Купання малюків

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Manana, 2 Січень 2014.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @OxyFoxy мені в роддомі казали не мити. і педіатр на огляді в 3 тижні теж казав сильно не вимивати, лише злегка. спочатку мені було дивно, і я принюхувалась, але неприємного запаху не було. та й забулось. а тепер мама мені говорить, що я її погано мию.
     
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Дівчата, в мого малюка ще є на голівці ще є кірочка така жовтенька. Я з того взагалі не переживаю, але свекри кажуть, що то може бути себорея і щоб я з тим щось робила поки не пізно. Ви коли миєте голівку малятам - зішкрабуєте те жовтеньке?
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас ще досі є і не мало. Як маю коли з тим бавитися, то відмочую олійкою і інтенсивніше чухаю щіточкою. Але останнім часом вже давно не робила того.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ніколи з тим нічого не робила (я дуже лінива мама), десь недавно само зійшло
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    В пологовому і педіатр казали, що не треба. Читала, що то смегма, і вона має захисну функцію. Тобто підмиваьи треба, і каки вимивати, але ото біле не чіпати.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Chortenia поділіться, як саме ви підмиваєте малятко. Бажано в деталях.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  7. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я оте біле не вимиваю спеціально, але як каки десь там проберуться, то вже доводиться вимити до чистого. То дуже зле?

    Надіслано з мого IQ4502 Quad
     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Але ж то біле може бути крем під підручник. Я підмиваю під крахом на протязі дня, а ввечері вимиваю все, що бачу диском косметичним, бо відчула легенький запахом.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  9. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я не використовую крему, то в нас точно виділення. І бувпє, як ви кажете, запах. Як тут не помити. Завжди собі уявляю себе на доціному місці - мені б було некомфортно так. До скрипу, звісно, не вимиваю, але і не лишаю на самоплив.

    Надіслано з мого IQ4502 Quad
     
  10. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Нам в пологовому казали то не чіпати доки ми там, особливо вологими серветками. А коли прийдем додому, то у ванночці гарно ватним тампончиком вимити, ну не шурати до блиску, але мити. Казала неонатолог кожного дня ввечері гарно там мити ватним тампоном або диском отим косметичним, щоб не травмувати, без фанатизму, але мити. А протягом дня лишній раз без потреби туди не лізти.
    А ще сказала, мити так як себе миєш, ну якось так. То ми так і миємось ;)
    Я їх там всіх задовбала, що я маю з тією дівчиною там робити, вони з мене сміялись, бо то вже ж третя дитинка, а я їм кажу: "але перша дівчинка, з хлопцями простіше" ;)
     
  11. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    В нас таке є. Нічого особливого не роблю.деколи розмочую олійкою і вичищаю.але воно потім знов з'являється.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  12. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    :girl_impossible:тут трохи про гнейс, тім'яницю, молочні кірочки
    ,але то напевне більше вашим свекрам варто:read: ;)
    і моя думка
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Струменем з душу або з-під крану, коли підмиваю, змінюючи підгузок. Більше нічим не лізу.
    Тепер от почитала вас і задумалась.

    Надіслано від мого Mi-4c, використовуючи Tapatalk
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Chortenia, @Rostuslavchuk, @OxyFoxy дівчата, а якого кольору малі статеві губи у ваших малявочка, а то, у моєї червоні і я собі голову ламаю чи то так має бути? Бо знається з народження(перших майже 2 місяці для мене пройшли як в тумані....) вони такого кольору й були.
    В моєї малявки теж були такі білі виділення десь 2 тижні, як раз були в педіатра, то казала легко вимити й не чіпати...

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  15. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    @Basyanya, буду міняти памперс, гляну. Але мені здається, що рожевенькі

    Надіслано від мого Mi-4c, використовуючи Tapatalk
     
  16. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Блідо-рожеві. Не відрізняються кольором від слизової

    Надіслано від мого Mi-4c, використовуючи Tapatalk
     
  17. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    В доці теж.

    Надіслано з мого IQ4502 Quad
     
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Певно я десь не домила, бо є почервоніння ближче до піхви. Помию ретельніше і якщо не зійде... і певно запишусь до педіантр(((((

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Можливо комусь знадобитися. Тепер вже з власного досвіду, можей стверджувати, що все ж таки, пісю мити треба добре. Мені спочатку було страшно, бо там все таке мініатюрне. Отже до лікаря не ходили. Мастила клотрімазолом все в середині(сама не придумала, раніше було висипання(два прищика) ззовні на статевій губці, то лікар нам виписав). Майже все в середині рожеве.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  20. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, нам педіатр казала купати дитину в ромашці, а коли пупок повністю загоїться - розбавляти воду з кип*яченим молоком і так купати. Констатувала то тим, що в горах люди так миють дітей і діти добре поправляються:) (знаю, що найперше - це гв:) ) І от пупок давно загоївся, а я щось не ризикую... та і молока багато не було)) Купаю у звичайній воді, бо може щодня ромашка сушить. І бачу, що вже шкіра на ніжках почала лущитись. Нічим не мащу ні до ні після купання.