Купівля дитячого візка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем SerP, 18 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    а в тебе ручка перекидається,чи треба блок переставляти,бо в нас саме блок, то чоловік частіше возе "лицем до себе", а я виключно "від себе"
     
  2. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    В мене теж блок перекидається.
     
  3. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Довго ми вибирали, поїхали сьогодні в "Антошку" міряти Geoby D889, тіснувато нам, а в куртці взагалі. То купили Brevi b-light. Вже випробували, подобається
    [​IMG]
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Завтра коліжанка планує купляти візок.Я її намовила на лендер,оскільки живе вона в селі, то машину потужну треба-модель ХА. От яку цьогорічну суперську розколірку раджу....дуже мені подобається
    [​IMG]
     
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Шукаю прогулянковий візочок для Юстинки. Хто що може доброго сказати про SuperStar або Бертоні Foxy?
     
  6. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    купили ми прогулянку, але щось мені дуже важко звикнути до декількох речей, дитина лицем від мене і не комфортно ні мені ні дитині, дві ручки після мого анмара теж не альо, ну і останнє, так що на девятий з восьмого і назад тре в руцях носити, а трансформер на задніх колесиках стрибав....а купила я еспіро актів, бузкового кольору, гарна, але мені не зручно,
     
  7. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Оля, а який ти прогулянклвий шукає - чисто прогулянковий чи тростинку?
    я маю Інглезіну Зіппі - ні на щоб не поміняла по зручності, простоті складання і місцезаманню
    [​IMG]
    а ще мені дуже подобається Inglesina Trip

    [​IMG]
     
  8. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Богданка, файний візочок, шукаю такого самого типу, але шукаю не дуже дорогий, бо будемо носитися в Ерго здебільшого, а візочок треба, щоб їздити до церкви(бо трохи далеко) і на базар по продукти:)

    ---------- Додано в 15:30 ---------- Попередній допис був написаний в 15:28 ----------

    Дивлюся, в Inglesina Trip вікова група: призначено для дітей від 1 до 4-х років, нам би вже...
     
  9. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Дякую, відгуки читала, хотіла ще почути чиюсь думку. В будь-якому випадку цей варіант ми відкинули.

    Наша епопея з коляскою (2 в 1) продовжується. Були на Шуварі, здається радила Зануда, магазин "Карапузик", дякую на "наводку". Відносно цін - не вивчала ретельно, але на кілька моделей якими цікавилась - такі ж, як на Південному, зате багато візків є в наявності (середній ціновий діапазон, Польща в основному). Зручно, можна подивитись і на модель, і на колір. Переконалась, що потрібно (навіть якщо замовляти в інтернет-магазині), спочатку побачити " в живу". В нас перший критерій - щоб вміщався в ліфт. З того, що я вичитала в неті (Delti emu, Navington cadet) не підійшов ні один. Наступний варіант, який розглядаємо, Coletto mateo.

     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    ти дивися б/у на кідстафі - ліпше файний б/у ніж нове г за ті ж гроші.
    В нас інглезіна зіппі, першу вкрали з маминого балкоу, друга їздить по нині, і одна у друга були б/у в районі 1200 - 1300 грн. І вони того вартують, і продати потім теж не встидно:) Ми також ерго-шарфо-носні. Шарф до 1,4, ерго до 1,9. А візок і нас теж скорше вантажівка для базару і т.д. ну і няні зручно гуляти)
     
  11. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Bogdanka, таке питання відносно б/у візка. Не було перестороги, це річ, якою користувалась чужа дитина, інфекції і тд., і ще - як знати, чи візок відразу не зламається (зрештою, з новим також гарантії ніхто не дасть) Чому питаю - також задумалась над покупкою користованого возика, з дорожчих є варіанти, які б можливо нам підійшли, але трохи накладно власне через вартість. Якщо купуєш в знайомих, одна справа, а так страшнувато...
     
  12. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Згідна з Богданкою, у мене теж Інглезіна Зіппі, вона дуже зручна. Тільки один мінус, коли багато снігу, тяжковато їхати.
     
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    а я шукала Львівський:)
    Щоб чоловік поїхав та й глянув
    а на рахунок інфекцій - не смішіть
    Що ВАМ заважає його помити і висушити?

    ---------- Додано в 21:03 ---------- Попередній допис був написаний в 19:29 ----------

    )) нас тоді виручали санки))
     
  14. pfadfinder

    pfadfinder New Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    а можна поцікавитись чим саме не сподобався Навінгтон кадет, бо власне ми на ньому зупинились у пошуках. тому цікава й ваша думка.
    дякую
     
  15. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Ми шукаємо візок, щоб 1. вміщався в ліфт; 2. був неважким; 3. легким в керуванні і складанні; 4. мав нормальну амортизацію (вже тут писали - щоб на ямах дитину не трясло, бабця в нас "на селі"); 5. дизайн. І ще купу менш важливих критеріїв, ну і, звичайно, при цьому всьому недорогим :)
    Так от, навінгтон видався жорстким і ті візки даної марки,які ми бачили в Карапузику, були досить неакуратними (на ручці одного тканина взагалі відстала). А дизайн мені відразу не подобався, ще на фотографіях. Але це моя суб"єктивна думка, тому вирішувати Вам, звичайно. З того, що я читала/бачила - кожен візок має свої недоліки, тому варто вирішити для себе наскільки вони є суттєвими.
    ПиСи. Якщо б не обмеження ширини ліфтом, то, мабуть, зупинились би на X Lander.
    І ще зауважила. В магазинах прогулянка є виставленою на огляд в тих моделях, в яких вона є вдалою (той самий Лендер). Це я після прочитання гілки на ДП така мудра :)
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2011
  16. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    А я Єві ось таку Джобівську тростинку купила ( в такому ж кольорі ). Дитина з неї реально не хоче вилазити :). І їла би там, і спала і бавилась:girl_haha:. Купляла її, щоб була компактна в складеному вигляді, щоб швиденько скласти, закинути в багажник і поїхати. Ну, і щоб на море взяти. А ціна просто смішна:girl_dance:.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  17. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    І ми на неї дивились. В ній найдовше лежаче місце зі всіх тростинок, це для мене великий плюс. А чоловіку колеса не сподобались, майже пластмасові.
     
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    В нас була ідентична тростина, тільки в іншому кольорі, відїздила супер і по Львові, і по відпочинках, віддарували похреснику.
     
  19. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    ой,кльова!!в мене купа питань:girl_blush2::смішна ціна-то яка?:)скільки вона важить?чи зручно везти(довжина ручок достатня,не закороткі?)дякую!:d25:ага,і ше-де ви купували?
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2011
  20. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Це Geoby D208, вони коштують в районі 450-500 грн. І як Натуля писала, колеса маленькі пластмасові, прийдеться обирати хорошу рівну дорогу.
    Донедавна переглянула всі можливі варіанти компактних тростин, але останнім часом малюк почав активно вивчати наш район, так що ми наразі обходимось без візка, але в поїздку здалось би щось прикупити.
     
Статус теми:
Закрита.