Куди піти з малечею

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ksani, 8 Листопад 2007.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А ми сьогодні їздили на ретро-позді Львів -Брюховичі, нічого особливого, але, хто давно не їздив, то нормально, ціна доступна, зміна локації, а якщо гарна компанія, то вперед!
     
  2. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хто цього року був на ковзанці на Медику? Як по якості сам лід і ковзани? Чи лід рівний? В неті відгуки про калюжі на льоду і розвалені ковзани((( була три роки тому то ковзани дійсно були старезні з порваними шнурівками, але от лід рівненький, гладкий супер!! Хочеться піти на ковзанку саме на вулиці, бо в приміщенні «ефект» не той, але почитавши відгуки вже сумніваюся....
     
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А на площу Ринок не хочете? Теж на вулиці
     
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    І ми там були і тікали з тої вистави ))
    Малій було трохи більше як 2,5р і мене дуже всі дзьобали піти кудись в театр, бо от братова зі своєю малою вже весь репертуар подивилася, а я чогось не йду .
    Ну і якось під тим тиском я пішла. Час вистави припадав майже на денний сон дитини, від чого її несприйняття хіба загострилось. Плакати вона почала майже відразу як вийшов Миколай? (чи шо то за дядько) з блискучим кругом і почав відбивати світло..
    Словом з плачами ми покинули зал. Родичі Нас записали в якісь не дуже нормальні ( і мене і дитину), бо всім же було Ок
    Єдина гардеробщиця відразу сказала нам прийти на нормальні дитячі вистави про звірят, про сніговичків... тай таке з тим мистецтвом ))



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А ми ходили на Івасика-телесика в театр М.Заньковецької. Ну так собі враження. Звук був поганий, я в 14 ряді чула погано, лиш здогадувалась по тексту. Музика і пісні, візуальні ефекти класні. малий лиш на піснях появляв інтерес до вистави, хоч він у мене уважний глядач. А між тим всім крутився. Вистава явно для старших дітей, може від 7 років. Правда в залі були батьки навіть з дворічками. Більшість малих дітей крутились, шуміли. Хоч сама вистава цікава, але йти варто з дітьми в районі 7 років і далі.
    І ще спитаю....Скажіть, якщо йти в кінотеатр з дитиною 5 років, треба брати квиток окремий чи можна на одному місці? І те саме питання про цирк? Ми брали колись два квитки в цирк, але от тепер думаю чи можна один і на коліна малого?
     
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Залежно, який кінотеатр - в Планеті кіно окремий квиток потрібно з 6 років, до 6р. - можна без квитка і без окремого місця.
    В Кінопалаці - окремий квиток з 5 років.
    В цирку дітям до 5 років вхід безкоштовний без надання окремого місця.
    Малому теж вже виповнилось 5 років, тож завжди попередньо перевіряю, закінчилась халява з безкоштовним входом скрізь)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @MalvinkaLv а вони що перевіряють свідоцтво про народження при вході? Чи як вони визначають вік - на око? Можна ж домовитись з дитиною, щоб казала, що йому 4 з хвостиком. Але мій такий "партизан-фантазьор", що ще ляпне, що йому десять. Яка я свідома громадянка, нє?)))))
     
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Мають право вимагати свідоцтво для перевірки віку, якщо дитина велика.
    Я не ризикувала, ходили в кінопалац на днях, то купляла окремий квиток.
    Тепер ходитиму в Планету кіно)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    я ходила з дітьми в мультиплекс в спартаку, на одного дорослого безкоштовно одна дитина. Я була з трьома, купила один дорослий і один дитячий, малу 7міс пустили безкоштовно) свідоцтв не вимагали, про вік не питали. В будний день в залі нас було може 10 чоловік, навіть на віп місця можна було лягти, кажуть, що на вихідних в ранкові сеанси така ж ситуація
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Так, дійсно, є таке правило. Важливе уточнення)
    Якось не подумала написати, в мене один малий
     
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дівчата, чи то у всіх львівських дитячих кімнатах треба залишати вщуття в тумбі і ходити босими?
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Basyanya принаймні в тих, що ми були- то всюди босоніж, взуття лишали при вході.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Можна брати змінне взуття, якщо босоніж не комфортно.
    В Польщі у вуличному взутті ходили? Щось собі такого не уявляю, особливо з теперішньою погодою)
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    В бахілах.
     
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ага, діти теж в бахілах? Бо я зрозуміла з Вашого допису, що тільки дорослим давали бахіли
     
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    От того моменту не пам'ятаю. Бо то було минулого року. А так майданчики не погані. Той необхідності походу в кімнати для дітей нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми в Кракові часто ходили в дитячі кімнати. То діти або босі, або в змінному взутті. Навіть теоретично важко уявити дитину в теплому приміщенні і в зимовому взутті, навіть в бахілах. Це ж жарко і не комфортно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @raspberry просто для мене було трохи якось не по собі бути з такою кількістю осіб в приміщенні без взуття.
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми якщо десь так йдемо, то беремо змінне взуття собі і дітям, якісь тапочки домашні і все ок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Порадьте куди зводити дітей віком 5-6років сьогодні. Дякую.