Криза трьох років

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Уляночка, 29 Серпень 2009.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    я поплачусь..з моїм дитям щось таке останній місяць робиться - якийсь малий монстрик, а не дитина: не слухає, кричить безпричинно, кривляється, на зауваження може плюнути або розплактись..і почав руки до рота пхати....пальчик чи кілька...словечка "гарячі" ми вже знаємо..не діє ні добро, ні зло, ні "незвертання уваги"...скільки то триватиме..вже на заспокійливому!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 21
  2. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А ти не хочеш з фаховим психологом порадитись? Бо в щось видно Любчика турбує, йому теж важко і вам з ним...
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    ...скоріше чекаю порад від мамусь, що мають старших діток і які переживали в 3 рочки такі ситуації...але якщо на ДП є фахові психологи, то не відмовлюсь від консультацій.............
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    улянка та то перейде....багато з садка йде- мій от теж був почав плюватись, як йому щось не подобаоось, але я то скоро йому обрубую....а вредний мій такий самий,особливо в присутності тата або бабусь...бо як я з нми сама( або баба сама) то сама чемність , а от коли багато всіх, то же починає показувати коники. я сварюсь, баби жаліють....в чоловіка взагалі вседозволеність, от і користується моментом
     
    • Подобається Подобається x 14
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Кать, то ясно, що трохи з садочка, але там він найнайнай, як нам кажуть, чемніший...а вдома, то нереально, що з ним робиться..він шантажує нас криком, кривляється, доводить мене до сліз і нервового зриву...просто сил нема...навіть не хочу з ним нікуди іти, бо мені соромно...то ніби дитину підмінили...мого чемного Любчика забрали, а дали малу нечемноту...........
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Уляночка, у нас один час було таке самісіньке і я вже просто незнала, що мені з ним робити, бо за цілий день з'дав стільки нервів, що я просто не вірила, що це моя дитина і мені її підмінили. Але це тривало біля двох-трьох тижнів і само собою минулося. Це швидше за все так садочок діє на Любасика, тому мусиш перечикати і скоро все буде ок :) Не думаю, що в цьому є велика проблема, щоб звертатися до спеціалістів :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Та справа в тому, що все почалося на морі, а після повернення додому посилилось..............садочок тут на другому плані...мабуть...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    головне не йди на поводу в малого.....дай йои=му зрозуміти, що на тебе його коники і істерики не діють....тоді то все швидше в нього минеться.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    то що лупити його, яксидорову козу чи що???????????????????
    от ситуація..ми на майданчику..каже, що я роззулася, я не хочу, бо кругом люди, я лазила по тому піску в пісочниці, ноги нечисті, а він в крик, я беру його машину лопатку і йдемо додому....воно ричить цілу дорогу, що аж горло зриває і так кожного разу..
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    спробуй відвертати його увагу коли він капризує, зацікавлювати чимось іншим, якось змінювати обстанівку, частіше хвалити і не сварити
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    не допомагає...тут діє закон хочу і все.....
     
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    ну та чого лупити....
    просто ігноруй істерики....Незнаю, з моїи не проходить варіант відвертання уваги, якщо він вимагає свого...то я так і роблю, мовчки дитину за руку і додому.Вдома популярно пояснюю, що якщо він так буде себе вести то гуляти з дітьма не буде.Вони все прекрасно розуміють
     
    • Подобається Подобається x 12
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    а якщо поговорити з ним. тихо, спокійно. як з дорослим?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    говорили...каже, що більше не повториться, але далі те саме
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Уляночко, то виглядає на кризу 3-х років. Детальніше можна прочитати в гуглі. А наразі мусите набратися терпіння:girl_smile:. Єдине, чим можу втішити - то все минеться:girl_smile:. Згадую, як були вікові кризи в Яньки - думала, що посивію:girl_cray:.
     
    • Подобається Подобається x 16
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Яська, теж так думаю..будем гуглити і пити валеріану..........
     
    Останнє редагування модератором: 31 Серпень 2009
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    В мене ситуація була ідентична до Вашої - ще недавно була маленький ангелочок, ласкава і ніжна дівчинка, обіймала маму за шийку, гарно себе поводила, а тут таке мавпо вредне стало - крики, верески, істерики... Как вспомню - так вздрогну:girl_sad:.
     
    • Подобається Подобається x 12
  18. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ех, а я й не уявляю як це без криків, вересків та істерик. А тепер ще й захворіла малявка. Температура півтори доби біля 41 була. Сьогодні ніби впала, але капризи жахливі. І не знаю що це. Бо ні кашлю ні сопельок. Правда недавно біля хворої дитини були і та їй в лице кашляла.....
    От так ми привітали татка з днем народження....В ніч на 28 "Рома, вставай бо дитина горить". Годувала вночі від чула що в груди пече. Плаче, весь час на руках. Сьогодні(перепрошую) в туалет з нею мала йти. Коротше ревіти хочеться. Спить зараз, кряхтить крізь сон...
     
    • Подобається Подобається x 22
  19. Сheerful

    Сheerful Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Бідолашна, розумію твої переживання, але, вірю, що все буде чудово і твоя малявочка виздоровіє!
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Уляночко, і не чекай, що синок дотримається слова- ще не той вік, щоб дитині контролювати себе, особливо у розквіті трирічної вікової кризи. Повір, у нас з малим діється подібне, і те теж почало яскраво проявлятися в останні 2-3 тижні. Тільки мій не кривляється, а оригінально бере на сміх, перетворює на жарт усі мої прояви незадоволення його поведінкою. Дитина елементарно робить спроби розширити кордони свого впливу на оточення, шукає і випробовує усі можливості його прояву, і це нормально- отже, і твоя дитина добре і вірно розвивається... Дівчата вже добре радили- перекинути увагу, інтерес на щось інше, захопити забавою, але часто просто ігнорувати і демонстративно продовжувати займатися власними справами і дати зрозуміти, що поведінка не відповідає спільному існуванню. Уляночко, набирайся терпіння і спокою- все так зле не буде! Перепробує твій малий всі "ходи-виходи", віднайде для себе, відчує більш-менш оптимальму "серединку" і заспокоїться...аж до наступної, шестирічної кризи...
     
    • Подобається Подобається x 20