Купівля дитячого візка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем SerP, 18 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    В мене не було, та хочу попробувати. Якщо не підійде, то там можна дозамовити і поміняти дуже легко на два колеса. Ось такі
    [​IMG]
     
  2. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Я мала 5 років тому, тоди тільки прийшла мода на них, ми були самі круті на районі:girl_cool:
    Малий родився в лютому, так що ми встигли по снігу покататись. Проходила всюди, бо мала великі колеса, та це перша дитина, про безпеку якось не думала. А зараз два пацана навряд чи відмовляться покатати коляску, так що треба підходити до вибору зі всіх сторін.

    ---------- Додано в 16:16 ---------- Попередній допис був написаний в 14:51 ----------

    Ви замовляли в інтернет - магазині чи в магазині міста? І де можна замовити таку деталь?
     
  3. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Я замовляла в інтернет магазині, бо в магазині міста не було підходящого кольору:girl_in_dreams:. А от ці колеса можна замовити в магазині нашого міста, але тільки під модель Квіні Баз.
     
  4. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Випадково вчора побачила такий візочок і ще й в такому кольорі.
    Він сучасно і гарно виглядає,привертає до себе увагу своїм дизайном.:)
     
  5. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Вот, вот, і мене це купило :d23:
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    бачила і смарт трайк і міллі маллі - ціни дуже відрізняються, майже в три рази, якість і сам велосипед ні :)
    [​IMG]
     
  7. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Дівчатка, ніхто з вас не має таких візочків...? :girl_blush2::girl_blush2:
     
  8. classic

    classic New Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    дівчата,хто має такий візочок - Tako Jumper GT? ніяк не визначимося , а вже пора !!!!
    [​IMG]
     
  9. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    А в мене питання - чи хтось цікавився/розглядав як варіант коляску від mothercare? Були якось в магазині, дуже намовляв продавець на такий варіант http://www.mothercare.com/Mothercar...031&pf_rd_p=231490867&pf_rd_s=related-tab-3-5
    (люлька і шассі окремо продаються) Враховуючи знижку (в ніч шопінгу), виходить прийнятна ціна. Але: 1. це коляска трансформер (вони на надто зручні, чи я помиляюсь?) 2. візуально люлька виглядає досить маленькою
     
  10. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Моя подруга має. Коли користувалась люлькою - дуже була задоволена, а от пересіли в прогулянковий блок-трохи не задоволена. Каже що добре б було коли ручка перекидалася, вона живе в "дворі вітрів та сквозняків", хочеться від вітру дитину оберегти. А так в цілому задоволена
     
  11. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    А ви почитайте всі відгуки на цій ж сторінці,що ви подали. Там всі "мінуси" добре описані.
     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Привіт!Перечитала цю тему нарешті повністю...хоч мені ще дааалеко до покупки візка,але це для мене дуууже приємна думка:girl_haha: тому було пару варіантів які подобались....і була вже впевнена на 99,9%

    [​IMG]
    але коли побачила ось це [​IMG] то закохалась:girl_in_love:))) почитавши ще коментарі та побачивши ціну теперь не дочекаюсь того часу коли зможу собі його купити))) а як що в Польщі його купляти,то взагалі халява виходить)))))):girl_cray:
    А автокрісло вже будем купляти на весну))
    А так як ми на осінь плануєм поповнюватись то має бути сууупер)))
    чи є зауваження?
     
  13. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Тут вже багато про цей візок писали. Зауважень до нього впринципі немає, якщо для Вас непринципово, що немає положення "лицем до мами".
     
  14. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Ну на скільки я бачила люлька там лицем до мами))) а прогуянка я думаю це не страшно...там є віконечько в яке я можу подивлятись,а малечі я думаю цікавійше дивитись навколо ніж на маму)))) але як прогулянка не підійде,то з часом можна буде про це подумати)
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    люлька в будь якому візку лицем до мами. Мова про прогулянку йшла
     
  16. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    про це вже я починаю догадуватись)))дякую...але може смаки і зміняться,поки тішу око)))
     
  17. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Пишу зі свого досвіду - в мене була АВС триколісна, подібна на X-lander. Вона була тільки прогулянковою, спинка опускалась повністю в лежаче положення, тому я свого малюка клала в овчинний конверт і в ту коляску з народження (він в мене лютневий). Коляску мені подарували, тому і катали. Плюс - всюдихід, так як великі гумові колеса - проходили всюди, велика корзина, колеса легко знімались. Решта одні мінуси : вага -17 кг ; дитина лицем від мами, хоча є віконце, та то дуже напрягало ; перемичка між ніжками кріпилась на дитині,тобто треба було постіно його застібувати ремнями безпеки і влітку йому було не дуже комфортно, а мені ще гірше (діставало - то защіпни, то розщіпни).
    В Мене хлопчик дуже любив спілкуватись десь з 1,3 , тому коли йому щось було цікаво - він обертався до мене, чи навіть вставав на колінка щоб поділитись своїми враженнями - на "своем птичьем языке", але то ж для нього подія світового значення!! Тепер я знаю всі (ну майже всі ) критерії підбору коляски, тому б вже нікому не порадила таку брати.
    Це чисто мій суб'єктивний погляд
     
  18. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Просто купа позитивних відгуків про неї читала і ціна симпатична..одним єдиним недоліком вважали всі,це її вагу,але я живу на першому поверсі,то мені не страшно зовсім і те,що вона "перший джип для дитинки"як висловилась моя знайома теж подобається.
    А на скількі дійсно важливо,щоб малеча була лицем до мами???поділіться:girl_blush2:
     
  19. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Ми перейшли на прогулянку в 5 міс, бо не влазились вже в люльку, то був липень, тепло... Малий ще сам не сидів. Перший тиждень я дуже шкодувала, що нема положення лицем до мами, але нічого, звикли, і нормально було. В мене малий "ручний",якби він мене постійно бачив перед собою то просився би на руки, і коляска взагалі не знадобилася б :d25:.
     
  20. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Це залежить від темпераметру дитини. Є дітки , які при пересіданні на прогулку, хочуть оглядати все навколо, і комфорто себе почувають не бачачи довго мами. А є дітки для яких от це "все навколо" це забагато інформації, і їм комфортніше сприймати цю інформацію так щоб мама була постійно в полі зору. З власного досвіду, можу сказати, що в мене дитина відносилась до другої категорії, правда тільки два місяці, але для мене це був жах, бо після кожних п"яти метрів катання на візку, я мусила заглядати до малого і кукати, щоб він знав що мама поруч:d25:.
    Незнаю, яка буде в мене дитина цього разу, але для перестраховки, обов"язково вибирала візок з "лицем до мами".:girl_in_dreams:
     
Статус теми:
Закрита.