Купівля товарів в Інтернет-магазинах

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем mamba, 26 Серпень 2010.

  1. Latane

    Latane Well-Known Member

    Привіт! Дівчата, чи хтось замовляв верхній одяг Юнікло Women's, Men's and Kids' Clothing and Accessories | UNIQLO US як в них з розмірами???По сайзчарту я С, але там для кожної речі є заміри і тоді виходить мені потрібно ХС у всіх речах. Незнаю як вгадати з розміром...
     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2017
  2. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    замовляли чоловічу білизну та футболки згідно таблиці виробника - все чітко
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Latane

    Latane Well-Known Member

    ви орієнтувалися на таблицю розмірів чи на таблицю з замірами виробу?
     
  4. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    на розмірну сітку виробника
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    потребую поради - щоби визначитись із розміром одягу з Некст.
    Як там ідуть розміри?
    --- дописи об"єднано, 8 Жовтень 2017 ---
    і чи можна повернути річ, якщо не підійшла?
     
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    розміри tall дуже відрізняються від звичайних?
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ну, можуть бути тріішечки вільніші. загалом просто довжина виробу і рукавів довші.
    Я наприклад так плаття на асосі замовляла. в мене поширений ріст 165см, але взяла плаття лінійки tall і талія була нарешті на місці, а не під ребрами, як зараз роблять
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Allo

    Allo Active Member

    Хто знає, через кого можна викупити Levi's з офіційного сайту Америки?
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, хтось замовляв собі чорної п'ятниці щось на Мейкапі, вам прийшло? Мені спочатку прийшло смс, що "вибачте , але затримуємо замовлення бла-бла-бла". І досі нічого. На жодну з їх ліній додзвонитись не можу. Тепер не знаю чи замовляти наново....
     
  10. Melian

    Melian Well-Known Member

    Я б порадила подзвонити на їхню гарячу лінію. В мене так подруга в чорну пятницю у них багато чого замовляла і теж прийшла смс. Вона перетелефонувала і виявилось, що одна з позицій, яку вона замовляла розкупили і чекають її надходження на початку грудня. Тому її замовлення відклали до того часу, але за цінами чорної пятниці. Можливо, у вас така ж ситуація)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене була схожа ситуація. Але замовляла, не в чорну п'ятницю, а ще за пару днів до неї. Я і замовила і оплатила зразу. Замовлення мало прийти 22 листопада, але в той день прийшла смс, що всіх позицій нема і таке інше. Я почекала 2 дні, а потім пробувала дзвонити, але не получалося. Тоді написала їм на електронну пошту (у відповідь на той лист, що мені прийшов з підтвердженням). Написала, що хочу відмінити замовлення, і отримати кошти назад (на той час вже купила те, що було треба в Ватсонсі, якраз в чорну п'ятницю, бо було дешевше:)). Відписали з Мейк. апу, що розглянуть заявку, і через пару днів гроші таки повернули (повну суму, яку оплачувала). Тому пробуйте ще на електронку їм писати, може там швидше відпишуть)
    --- дописи об"єднано, 9 Грудень 2017 ---
    Але то вперше таке було. Завжди всі замовлення від них приносили вчасно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В мене хіба на 2 дні запізнилося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Мені вчора прийшла остання частина замовлення. Довго чекали на товар, якого вже не було в наявності. Мені запропонували розділити замовлення. На початку тижня прийшла перша частина замовлення, вчора ввечері -друга.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Чекаю ще з 26 листопада, пєчалька. Не знаю, що в них там відбувається, але замовляла ще до чорної п"ятниці, то теж довго чекала. Але тоді хоч якось можна було з ними зв"язатися.
    В Фейсбуці їм багато незадоволених пишуть, і на сайті "отзив".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Clementina то ви самі до них додзвонились чи вони до вас?
     
  17. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Dominika, вони самі. Спочатку присилали на пошту листи "щастя" типу "приносим извинения за задержку доставки заказа на несколько дней.
    В период грандиозных распродаж мы работаем в усиленном режиме и очень стараемся порадовать вас как можно быстрее
    "
    Минулої суботи подзвонила менеджер і запропонувала розділити, бо немає однієї одиниці і не знають точно коли буде. В понеділок кур'єр вже приніс першу частину замовлення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Прийшло нарешті моє з Мейкапу. Три тижні чекала))
    дівчата, хтось може знає посередників перевірених, що замовляють на 6ПМ в США? Може хтось в фейсбуці?
     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А мені так і не прийшло... Мені чоловік з 6 рм. сам замовляє, доставка через Нову пошту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А ви їм писали? Я чекала два тижні, в п'ятницю ввечері написала, то вчора прийшов вранці лист, що товар відправлений. А сьогодні вже одержала.