Куди піти з малечею

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ksani, 8 Листопад 2007.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Future Live у Вікторії Гарденс продовжили до кінця лютого. Але йти треба не в час пік, бо шум страшенний. Ну і дітей віком менше 4років я б туди не брала.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Nett

    Nett Member

    А як малеча 7 міс поводилася?
    --- дописи об"єднано, 29 Лютий 2020 ---
    Дівчата, а хтось брав на Кіно маму в Планету кіно дітей до року? Як поводилися?
    Думаю, чи варто на таке іти з дитиною 9 міс.
     
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    трохи спала, трохи цицю їла, трохи пищала, але зараз в її 10міс з нею було б важче, вона б намагалась злізти з рук і повзти
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ми ходили з молодшим сином вперше в 9.5 міс і на звичайний сеанс, не кіномаму. Взяли два спарені віп крісла в Мультиплексі, малюк лежав в автолюльці, трохи повзав, трохи цицю їв. Все класно пройшло, а от після року то вже не так легко було з ним в кіно на звичайний сеанс іти)

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  5. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Брала від 6 міс. все було добре.

    Надіслано від мого CLT-L29, використовуючи Tapatalk
     
  6. Nett

    Nett Member

    Ох, мій вже ходити пробує. Певно теж не всидить....
     
  7. Nett

    Nett Member

    А на екран як реагував? ) Ох, боюся я на звичайний іти. Мій такий голосний, що то не камільфо іти на звичайний. Люди не зрозуміють...
    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2020 ---
    Буду пробувати. Не спробую, то не взнаю певно))
     
  8. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Я з меншою малявкою до півроку ходили в кіно не раз. В 7міс були на Попелюшці в Оперному, на виставі в Роксі. І вона в мене така з шилом конкретним. Цілком ок, нікому не заважали, гарно провели час. Після року вже по-різному, але дитинка звикає і розуміє такі місця змалечку.
     
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Він не сидів перед екраном. В автолюльці спиною був, повзав, на руках теж тримала до себе, годувала. Звичайно, мельком бачив і дивився трохи, але нормально реагував.
    Були ще на звичайному в 1.2 десь, то було набагато важче, мультик його майже не цікавив, в основному ходили взад-вперед по сходах і цицею рятувалися, хоч трохи могли посидіти. Але загалом нормальний похід вийшов.
    І йшли ми на ранковий буденний сеанс - ми вчотирьох самі були, весь зал був наш) Тому і не переживала, що комусь заважає син і ходити могли, де хотіли.


    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  10. Nett

    Nett Member

    Ох, точно, треба чим раніше іти )) Думала, чи не лякається дитина великого екрану. То добре, що мало реагує.
    Дякую, буду теж пробувати сходити))
    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2020 ---
    Ух ти! Теж так захотілося в Оперний :) Та й на таких виставах багато дітей, має бути комфортно.
     
  11. Moza

    Moza Member

    Ми були взимку в Кракові в дитячій кімнаті в ТЦ біля Ікеа, то ходили в шкарпетках всі - і дорослі і діти
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В мене закінчились ідеї(( куди піти, так щоб на повітрі і в межах міста? В Шевченківському гаю щодня, Алтайські, Домівка врятованих тварин, зооклуб на Кубійовича, парки, всюди були.
     
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Дім єнота?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    Останнє редагування: 23 Травень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Online

    Online Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хто був недавно в Уруру? Які враження? Опишіть в двох словах які там є локації. І скільки часу треба виділити на перебування?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1