Куди піти з малечею

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ksani, 8 Листопад 2007.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В фб в Мамунця, здається, є і відеоогляд і інфо щодо цін.
    Кидаю посилання в пп
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, а з якого віку варто йти на вистави в театр « і люди і ляльки»? Яка тривалість вистав? Моїй скоро 2 роки, вагаюся чи вже варто пробувати...
    І питання 2. Де є розваги для діток такого віку (район сихова): закриті приміщення з якимись лазанками, батут може. Цікавлять варіанти для зими. На стрийській (по дорозі до Ашану) є якийсь розважальний центр. Є там щось цікаве для малих дітей?
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Та є, звичайно. Для менших діток дуже раджу Леопарк на Шуварі ( якщо він ще існує ), в будні дні, в першій половині дня- ідеально.
     
  4. Melian

    Melian Well-Known Member

    Є в "ля фамілії" дитяча кімната, можна попити какао мамі і дитині побавитись) біля церкви в новому будинку садочок "хеппі", там можна прийти на лазанку, 50 грн\ год. Ну й шувар, є невеликий дитячий центр)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Ціна квитка 80 грн, платять і дорослі і дитина , в них на сайті є все розписано, погугліть собі, мої ходили в суботу , були десь три години +-
    Моїм сподобалося , від 6 років + рекомендую
     
  6. Arika

    Arika Well-Known Member

    Ооо, навіть не знала, що таке під боком є!!! Ви брали екскурсію чи самі дивилися?
    в Інтерсіті єМоторна блжілка
     
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    О, я теж планувала йти з малою.

    Ще рекомендую фанатам Ельзи виставу "Холодне серце", цього року буде в оперному. Ми минулого року були з малою в філармонії, щастя повні штани, цього року знову підемо
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    нема. вони кудись переїхали
    --- дописи об"єднано, 16 Листопад 2018 ---
    він хеппі називається? я читала там є країна чудес садок.. але мож ще один є
     
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Куди на вихідних піти з сином 3 роки? Крім театрів, дитячих планет
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Його закрили, здається після нещасного випадку.

    Куди піти з хлопчиком 3 р. на різдвяно-миколаєву тематику? На Дударик, думаю, ще зарано і загалом трохи не наше. Анонсів на грудень поки не бачу.
     
  11. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Вчора була старша доня у Домі Єнота.

    Дуже їй сподобалось. Рекомендую діткам, що люблять тваринок. Бавитись з єнотиками можна у спеціальному вольєрі. За 1 год - 120 грн з людини.
     
    Останнє редагування: 16 Листопад 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    мабуть на дударик не підемо ще цього року. мої не висидять
    а можна детальніше про Холодне серце. що там? бачила рекламу в Фб, але без конкретики
    --- дописи об"єднано, 16 Листопад 2018 ---
    минулого року були на виставі до Миколая в "Ляльки і люди". моїм сподобалося по віку ок, по часу ок, ще й якийсь подаруночок дали(хоч мої і не їдять "класичні цукерки" майже, але все одно тішилися)
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В роксі з 18 по 23 грудня будуть вистави балету "життя" "пригоди в країні казок на Миколая"
     
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Повністю все те ж, що і в мультику. Також співають, танцюють, актори перевдягаються в костюми, різні спецефекти, музика, доця була в захваті, їй було 3 роки, на перерві продавали ляльки і аксесуари, то вона їхала додому з короною на голові)))
    Були і старші дівчатка, деякі в костюмах Ельзи
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Сходили на минулих вихідних. Музеєм я б це не назвала, скоріше багатокімнатною фотостудією зі спецефектами. Але в рамках культурно-розважальної програми можна піти) Малому сподобалося + маємо тепер купку цікавих сімейних фото в рамочку) Якщо замовляти квитки телефоном, то вони виходять дешевше на 50 грн. На зйомці радила б не економити, а взяти їхнього фотографа. Бо попри те, що на підлозі всюди позначені місця, звідки фотографувати ту чи іншу ілюзію, все одно є свої нюанси: там присісти, там відхилитися, там моделі встати під певним кутом...
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    ПРИГОДИ У КРАЇНІ КАЗОК НА МИКОЛАЯ - може хтось був минулого року, бо кажуть що там за доплату можуть дитину привітати. Можете розказати?
     
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Були сьогодні на Пригоді святого Миколая у філармонії і я дуже-дуже розчарована, через відсутність світла виставу затримали на цілу годину, я розумію, що це не вина організаторів і бувають форс-мажори, але діти годину висиділи, кожні 5хв питали, чи ще довго чекати, а коли все почалось, вони вже просто не могли сидіти і ми поїхали додому.
    Чесно кажучи, я в шоці, що в такому закладі з назвою "національний" не має ніякого резервного генератора чи чогось типу того. Повний зал глядачів, спеціально на сайті подивилась, буквально пару вільних квитків в останніх рядах і такий жах. Я сама за ту годину знудилась, а що про дітей говорити, бачила, навіть групу дітей привели, мабуть із садочка, я не знаю як ті вихователі їх годину втримували на місцях.
    Надіюсь вистави в наступні дні пройдуть вдало і глядачі будуть задоволені

    П.с.Якщо хтось знає, куди жалітись на відсутність світла в національній філармонії дайте знати
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Вистава дуже класна, рекомендуємо
     
  19. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    На який вік розрахована?
     
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    І я сміливо рекомендую! Дуже якісна , продумана і актуальна вистава. Ані трохи не нафталінова, цікава і смішна.
     
    • Подобається Подобається x 1