Куди піти з малечею

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ksani, 8 Листопад 2007.

  1. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Я малу залишила бавитись зі старшим братом (йому 9 років).
     
  2. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею


    Ой, а де це є? Я щось навіть не чула про таке? Треба й нам сходити коли татко приїде!!!
     
  3. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Почитай першу сторіночку в цій гілочці! Там все розписано!
     
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Інформація про заняття на Батальній:
    Центр розвитку дитини поділяє дітей за групами, вікова група від 1,5 до 2 років приходить в середу і п'ятницю о 10,30год. а вікова група від 2 до 2,5-3 років мають заняття у вівторок і четвер також у 10,30 год. заняття триває 2 год. і коштує 25 грн.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Думаю мамусі з форуму самі могли б організувати супер заняття для діточок, в кожної мами є творчі ідеї, якими треба поділитися. Якщо б всерйоз взятися то приміщення можна знайти в різних районах Львова... Зібрати групу - біля 10 мамусь і діточок. І іноді збиратися для забав, ділення досвідом, вирішення "дитячих" питань...
     
  6. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Так питання в тому - де?
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    є одна банальна пропозиція - при катехитичних класах церков.... деякі з таких класів будуть раді активній діяльності мамусь і дітей. Бо проблема куди піти і що робити торкає майже всіх мамів
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Сьогодні були в Антошці на проспекті Свободи (колишній магазин Роксолана).Нам сподобалось...

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Додано через 12 хвилин
    І ше трохи як моє чудо там "дуріло"...

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 19
  9. Наталочка

    Наталочка Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Треба і нам туди сходити.... Це набагато краще ніж в Антошці на Науковій. Але ще таке питання - як ваша мала звідти йшла, бо боюсь шо мій піде з істериками...
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Куди піти з малечею

    От ТАК і академік Павлов виробляв рефлекси...
    Потім дивуються чоловіки, звідки ТАКа любов до магазинів... :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Супер! От що значить з дітьми сидіти, я й не знала, що там Антошку відкрили. В суботу точно піду з малим, навіть вже привід придумала :).
    А моя старше чудо ходило в цирк. Прийшов дуже задоволений, багато всього розповідав, казав, що піде ще.
    Малому 2,10, ходив з хресним і його нареченою. Прийшли, питаю чи були менші дітки, а вони кажуть, що було багато, навіть двох вагітних бачили. От такі дітиська!
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Почали взувати, то були трошки капризи, а потім пішли взяли їй кубики і швиденько на касу...
    А ше там є класне дитяче кафе можна туди на сочок і тістечко...


    і я постійно вагітною ходила в цирк, правда не дуже люблю той специфічний запах...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Тістечка то по нашій лінії! Таке враження, що в мене не мужчина росте, а дівонька. Щотижня з бабусею в Арсені тістечка їсть, поки я закуповуюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Ми малу в січні в цирк водили, відповідно я тоді ще вагітна була. Море задоволення отримала :D, я дитиною в цирку так не тішилась як під час вагітності.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Я дуже-дуже хочу ходити туди з малою, підкажіть як записатися. Я телефонувала, а там автовідповідач, залишила свій номер телефону, але досі ніхто не дзвонив мені. Може відразу туди приїхати, так запишуть?
    І ще: малій рік і 4 місяці, то заскоро, чи можна?
     
  16. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    знаю, що там у різні дні є заняття для різних вікових груп, починаючи від 1 року ніби. З нашого досвіду, той автовідповідач переслуховують і передзвонюють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Сьогодні на курсах для сімейних пологів розповідали про цік курси. Шкода, що тільки з 1.5 року...
    Тел 244 21 24, там запишуть і все розкажуть... Але вони приймають не постійно. Там хтось буде завтра з 10 до 11(так сьогодні сказали...)
     
  18. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Були ми в Антошці , зодногобоку дуже добре діти казяться, з іншого, там дуже гаряче ми з чоловіком зовсім зісмажилися , хоч він був у футболці
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Чи є у Львові "Розвивалки" для діток до року?

    Мала я сьогодні розмову із невісткою (жінкою брата) з Дніпропетровська про дуже ранні "розвивалки".
    Вони водять мого племінничка з 9 місяців у спеціальну групу, де займаються з такими манюнями. Дуже радила й нам щось подібне знайти тут. Я спершу питала: "а нащо ж я тоді?", але вона непогано аргументувала:
    * там дітки бачать багато нового, адже не станеш кожен день купувати дитині нові іграшки та забавки.
    * її малий засвоїв "ладушки", коли чужа тьотя то робила, а на щоденні "ладушки" вдома ніяк не реагував (ми правда робимо "ладушки" з 6 місяців, але тільки коли схочемо, а не на замовлення).
    * є різні "лазалки" для діток (гірки, тонелі, мати, сухий басейн ітд), що не поміститься вдома, а там діточки вволю лазають.
    * діткам співають пісеньки та грають на різних інструментах (вдома теж не пограєш)
    * займаються по різних методиках раннього розвитку.
    * дитинка швидше входить в контакт з іншими дітками та вчиться працювати в групі (спілкування і все таке...)

    Я і справді заінтригована. Звучить дуже заманливо. От тільки я сумніваюсь, чи є у Львові щось подібне. Тобто не школа для мам, як самим займатися (мені то не треба, адже я сама педагог і маю хист до занятть з дітками), а власне для діток. З усіма атрибутами, що я описала вище.
    Я може й справді водила б малого на такі заняття. Для різнобічного розвитку.
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові "Розвивалки" для діток до року?

    Та шось подібне нібито є (Центр розвитку дитини) і вже про це писали тут.
    А більше нічого не знаю...