Крутимо педалі...

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Червень 2009.

?

А ви їздите на ровері?

  1. так, і досить часто

    29 голосів
    15,6%
  2. так, але нечасто

    68 голосів
    36,6%
  3. так, але лише на тренажерному

    7 голосів
    3,8%
  4. ні, бо не вмію

    18 голосів
    9,7%
  5. ні, бо не люблю

    2 голосів
    1,1%
  6. ні, бо не маю ровера

    62 голосів
    33,3%
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    От цікаво стало, хто з нас тут має ровери, як часто їздить на цьому ТЗ і взагалі будь-що, що ви матимете бажання написати до теми - пишіть! :girl_claping:
     
    Останнє редагування: 8 Червень 2009
  2. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    я вот думаю - беговою дорожку купить или ровер с собакой заниматься [​IMG]
     
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Я маю ровер. Літом і за теплої погоди це мій улюблений засіб пересування. Тепер думаю як пришвартуватися так шоб малявку з собов возити можна було. (ну то не вже, напевно на наступний рік).
    А загалом ровер класна штука, ніжки підкачані, цільоліту нема і море задоволення. Рекомендовано, як засіб для схуднення. Ідеальний для нижнього пресу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    І я маю ровера. Користуюся не дуже часто, але інколи ровер стає ідеальним засобом пересування-тренування-схуднення одночасно. Тому і практикую брати велик замість того, щоб маршруткою на закупи продуктів їздити.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Для маленьких дітей (звісно не кількамісячних, більших) є ось такі кріселка.

    [​IMG]

    А ми хочемо ось таке купити для Дарка, аби могти в довші поїздки вибиратися.

    [​IMG]

    Тут є знимки різних видів таких кріселець для дітей.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    На Закарпатті майже кожна жінка має таке кріселко для дітей :) там без біциглів важко...
    На жаль зараз немає ровера у мене:sad: треба буде вже подбати як діти підростуть...
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    А у мене є наполовину.Чоловік собі недавно купив,то я пару раз покаталась.Не зручно на його ровері.Рама чоловіча,сідло зависоко-треба перекручувати.Хочу свого.Тим більше є де їздити-живу біля самісінького стадіону.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Крутимо педалі...

    О, я це дуже добре розумію! Коли чоловік мав свого, мені було так незручно. То тепер маю жіночу модель - дуже задоволена!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Лілю, а у вас там всі з тими касками їздять? Це вимагається, чи просто люди свідомо одягають для безпеки?
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Вимагається. Але то від провінції залежить.
    Ми всі маємо. Якщо я в парку без поїду, то може й не вштрафують зразу, але можуть попередити. Даркові обов*язково, інакше я зразу платитиму штраф.

    У мене ось такий шолом. То з найпростіших, бо був найбільше зручний.

    [​IMG]

    А ще купила собі рукавиці, бо кермо натирало долоні дуже.
     
    Останнє редагування: 8 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  11. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    ровера не маю, але маю велотренажер. Мінус тренажера в тому, що як малява вдома, то неможливо займатися - доця одразу смикає мене, то ВОНА хоче на тренажер, то вона хоче мами :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Маю ровер і дуже часто їжджу, особливо любимо з друзями до лісу так прогулятися. Щодо дитячого сідла - також є, але не можу малу в ньому возити, бо ровер відразу "встає дибки", тобто на заднє колесо:girl_crazy:
    а виглядаємо ось так:girl_spruce_up:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  13. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Я маю ровер. Ще й зібраний по особистому замовленню (у нас у Львові є такий чоловік, що збирає велосипеди, до нього з цілого світу люди зїжджаються). Раніше цілими днями їздила. Зараз майже ніколи. Причина: чоловік не має ровера і то виходить, що хтось один катається, а другий "втикає". Щось на пропозицію купити йому ровер він не ведеться.
    Чоловіка товариш кожні вихідні їздить кудись на ровері. Він на якомусь львівському форумі має групу однодумців і вони кожні вихідні роблять собі такі вилазки. Я просто заздрю білою заздрістю :) А я колись навіть намет купувала з верандою, щоб можна було в мандрівки з нічлігом їздити... ах...
    Маю також велотринажер. До вагітності кожного дня мін 10 км проїджала. Зараз відвезла до мами, по тій ж причині, що й Ліона.
    Лілю, мені до речі руки так само натирає, також маю такі рукавички. А ще маю такі велосипедки (не знаю, як вони насправді називаються), що між ногами вони прошиті з такої дуже цупкої тканини, щоб сідло не натирало і вітрівку з кишенею на спині, щоб на ходу нічого не вилітало :)
    Взагалі вважаю велоспорт, одним з найкращих видів спорту. Він тренує одночасно кілька груп мязів і є корисним.
    А ще мій тато був професійним велосипедистом, має навіть медалі :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 16
  14. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Я їжджу на велосипеді часто, а чоловік зі свого двоколісного "коня"
    майже не злізає: на роботу кожного дня на ровері, на дачу, з малюком їздить гуляти,
    навіть в магазин, щоб швидше було. ;)

    Мати два велосипеда було нашою мрією. Коли одружилися
    за весільні гроші (ті, що надарували) придбали собі досить хороші ровери, укр. збірки.
    Правда купувалии їх на ринку. Ми тоді у велосипедах ще нічого не тямили, хотіли, щоб було краще з дешевшого.
    Вже три роки крутимо педалі ;)
    Навіть вагітною на перших порах обережно їздила.


    Ось так ми катаємося:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Ой, а я би хотіла на ровері поїздити, але нема де, і нема як... А як була мала, то по селі стільки км намотала. Тоді і в ліс, і на озеро - супер!
    На роботу незнаю чи то добре, бо як добре нагонитися, то перше би в душ...
    Недавно бачила їхав хлопець, аззаду доця в такому кріселку, десь рочок мала. Теж захотілося.

    А велотренажер то мрія, але зара нема можливості купити. Може хтось позичить на місяць-два?
    Ой, а ще мені дуже подобається коли в містах є окремі велодоріжки. От і нам би таке - менше машин і маршруток...
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    І в мене була така мрія..поки не купили!пару днів покрутила,а потім то часу нема,то малий не давав,тепер свекруха на ньому"газує":girl_curtsey:
    А от справжнім великом мій чоловік просто марить-в нього напарник на такому "супер-пупер"на роботу їздить,і на змаганнях всяких..то тільки вдома і чути як то класно-вже майже вмовив мене на таку покупку,але грошей вартує і вартує)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    І в нас є ровери. Але щось давненько не витягали. Страшно мені по Львову їздити після кількох разів :bad:
    А взагалі можу зараз на роботу сама їздити, але одній страшно :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    я в дитинстві страшенно любила ровер і вісьмками їздила і бе однієї руки, і з гірки і під гірку. А раз вирішила проїхатись на "Україні", але ножки то ше не доросли до неї :girl_crazy: вилізла і зразу ж впала на огороджену колючкою картоплю подрела всі руки і ноги, але мені було того мало я вилізла знову :girl_haha: так як тормозити я на ньому не могла, і повернути боялась то заїхала до когось на подвір"я припаркувалась біля лавки, розвернулась і драля звідти, потім за мною ше пси довго гнались :girl_haha:
    Недавно після тримвалого часу вилізла на ровер, не повірите, я боялась на ньому їздити, певно я вже стара стала і немічна :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Особистого велосипеду я не маю, але Назарові купили вже зовсім дорослий, то при потребі можу на ньому їздити. Правда, зараз це зовсім не виходить, бо Макарчику чомусь не подобається, що мама кудись їде. Якби мала можливість і час, то цілі дні проводила б на велосипеді:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Я теж 2 роки тому боялася їздити. А тепер сіла - і їзда доволі легко пішла. Правда, на доріжці мене майже всі обганяють, але я ніде не спішуся. :girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 4