Купівля товарів в Інтернет-магазинах

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем mamba, 26 Серпень 2010.

  1. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Я через Приват оплачувала, також більше суми в кошику не зняли, а повернуть цю страхівку?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. Казали, що так, при умові, що не буде більше при списанні. Тільки чи повернуть всю суму чи щось вигадають (((.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  3. Khoma

    Khoma Member

    Дівчата може кому треба напарника на некст, я б долучилась.

    Надіслано від мого HTC Desire 200, використовуючи Tapatalk
     
  4. Latane

    Latane Well-Known Member

    приват
     
  5. Дякую за відповідь. Сьогодні наважилася і замовила своєю карткою. Заблокували додатково 10%. Побачимо чи відадуть?

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Замовляти з Нексту вигідно приватівською карткою. В них там якась угода, і не беруть додатково навіть при зміні курсу.
    не обов'язково. Якщо курс коливався і була зміна з дня покупки до дня списання, то не віддадуть.
     
  7. Найцікавіше, що в нівкого не коливається, лише в Ощадбанку. Питалася в знайомої, оплачувала не приватбанківською карткою, також без додаткових витрат. Мені вже самій цікаво чи банк спише додатково гроші?

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    як я платила прокредитівською, то коливався.
     
  9. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Мені Ощад не повернув гроші. Тепер тільки з Привату оплачую.
     
  10. Жаль, що вчора ви невідписали (((. Мене вчора працівник банку запевнив, що це лише страхівка. Ну нічого, я її заставлю показати цю конвертацію, добре, що з цим стикатися на роботі.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  11. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Хотіла замовити на Алі одну річ, термін відправки закінчився, а продавець не відправив товару. Що тепер? Кошти самі мають повернутися на картку? Хто таке мав?

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
  12. Телефонувала в код центр Ощадбанку. Підтвердили, що з картки списала без %, але ті додатково заблоковані 10% ще не віддають так як конвертація можлива від 2-ох год. до 30-днів. Чекаю ((.
    А ви коли розраховувалися карткою Ощаду?

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    так, кошти самі на протязі 7 днів вернуться. прийде смс або повідомлення в додатку приватбанку. залежно чим користуєтесь.
     
  14. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Приблизно рік тому. Теж в банку пояснили, що то через конвертацію.
     
  15. В ви питали чому не повернули?

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  16. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Ні, не питала( Забула просто.
     
  17. Ну нічого, гроші пішли на "благо" банку)))).

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  18. knatka

    knatka Member

  19. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    порадьте, будь ласка, інтернет-магазин з чохлами для телефонів (в Україні бажано)
     
  20. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    До речі про оригінальні угги Ugg. Хочу собі на зиму щось дуже тепле, бо дуже мерзну в ноги. От якраз на їхньому сайті читаю, прицінююсь, думала якісь знижки будуть, але ніц не бачу.
    Хто має, то замовляли з оригінального сайту чи десь у Львові можна приміряти та купити? І чи справді вони такі теплі-теплі? Боюсь що на снігу промокати будуть.