Культура водіння

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем SoLana, 15 Травень 2012.

?

Я за кермом

  1. Як фашист в танку

    3 голосів
    6,5%
  2. Для мене правила не писані

    0 голосів
    0,0%
  3. Відповідальна(ий), дотримуюсь правил, поважаю інших водіїв та пішоходів

    35 голосів
    76,1%
  4. Як прийдеться, орієнтуюсь по ситуації

    8 голосів
    17,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    мене теж вчили включати. Але зауважила за кордоном, заїжджаючи на кільце поворот не включають (так як не змінюють смугу руху), а вже на з"їзді з кільця - включають, вказуючи куди будуть рухатися.
    Правда і Ваша і чоловіка. Я ще з тих древніших ))))
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Залізобетонна логіка в того коментатора:girl_crazy:
    І мене, з тією лиш різницею, що сигнал лівого повороту при заїзді на кільце, якщо потрібен другий-третій з’їзд чи рух по колу на розворот, сигнал правого - при першому з‘їзді.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну так, мене теж так вчили.
    До речі, в іспиті з пдр є питання про рух по кільці, то там такий нюанс, що при русі на кільці поворот має бути вимкненим, якщо смуга не змінюється. В нас переважно всі мигають лівим аж до моменту проїзду останнього непотрібного повороту направо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я з лівим заїжджаю на кільце, вимикаю і вмикаю правий перед потрібним мені з‘їздом. Хоча згідна, що багато-хто мигає лівим при кільцевому русі, а потім просто перемикає на правий. Хоча є і їздуни, які так з лівим і з‘їжджають з кільця. Є і такі, що вважають сигнали поворотів взагалі зайвими:dash1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Сьогодні розпитувала інструктора - виїжджаємо на кільце з лівим, перемикаємо на правий після останнього непотрібного. Мене вчать блимати. ...
    @Haidee, то суто в тестах тобі попалось чи десь в правилах здибала, що нема чого на кільці весь час блимати?

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я думаю, що це не критично з лівим, головне вчасно правий включити:girl_smile: Наприклад, я щодня їжджу двома кільцями. На першому в мене другий з‘їзд, то з лівим поворотом поки вклинилась в ряд, вже проїхала перший з‘їзд і треба включати правий. А на другому кільці їду на розворот, тобто аж четвертий з‘їзд, то там лівий поворотник виключаю.
     
  7. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Особисто знаю такого, кхмм.. інструктора, який теж вчить включати правий поворотник, бо руль крутимо вправо... Ноу коментс

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В тестах таке є. Щодо пдр, то не знаю. З одного боку, кільце - головна, якщо нікуди з головної не повертати, то нема чого блимати. З іншого, поворотник вмикається при повороті, якщо головна змінює напрям на перетині з другорядною. Якщо все-таки не вважати, що кільце - це пряма (в мене знов винос мозку))), то на всіх виїздах головна повертає ліворуч і я би лівий залишила. Але в тестах правильна відповідь - не мигати лівим.
     
    • Корисно Корисно x 2
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    от і блимаю.
    буду знати.
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Пруф:

    pdr111.jpg
     
    • Корисно Корисно x 2
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я навіть не знаю з чого почати і як описати.

    По-перше смуга яка, веде до Арсену на Чорновола наполовину засипана снігом і їхати доводиться як сирітка на пів смуги.

    Ну заїхала що вже. Припаркувалась (рис. 1). Розмітка дуууже стерта, я ще вийшла добре роз дивилась чи стала по-людськи.

    Машина стояла далі від Арсену, це я так схематично намалювала.

    Прийшли ми через дві з половиною години. Йдемо дивлюся на той ряд де лишила машину. Машини нема. Обрадувалась сильно. Але щось мене збентежило в тому ряду машин. Підходимо ближче (ми з Арсену йшли - щоб було зрозуміло під який кутом вся радість розгорталась). Стоїть моя машина між двома рядами машин (рис. 2).
    Якийсь розумник припаркувалася в проїзді, а потім певно його друзі підтягнулись. Я ще розумію один чи два не зорієнтуватись в розмітці, яку ледь видно, а розглянутись їм корона завадила. Але ж не може бути так що ВСІ в ряду були вперше в Арсені і їм не здалося що щось тут не те?! Що вчора тут була не така схема паркування. І моя машина самотня як три тополя на Плющисі. Чи може?

    IMG_6924.JPG

    IMG_6926.JPG
     
  12. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    В мене така ситуація була кілька разів біля ЦУМу на Науковій. Теж не розумію чому, але коли паркувалась - все ок, повертаєшся - а по розмітці тільки твоя машина стоїть, решта - в "шахматному" порядку
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    та ладно в шахматному, а то просто зробили собі суцільний ряд там де мав бути проїзд.

    Ну але так, то з того ж рівня культури водіння. З відсутнього (((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, підкажіть мені темній, як то правильно дякувати на дорозі, коли тебе пропустили в тій ситуації, в якій не мали б.
     
    • Смішно Смішно x 3
  15. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Включити аварійку на кілька секунд після завершення маневру
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ото про аварійку я знала/читала, тільки не зовсім розуміла коли саме її вмикати і на скільки, щоб мене правильно розуміли.
    Дякую, що розтулкували.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я включаю, щоб мигнуло 3 рази.
    Або ще можна подякувати рукою в бокове вікно перед початком маневру.
    Ще можна подякувати рукою в лобове, коли тебе пропускає зустрічна машина. Наприклад, на дорозі між будинками, де напарковано так, що є лиш одна полоса для руху, а по боках трапляються «кишеньки», куди і ховається зустрічна машина, щоб пропустити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Кхм, а шо треба рукою показувати?)
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Долоню показати, тіпа "хай Гітлєр" чи як воно там:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Або тримаючи руку на кермі зверху, просто підняти її вверх. Так теж буде видно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1