Купання малюків

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Manana, 2 Січень 2014.

  1. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    вперше чую... але не робила б такого..., якось то жахливо звучить.. навіщо мучити дитину ,хіба є проблеми..
    ой, як на мене головне не кількість , а якість, а від так процедура не потрібна...
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Дівчата, а хтось купає немовлят в великій ванній і багато води (типу як Комаровський пише)?
     
  3. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    з тією спеціальною шапкою на голівку?
    ми купаємо з кругом. але не щодня. плаває-тішиться.
    а так, то миємо у маленькій ванночці або під душем)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ми:)
    але часом як мамі ну очєнь лєнь - то тоді в малій ванні сидимо:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Типу того. Лише я мала на увазі не шапку, а отаке плавання самостійне, ну от на початках підтримання лише під шию, пірнання і т.п. А що за круг? І з якого віку ви так плаваєте?
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2016 ---
    Ваш вже трошки більшенький - бризкається і поливає маму з ванни?))
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    о,не тільки маму:) добре що на першому поверсі живемо - сусідам повезло:)

    цим теж займаємось:)
     
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    отакий P1110673.JPG
    ми плаваємо з 2х міс. доня любить.
    але є різні думки щодо плавання в такому крузі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. irabil

    irabil Well-Known Member

    в мене мала в такому крузі плавала десь з 4-х місяців і їй дуже подобалось. А за шию чоловік пробував вчити десь з 5-и 6-и місяців, то мала страшенно налякалась і потім кожне купання, то був жах, вона при кожному поході в ванну так репетувала, що вся вулиця чула. І боялась води дууууже довго.
     
  9. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Ми в такому крузі плаваємо з 1,5 місяці,правда перших 2 рази неправильно оділи.))
    Малий спочатку так трохи боявся,але ми говорили і підбадьорювали його постійно.
    Зараз йому дуже подобається. Перевертається сам зі спинки на жовотик і так класно плаває. Але саме головне спить дуже добре після такого купання. Зараз дійшли до 25хв приблизно в крузі,потім знімаєм і я мию його. Пірнання не ризикнули.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Нагадайте мні, як вимити чешуйки з голівоньки малятка? Пам"ятаю треба олійкою мастити, а потім що? Вичесати і аж тоді помити голівку?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Мастила олійкою десь за годину-півтори до купання, а потім під час купання вичесала гребінцем і помили голову.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А якою саме олійкою мастили?
     
  13. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Я вже й не памятаю. Чи Бюбхен чи простою олією. Але після того голівка стала чистесенька, аж виблискувала:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ми мастили оливковою олією десь за 1-1,5 до купання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А потім просто гребінцем чи дитячою м'якою щіткою? Бо бачу, що у моїх теж з'явилися ті лусочки.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Після купання вичесували щіточкою проти росту волосся. Щіточка має досить м'які ворсинки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    дівчата, сьогодні пів вечора сперечалась з мамою, щодо підмивання малявки. питання: чи потрібно дівчинці вимивати між статевими губками?
     
  18. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    дівчата,потребую поради.малюку 1,2 дуже не хоче купатися,істерить як намагаємся поставити у воду,це десь триває вже 4 місяці,якогось явного переляку не памятаю.може в кого була така ситуація,як ваша дитина поверталася до купання?п.с. Душу в нас нема,і ванни толком,всі миємося в тазиках(
     
  19. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Мені двічі педіатри казали, що треба. Там збираються такі виділення білуваті ну і пісі-каки попадають теж. Я мию.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  20. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    його купання виглядає так,я його тримаю на руках,він труєиться,плаче,другою рукою швиденько обмиваю,і то над підлогою,темп води міняли,і тазике теж,ефекту ніякого,а от на вулиці до будь-якої ємності з водою норовить руки запхати,і від миття рук під краном тащиться,а з купанням халепа(