустрічі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Картинка з інформацією про групу.JPG Картинка з інформацією про групу.JPG
    Вперше у Львові!
    Запрошуємо Вас на курс підготовки до пологів, на якому Ви зможете, як
    отримати найсучасніші знання щодо фізіології вагітності та пологів,
    догляду за немовлям та післяпологовому відновленню породіллі,
    так і опинитись в лагідній та такій необхідній групі підтримки, під турботливою опікою двох ведучих - психотерапевтів,
    де Ви зможете розміщувати та проживати свої емоції і страхи,
    вчитись розпізнавати те, що ховається за ними
    і збагачуватись знайомством із своїми потребами та бажаннями.
    Через танцювальні практики та тілесно-орієнтовані вправи ми будемо піклуватися про потреби тіла і вчитись розпізнавати його сигнали, розвиваючи чуттєвість, яка є тою першою сигнальною системою, мовою ,на якій будуть спілкуватись мама та малюк.
    І, звичайно, що буде багато гумору, арт-методів, ігр та жіночої взаємопідтримки в середині терапевтичної групи!
    Це буде Ваша власна Prenatal Village - Вагітна спільнота!
    Заняття проходитимуть двічі на тиждень по понеділках та середах у денній групі ( з 14 до 16 год) - загалом 16 зустрічей, та один раз на тиждень, по понеділках з 18:30 до 20:30 вечірня група, загалом 8 зустрічей.
    Вартість повного курсу денної групи складає 3500грн (218грн за двогодинну зустріч), та 2000грн вечірня група (250грн за двогодинну зустріч).
    Можлива передоплата за половину курсу.
    Для вагітних на 36+ тижні вагітності оплата поразово. :))
    Чекаємо на Вас!
    Ваша Анна Чала - доула, перенатальний психолог, психотерапевт, мама трьох дітей; та
    Юлія Кудрявцева - психолог, психотерапевт, мама п'ятирічного сина.
    --- дописи об"єднано, 27 Жовтень 2017 ---
    Картинка з інформацією про групу.JPG
    Вперше у Львові!
    Запрошуємо Вас на курс підготовки до пологів, на якому Ви зможете, як
    отримати найсучасніші знання щодо фізіології вагітності та пологів,
    догляду за немовлям та післяпологовому відновленню породіллі,
    так і опинитись в лагідній та такій необхідній групі підтримки, під турботливою опікою двох ведучих - психотерапевтів,
    де Ви зможете розміщувати та проживати свої емоції і страхи,
    вчитись розпізнавати те, що ховається за ними
    і збагачуватись знайомством із своїми потребами та бажаннями.
    Через танцювальні практики та тілесно-орієнтовані вправи ми будемо піклуватися про потреби тіла і вчитись розпізнавати його сигнали, розвиваючи чуттєвість, яка є тою першою сигнальною системою, мовою ,на якій будуть спілкуватись мама та малюк.
    І, звичайно, що буде багато гумору, арт-методів, ігр та жіночої взаємопідтримки в середині терапевтичної групи!
    Це буде Ваша власна Prenatal Village - Вагітна спільнота!
    Заняття проходитимуть двічі на тиждень по понеділках та середах у денній групі ( з 14 до 16 год) - загалом 16 зустрічей, та один раз на тиждень, по понеділках з 18:30 до 20:30 вечірня група, загалом 8 зустрічей.
    Вартість повного курсу денної групи складає 3500грн (218грн за двогодинну зустріч), та 2000грн вечірня група (250грн за двогодинну зустріч).
    Можлива передоплата за половину курсу.
    Для вагітних на 36+ тижні вагітності оплата поразово. :))
    Чекаємо на Вас!
    Ваша Анна Чала - доула, перенатальний психолог, психотерапевт, мама трьох дітей; та
    Юлія Кудрявцева - психолог, психотерапевт, мама п'ятирічного сина.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. ReyeN

    ReyeN New Member

    Знаю, що в Антошці на Науковій щосереди є безкоштовні лекції/заняття для майбутніх мам.
    Хтось знає яка тема сьогодні (01/11) ?
     
  10. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ліда, а у вас буває щось для сильно підкованих мам? Це я на себе натякаю гггг. Я розумію, що на кожній зустрічі щось таке розкажуть, що я не знаю, Але хотілося б якось кучніше.
     
  12. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    На сайті "Антошки" має бути розклад занять. В центрі теж проводять такі лекції
     
  13. Allo

    Allo Active Member

    тут є список на листопад: Школа мам «Антошка»
     
  14. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Як що є запит можна зробити :) на посиденьки до нас приходять багатодітні мами :)
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Запит є!
     
  16. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Теперішні пузатики ви кудись ходите готуватись до пологів?
    Тема затихла. Серед моїх знайомих так багато вагітних чи новеспечених мам і ніхто абсолютно не цікавиться підготовкою. Я якщо б мала б більше часу і фізичних сил, то, мабуть, ходила б на все. Хоч досвід вже є. Так мені морально легше настроюватись в потрібне русло. Наразі в мене спілкування з доулами і підготовка в церкві.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А що до них готуватись? )))

    До доул би ходила, але мені завжди час незручний.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Особисто я так борюсь зі страхом, мабуть, ну і трохи нагадую техніки дихання/релаксації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вам добре і мені добре )))

    Для себе я маю одну техніку релаксації.
    Вчитися дихати вважаю шкідливим взагалі.

    Про пологи (стадії і процеси) сама можу курси проводити, тому мені б більше хотілося просто з іншими вагітними потусуватися, якраз щ такими, які до дул ходять, а не перестрашених і з купою якихось байок в голові.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1