Куди піти з малечею

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ksani, 8 Листопад 2007.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Де то проходить ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Рокс, палац залізничників
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    Дівчата, а в Роксі в партері в останніх рядах щось видно? Чи то краще на балконі?
     
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ми були в 15 ряду. Так собі, але малий каже, що бачив все, йому ближче було б зашумно і заактивно
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ще рекомендую фанатам динозаврів виставку "Живі динозаври" біля Форуму, моя старша (4р) була в захваті, вона з тих, хто розрізняє види і може вимовити "брахіозавр" і "паразауралоф", менший (2р) боявся голосного ричання, то ходив хіба біля мене і голови навіть не піднімав, особливо, коли проходили попри ті колонки
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А там на конкретні години вистави? Чи можна просто так приїхати, оглянути?
     
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мій теж фанат динозаврів, але побоювався тих ричащих)) динозаврики справді класні
    просто так (ну, поки у них робочий день). тільки ціна кусається трохи. на трьох у вихідний день 400 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    На каса ін юа є розклад і квитки, ціна залежить від дня тижня, працюють з 10год
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    3го січня йдемо в філармонію на мюзикл "Рукавичка". відгуків нема. квитки ще є) побачимо.
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Квитки на kasa.in.ua від дня тижня не залежить. Ми купили сімейний (2+2) в суботу за 400 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    І ми сьогодні зганяли в Рокс (ну бо таки зганяли). Квиток взяли на місці аж в 17 ряд, але переконували мене що це таки краще як балкон.
    Дуже ефектна та декорація на сцені, загалом дитина ніби задоволена. Але так насправді не знаю з якого віку діти реально січуть все, що відбувається. Тексти акторів мають багато гумору, зрозумілого дорослим. Принаймі в 3,8р моя мала повністю сюжету точно не схопила, але світло , музика і костюми таки зробили своє.
    Але дякую всім, хто тут писав про цю виставу, ми б і не знали. Я і сама непогано переключилась за той час.

    Ну і це зрештою навіть в порівняння не йде з жахливою виставою в ляльковому театрі ( казкові чи то святкові сни) , де ми минулого року ходили і дитина там плакала перших 15 хв зі страху ( початок з дядьком в темному залі, який відбиває світло якимсь непонятним щитом зробив своє і далі дитина заспокоїтись толком не змогла) і ми на тому і пішли звідти.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Можливо комусь знадобиться інформація:
    1. Цирк. Новорічна вистава. Ходив чоловік з сином, казав, що було багато звірів, вистава загалом цікава, багато акробатів, і номерів під куполом цирку (каже, що йому було моторошно дивитися:boredom: (хвилювався за артистів), а малому нічого:girl_yes:).
    2. РОКС. Декорації, костюми, вистава - все сподобалося, сиділи в 10 ряду, пасувало б трішки ближче, артисти багато танцюють, співають, все сподобалося.
    3. Пригоди S Миколая (кінопалац). Ходив син з бабусею, дуже сподобався фільм, цікавий, позитивний, трішки кумедний, але для моєї мамаи було одне але, перед кіном рекламували фільми, мультфільми, які надійють у прокат, то казала, що деякі реклами фільмів ну зовсім були не для перегляду для дітей (сеан 11.50 год., багато в залі хто цю тему підіймав), ну але то таке, малий ніби не закцентував на тому уагу. Загалом враження позитивні. Рекомендуємо.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Хто ще не був, дуже рекомендую сходити з дітьми на виставку "Зоопарк під мікроскопом" на пл. Ринок,9. Направду цікаво і пізнавально. Малий був у захваті. А для дітей з 5 класу і старших в лютому будуть проводитися щось типу майстер класів, де їх навчать поводитись з мікроскопами, самостійно готувати мікропрепарати і спостерігати за ними.

    А от Ретропоїзд розчарував. Бо "ретро" там тільки паровоз, а вагони звичайнісінькі голубі плацкарти. Якщо дитина ще жодного разу на їхала поїздом - це цікаво, звісно. А так, достатньо і навіть видовищніше подивитися на процес відправлення з перону.
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2018
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчатка, куди ще можна повести дитину 2 роки? Були в театрі "І люди, і ляльки", розважальному центрі для дітей "Fly Kids" в Ашані. Малій дуже сподобалося і те і те.
    Мультфільми в кіно повнометражні? Чи є для такого віку щось коротке?
    Може ще якісь ідеї?
    (Цирк не розглядаємо, та і годину вона не висидить)
     
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Мультфільм ще не раджу, навряд чи висидить 1,5-2 год.
    Ще є Ляльковий театр. Модна в Дім Єнотів поїхати.
    З розважальних дитячих центрів можна вибирати - Дитяча планета, Папашон, Веселий вулик і т.д.
    Можна в Аквапарк піти, поплавати, з дитячих гірок поз'їжджати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Читала, що радять до 5 років в кінотеатри дитину не водити, сильне навантаження. Малому 4, то ми ще не були. І майже ніхто з наших ровесників ще не був. Знаю, що є "тихі сеанси" ранкові, з приглушеним звуком. Але все одно , вважаю ще рано, та й мій не висидить.
    Малому в такому віці подобалась Веселка на Південному. Там є зоокімната з рибками, кроликами і іншими звірятами. Є кімната для зовсім малюків з кухнею дитячею і іграшками, є лабіринт, батути. Плюс в самих торгових центрах є великі акваріуми і ще всякі розваги для дітей. Якщо йти не в час пік, то дуже добре. А от Ігроленд в Форумі не раджу. Дуже шумно і майданчик маленький, нічого цікавого. І брудно страшенно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @aknytsU О, Дім Єнотів це щось оригінальне. Не чула про такий. Зараз пошукаю де то є.
     
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Погоджуюсь. Мій був на мультику в 4р. 3 міс., сказав, що задовгий мультик)
    Вдома такий повнометражний мультик чи фільм ділимо на декілька частин
    --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2019 ---
    Район перетину вулиць Тракт Глинянський і Богданівська.
    Гарно там, можна з єнотами побавитись, візьміть котячого корму, вони його люблять)
    І бажано йти в будні, бо у вихідні в тій клітці може бути більше людей, ніж єнотів, на всіх не вистачає)
    --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2019 ---
    Ще зараз в Палаці Потоцьких проходить Свято шоколаду. Ми були вчора, в перший день, людей було мало. На другому поверсі суто дитяча зона, різні майстеркласи, аніматори, танці) Надавали нам купу сертифікатів на всякі розважальні центри)
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    тобто? можна підходити до них чи вони відгороджені від людей? Вхід платний, скільки?
     
  20. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Можна заходити до них в клітку, гладити, навіть обережно брати на руки, годувати з рук.. вхід платний, за ціну вже не пам'ятаю, на фб є їх група і контакти, можна подзвонити, щоб заздалегідь домовитись
     
    • Інформативно Інформативно x 1