Куди піти з малечею

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ksani, 8 Листопад 2007.

  1. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові "Розвивалки" для діток до року?

    i мене таке дуже цiкавить! А Батальна не влаштовуэ. Нема у нас машини так далеко iхати. Так виходить, що для дiток з рочку бiльш нiчого нема. Все з 3 рокiв i далi.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Це точно, а в кафешці сильні протяги, ми після "антошкі" другий тиждень хворіємо:sad:
     
  3. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Куди піти з малечею? В басейн 2-3 рази в тиждень.:y: :y: :y: :y: :y: ;) Запрошую. :) Особливо, дітки до року.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові "Розвивалки" для діток до року?

    А ми почали робити з 5 місяців, якраз зробив мамі подарунок на 8 Березня!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Нам два споловиною. Ми любимо Ляльковий театр. Вперше відвідали його в півтора року. Багато нових вражень і дітей з якими перед виставою можна побавитись.
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Де такий басейн для малих діток???

    Додано через 4 хвилини
    Мама, з якою ми гуляли, розказувала, що пішли з синочком 2,7 р до лялькового театру вперше, а там було так багато людей, що хлопчик ще перед початком вистави сказав ідемо додому. і мусили піти. Певно діток треба готувати до таких походів і вибирати менш людний день. Цікаво, а як Ваш вперше реагував?
     
  7. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Ми вперше пішли у будний день( просто менше людей, в неділю ідуть всією сімєю) Вибрали постановку казки яку я їй не раз читала. а ще ми вдома робимо свій ляльковий театр. розповідю їй казку за допомогою мяких іграшок. Вперше ми також не досиділи до кінця вистави. Але усі інші рази ми сиділи дивилися і виходили із повними кишенями емоцій.
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    А хто живе біля Стрийського парку, там ще дитяча залізниця не запрацювала? Хочу покататись там з моїм чудасиком, бо він туже поїзди любить. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Кольцо Вол.Великого - Кульпарківська. Дітки дуже задоволені, моя аж піщить. :) Може бути тільки з мамою, а може бути і тато, і мама. Заняття коштує 20 грн. Якщо хтось хоче прийти, пишіть ПП, все розкажу, мо разом підемо, якщо сусіди. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. romhavr

    romhavr Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    У Львові відбудеться виставка собак
    У суботу, 12 квітня о 10.00 год. у виставковому центрі «Lemberg», що на вул. Б. Хмельницького, 176 відбудеться виставка собак усіх порід. В рамках виставки відбудуться різні конкурси та розіграші лотереї. У конкурсах визначатимуть номінації: племінні пари, модний одяг та модні стрижки. Про це "Газету..." повідомила прес-служба міської ради.
    До участі у виставці запрошуються усі власники собак. За детальною інформацією звертатись за тел. (032) 243-01-77, (067) 60-555-66, (067) 944-77-66.
     
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Мій малий теж дуже любить ляльковий театр. Але не всім діткам подобається. Ходили минулого тижня з родичами (хлопчикові 3 рочки) і він не хотів дивитися вистави. Поки мій Петро дивився "Гуси-лебеді", Ромчик сидів в кав"ярні і дивився мультик.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    А ми сьогодні були в цирку. Емоцій купа. Сиділи тихо із відкритим ротом, хоча спочатку боялися поки було темно і кричав оркестир( якого я б звітам виписала або хоча скрутила його голосок) Але прийшлось піти трохи швидше ( дуже протистували), бо знами був двоюрідний братик, який змучився і дуже захотів додому. а так пройшло все класно, вдома розповіла усе що бачила.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    а нам в цирку найбільше сподобались машинки :) Ну, ті, на яких під цирком катаються дітки...
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    А в якому ряді сиділи? (і скільки вам рочків?)
     
  15. galka

    galka New Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    а з якого віку по яки там можуть займатися діти може точнішу адресу чи якийсь контактний телефон що то за приміщення?
     
  16. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Я також би хотіла в басейн доню водити, але нам треба буде доїзджати, тому вагаюсь. Гуцулянко, а там є спец.інструктор для дітей до 1 року?
     
  17. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Займаються с діткамі від 3х місяців до 3х років. Адресу і телефон звертайтсь в ПП, до Гуцулянки, можете и до мене:)
    Заннятя проводяться по методіці для діток такого віку:)
     
  18. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Мамусі і татусі, які питалися за басейн, надалі всі деталі уточняйте у viktoria.
     
  19. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Ми вже були на 3-х заняттях на Батальній, нам сподобалось! Тут говорилось, що заняття лише з півтора року, а насправді там є навіть група з 7-8 місяців.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    "А с этого места поподробней пожалуйста...":)
    А як туди можна потрапити ?
    P.S. А у нас з вами схожі аватарчики .:no: :)
     
    • Подобається Подобається x 2