Купання малюків

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Manana, 2 Січень 2014.

  1. Manana

    Manana New Member

    Ділимось досвідом купелі малят - корисні поради та слушні зауваження.
    Все що стосується купання та миття дітей.
    Від себе спитаю - моєму сину 9 місяців, купатись любить, але нещодавно навчився ставати на ніжки і в ванній крутиться в різні боки, важко втримати та й відпустити у "вільне плавання" лячно. Чи може хтось запрошував особу, яка допомагала дитині освоїтись в ванній, вчила пірнати і водночасн вчила батьків як поводтись з дитиною у воді?
     
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Купання малюків

    До нас приходила тренер з плавання, робила з малою вправи в воді, пірнала, вчила нас, як то робити. Але то все було, як малявці було 1,5 місяця, коли вона ще в ванні мала куди плисти і розвертатись і пірнати. А зараз (9 міс.) в нашій звичайній ванні мала не зробить вправи, бо завелика - руками і ногами дно і стінки дістає. Тепер вже хіба басейн підходить.
     
  3. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Купання малюків

    Ми вже так купаємося напевно цілий місяць. Просто стоїть синочок у ванній і бавиться, або сидить і плескає руками об воду так, що ми з чоловіком всі мокрющі біля нього. Іграшки його не цікавлять. Єдине, що викликає захват - це вода з крана, яка тече. Так і хлюпається. В принципі йому подобається. Купили ми килимок для ванни, то він тепер досить добре і стоїть, і сидить там, не падає.


    Щось із своїм я важко уявляю як то плавати у ванні, хоч і ванна велика. Він в мене такий непосидюх. З весни плануємо в басейн.
     
  4. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Купання малюків

    Купили крісло для купання.
    Хтоткористується таким девайсом?
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Купання малюків

    хохо
    я проти кругів
    проти тренерів
     
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Купання малюків

    Маю тепер крісло для купання. Але то необов'язковий предмет.

    ---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:07 ----------

    А чому ?
     
  7. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Купання малюків

    Наш синочок любить дуже купатись! Плаваємо в крузі і без нього. Щодо пірнання, то ми не брали тренера, а займаюсь синочком я, чоловік підстраховує :)
    Багато хто питає, чи мені не страшно самій і т.д. Страшного в цьому нічого немає, але звичайно лише в тому випадку, якщо ваша дитина любить воду, а не з плачами і криками ви її туди запихаєте ще й під воду з головою пхаєте :)
    Все робили поступово, спершу малюку легенько в обличчя дули при цьому обовязково фраза Увага пірнаємо, і так декілька разів, потім через декілька купань поливали голівку водою-перед тим фраза, ще декілька і легенько обличчям пірнали, а згодом і з голівкою. Нашому подобається)) сміється і тішиться при цьому. А от вже як дістаємо з ванни і несемо одягати, крииику.... :)
    Чекаю весни, коли можна буде з синулькою в басейн ходити, а то в ванній тісно вже стає...((
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Купання малюків

    бо то не природньо
     
  9. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Купання малюків

     
  10. Manana

    Manana New Member

    Відповідь: Купання малюків

    якраз думала над тим, щоб купити крісло до купання - бо малий страшно крутиться-вертиться, тримати важко - відпускати - страшно...
     
  11. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Купання малюків

    Дуже актуальна темка і для нас:) в кругу плаваємовід сили 10 хв і то чоловік обов'язково круг мусить тримати, бо мала такееее виробляє, що жесть просто! Потім знімаємо круг садим на дно ванни ( треба купити коврик, ніяк не зберусь, блін), то мала бавиться так ще хвилин 10, я їй поливаю голівку водичкою, хлюпається собі. Їй то добре, а нам весь період купання треба її підтримувати, то після купання ми з чоловіком як поломані тополі:))) і ще вона дуже любить пити воду з ванни... Вже не знаю що то робити...:sad:
     
  12. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Купання малюків

    В нас теж зараз найцікавіше стояти... Вже навіть повзати не дуже хоче. Лише шукає якусь опору, щоб встати. І стоїть так досить довго. А останні дні, то вже пробує пересуватись, перехоплюватись за іншу опору. І то в 6,5 міс. Шустрік якийсь...
    Ну і в ванні та сама історія, тільки хапається за бортик і стоїть собі, топчеться...часом покусує-посмоктує край ванни. Ну але я постійно страхую, і мови нема про якесь вільне плавання))
    А не пробували разом купатись? Так і підтримувати легше і весело дуже)) Ми останнім часом лише так і купаємось. А потім тато забирає синулю, а мама має трохи релаксу з качечками)))
    Сашко теж останнім часом запробував воду пити, і то навмисно сам нахиляється, щоб хлебнути...Просто стараюсь не давати.
     
    Останнє редагування: 2 Січень 2014
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Купання малюків

    В мене питання до Gonebabygone: а ви коли так пірнаєте, то дитина не заковтує воду? В мене раз малеча в ванній захлиснулась, то мені тепер страшно, щоб їй взагалі вода біля рота попадала.

    А загалом ми купаємо донечку через раз: або з кругом, або з кимось з нас батьків. Залежно від настрою. Купаємо кожного дня в один і той же час перед сном, то в нас така рутина і донечка дуже любить воду. До місяця купали по потребі, бо особливого захвату вона не проявляла, але й не плакала.
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Купання малюків

    дівчата, а в кого є тільки душ, як купаєте? в сенсі коли з маленької ванночки дитя вже виросло..
     
  15. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Купання малюків

    До пірнання тре вчити дитину. Спочатку дути в лице , потім лити воду на голову, потім на лице - щоб рот закривала і подих затримувала. А тоді вже пірнати.
     
  16. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Купання малюків

    Ми теж так, як Gonebabygone описала, пірнаємо,просто за технологією коли дитинці ллють зверху на голівку воду вона рефлекторно затамовує подих і користуючись моментом я занурюю голівку малої під воду і швиденько виймаю тоді воду не ковтає і читала статтю,що такі "вправи" корисні для дихальної системи малюка...Розкажу і про наше купання) Малеча дуже любить воду,спочатку розслабляється і лежить на воді балдіє, а потім бобляється і на спинці і на животику...купаємо трохи з колом,але я думаю,що то коло трохи для старшого малюка,бо доня як в ступорі стає і тільки трохи бобляється,знімаємо тоді дає волю рукам і ногам) Дивились відео з серії "Моя сім"я" та інші за пошуком,то стараємось виконувати вправи та пірнаємо і доні то подобається. Купати стараємось до того як понямає і щоб не була сонна чи після сну,був раз,коли була трохи сонна то вона злякалась хоча опускали поволі спочатку ніжки і так далі...тому зараз стараємось купати коли активна. В основному в межах 21-22 годині...Після купелі загортаю у великий пухнастий рушник,непромокаючу пеленку під нього і пригортаю до себе і даю цицю...потім наїджену і довольну одягаємо і вона трохи поагукавши і поспівавши мамі і татові засинає...на рахунок миючих засобів,то поки купаємо лише в травах...якось так)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Manana

    Manana New Member

    Відповідь: Купання малюків

    Сьогодні купила і вже випробувала! Малому сподобалось дуже, ми же зверху душиком поливали- то купа нових відчуттів! :)
     
  18. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Купання малюків

    Ми теж досі з колом любимо плавати. Недавно купили ще стільчик для ванни - мала в захваті. Ну але то дійсно хіба для спокійних дітей. Моя спокійна досить, то дуже тішиться - сидить, плюскається, бавиться іграшками і водичкою. Але в нас останнім часом вилізла інша проблемка. Делікатна така :) В нас тепер ванна то туалет... Мала стабільно стала какати через 5-10 хв плавання :sad: Просто так сидячи їй тепер тяжко, висаджуватися не дає, треба терміново привчати до горщика, бо капець!
     
  19. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Купання малюків

    Наш малий дуже любить купатись, але не в колі... Я з таким ажіотажем вибирала той круг (і колір, і фірму, і всякі прибамбаси :umbrage:), а він так собі і вяляється в ванній вже з чотири місяці, деколи одягаємо, але не надовго, малий якийсь пасивний в ньому, а от як тільки знімаємо - зразу активізується, хлюпається, ручками, ножками махає. Купаємось ще з народження кожного дня, стараємось в один і той самий час, пірнати не пробували, якась я перелякана в тому плані :shy: З малим ще також ніколи не купалась, все збираюсь і ніяк... :connie_pull-pigtail
     
  20. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Купання малюків

    Ми купаємось приблизно через день. Якось так виходило, що постійно десь по гостях і приїжали пізно змучені, що ми, що малий, і мучити один одного не хотіли, то зразу лягали спати. І вже привикли так. Хоча малий дуже любить плавати, особливо в колі, перевертається по 20 раз то на живіт, то на спину, регоче, пищить, ногами так плюскає, що все навколо мокро і я в тому числі.
    Пробували купатись з ним...О то не для нас. То таке шило, що втримати його майже нереально, постійно б десь плив.