Куди піти з малечею

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ksani, 8 Листопад 2007.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Вона власне і 17го буде замість Чарівної ночі. Але казали, що від 3х років, в основному для 4-6літніх. То я на неї не ризикнула брати.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми ходили, коли дочці було 5 років. Спочатку їй було цікаво, потім стало нудно, ледве до кінця досиділа:girl_sad:
     
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Теж сьогодні на 16 грудня взяла, на 12 год., а ви на яку?
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    Супер! Теж хочу! Дитина в музеї проситься) були тільки в природничому. Не знаєте, вони у вихідні не працюють?
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    навряд, бо то в корпусі університетському (3 поверх). Там на сайті є телефон, можна подзвонити і уточнити :)
     
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    [​IMG][​IMG]
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    точно ні, у звич.дні з 10 до 16
     
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дякую, що подумали і поділилися:)
    Не знаю чи не зарано ще нам на таку іти. Тут теж від 5 років(

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  8. Sheremeta

    Sheremeta Member

    Можливо, хтось хоче на виставу Пригода Святого Миколая в філармонії? 16 грудня на 18.30, маю 3 квитки по 150 грн, там квитки були по 100-250 грн. Квитків вже немає. Хочу їх продати, бо не виходить піти. Може, хтось бажає подарувати дітям свято?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, в цирк як брати квитки? Якщо я і малюк на колінах то один? Чи за малюка теж платити?
     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Dominika, якщо на колінах,
    то один до 5 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А які місця в цирку краще брати, а яких уникати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Подивіться на сайті -там є 3Д тур. Там по ціні йде градація. Типу червоний сектор -куди артисти дивляться вперед -найдорожчий. І так по колу. Ще мені норм 6-7 ряд, бо далі 10 - то вже трохи так далеченько. Ну,але то цирк -він круглий,тому там всюди видно.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Де і коли у Львові можна повести дитину до Миколая? Минулого року запізно почули, що таке є.
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Gajka в Кавалер бутіку є резиденція святого Миколая, і перед Оперним є хатинка святого Миколая.
    Треба дзвонити і питати чи є квитки, бо в останні дні наплив найбільший.
    В кавалер бутіку цікавіше і вони трохи того Миколая узгодили з українською традицією. Два роки тому там сидів справжнісінький Санта Клаус, нічого спільного з Миколаєм не мав.
    Ще була резиденція Миколая в Шевченківському гаю, але чи є цього року не знаю.
    Погуглила, є, але в межах двохгодинної екскурсії гаєм, для діток від 6років
     
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ще цього року відкрили резиденцію Святого Миколая в Жовківському р-ні в Росинці. Кому цікаво, можна погуглити, в них на сайті все гарно розписано. Ми теж туди збиралися, але ще не були. Може хтось був, то розкаже, чи варто їхати.
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    квиток 100 грн ( 150 вихідні). За ці гроші дитина отримує пакуночок 200 гр. цукерок, морозиво, сертифікат в ігроленд на 50 грн і фото.
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @marianast а в Кавалер Бутік як потрапити? Там ще є якісь атракції з нагоди свят? Маю на увазі якась зони святкові, для дітей, щось типу того...
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Dominika зателефонуйте їм, квитки на сайті всі продані вже
     
  19. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Були сьогодні на виставі "КАЗКОВА ІСТОРІЯ НА МИКОЛАЯ"
    в
    Палац культури залізничників "Рокс"
    дуже гарна вистава ,сучасна ,декорації красиві і маштабні. Буде цікава як малим діткам (моїй 5р) , так і вже дорослішим.
    Кожній дитині давали подарунковий набір цукорків.
    Словом раджу

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Куди малих школярів на канікулах "сплавити"?

    1) Я дізналась, що в Рудно буде табір "Мрійники" з 10 січня -- з ночівлею 8 днів, день 300 гривень. Минулого року я профукала і дуже шкодувала. А цього року записалась у першій п"ятірці і... передумала. Щось мені страшно. Хоч влітку вже були, але ж то тепло, сухо... А тут зима, мокрі ноги, віруси...

    2) Ще біля мене школа малювання є, то тіпа творчий табір -- 5 днів по 5 годин, всі їхні матеріали -- 1000 гривень. Я теж записала дочку. Завтра треба заплатити (причому починається 10 січня). А коліжанка, яка водить туди малу на заняття каже, що то напівпідвал без вікон... Ще на годину на урок -- то Ок, а тут тиждень там просидіти, як в темниці, фарби нюхати.... То вже і ця ідея відпадає, ще до завтра думаю. Що хто ще таке цікаве чув?