Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dusja, 17 Січень 2010.

  1. dusja

    dusja New Member

    Хто, недопусти Боже, стикався з такою проблемою, або чув і може дати корисну інформацію по цій темі, напишіть будь-ласка. Які причини і можливо наслідки даного питання.
     
  2. zajunya

    zajunya New Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    Коли дитині було 1,5 - 2 місяці ми помітили, що він більше повертає голову наліво, бо я його завжди носила в такій позі, що голова була повернута саме туди. Тоді ми почали носити його по-іншому і підходити тільки з правої сторони. До 5 місяців усе налагодилося.
     
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    У нас теж була набута. Масажі,зміна положення голови,все пройшло.
     
  4. пандочка

    пандочка Well-Known Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    І у нас була набута, робили масажі і повертали голівку в іншу сторону і все пройшло.
     
  5. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    Ми стикались.Як нам торочили наші "спеціалісти" сама по собі вона є декількох видів,одна простенька(набута) яка розробляється курсами масажу,інша важча(вроджена),якщо один мяз коротше іншого(буває вкрай рідко)тоді там оперують,подовжуючи той м"яз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Масажі, поворот голівки в протилежну сторону, ще можна носити такий спеціальний шийний фіксуючий комірець (але це після консультаціїї з лікарем). І чим швидше за це взятись - тим краще для дитини. Після 6-7 курсів масажів, тобто десь до року часу - і все ОК, :)

    ---------- Додано в 11:05 ---------- Попередній допис був написаний в 11:02 ----------

    Причиною найчастіше є обвиття пуповиною або неправильне положення в утробі. Наслідки - якщо не займатись лікуванням, то навіть не знаю...

    так. узд - то, напевно, найдієвиший метод для постановки точного діагнозу. Я знаю одну дівчину, то їй все дитинство лікували кривошию, "витягувалм" її, а в підлітковому віці виявили за допомогою УЗД, що в неї патологія одного шийного хребця (майже повна його відсутність). І ті всі масажі ніночо їй не дали і не дали б. Зараз має проблеми з м]гренями, зором..
     
    Останнє редагування модератором: 17 Січень 2010
  7. dusja

    dusja New Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    ще я знаю, що вроджена розробляється спеціфльною терапією (електрофорез) ну і плюс масаж..
     
  8. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    Помітила, що малий у положені на животі не повертає голову вправо, а в положені лежачи на спині, голова притиснута до лівого плеча. А ще на лівій стороні шиї пальпується вузлик (це не лімфовузол). Лікар оглядала в 2міс., казала, що все нормально. Хірург в нашій поліклініці з перегаром, страшно йти, бо ще сам травму може нанести. Порадьте, до кого звернутись.
    Де ви робили УЗД? Чи потрібно робити ренген?
     
  9. Romani

    Romani New Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    В мене також малий мав кривошию. УЗД ми робили в Ультрамеді на Огієнка. Рентген, мені пояснювали, що треба робити з відкритим ротом, для малих дітей це не можливо. Ще нам призначали масаж і електрофорез.
     
  10. stira

    stira New Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    З діагнозом кривошия я стикнулась зразу ж після народження першої донечки. В нас була вроджена кривошия. Протягом двох з половиною років ми всіма способами боролися з нею ( робили масажі, електрофорези), на жаль результат був тимчасовий, тобто після курсу масажу голова трималась рівно десь протягом пів місяця, а потім знову поверталась в своє попереднє становище,ставала нахиленою в бік. Як виявилось, після чергової консультації, нам сказали, що ми затягнули цей процес, оскільки, якщо до року масажі та електрофорез не дали результату, то потрібно було оперувати. А нам на той час було вже два з половиною роки, тому зваживши всі за і проти ми таки наважились на операцію. Все пройшло добре, після операції нас зафіксували в гіпс, який тримав всю спинку та ліву частину шиї, куди ми також вставляли валік, це все ми носили протягом місяця, після чого потрібно було знову робити масажики. Залишився в нас тільки косметичний шов. Тому, якщо в когось в дитинки вроджена кривошия, моя вам порада, не затягуйте лікування, якщо масажі не дають результату до року, зважуйтесь на операційне втручання, бо чим швидше зробити відповідні заходи, тим кращий буде результат(без наслідків). В нашому випадку маємо сколіоз, який прямо пов'язаний з кривошиєю та пізньою операцією, ну і якщо вже критично дивитись на дитинку, то можна помітити меншу щічку та менше око(але то вже як дуже придивлятись).
     
  11. zeza

    zeza New Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    А ще кривошия буває пов'язана з шийними нервами. Ми робили масажі з 1,5 місяця, і то тільки послухавшись дільничого педіатра, бо хірург сказав:"мама дура, а дитина здорова". В 4 міс. син почав тягнутися сідати (далися знати масажі), а голівка висить на плечі. Лікарка (вже інша) сказала: " Ой! Дєйствітєльно, а чьо ето он головку на бок дєржит?" Так до року ми робили масажі і їздили до різних лікарів. Результат 0 або тимчасовий. Потім в 1 рік 3 міс. в Брюховичах лік.Рябчук сказав, що нам різати нема що. Треба йти до невропатолога. Далі були рентген і узд шийного відділу хребта. Все в нормі. Далі масажі. Ходіння по лікарях. Пошуки хорошого невропатолога і масажиста. В 2р ми отримали нарешті діагноз - синдром цервікальної недостатності - простіше шийного нерва. Потім деякі масажисти пошепки казали,що це при пологах дитині скрутили шию.
    Зараз ми в 1класі. Масаж робимо мінімум 2 рази в рік. Крім того постійно шукаємо щось нове. Знаходяться бажаючі зробити нам операцію(гроші важливіші ніж здоров'я дитини), але після того як побачать папери говорять: "ну так так робіть масажі" Результати є. Деякі лікарі вже не зауважують проблеми, поки сама не скажу. Для тих хто не знає майже непомітно. Але це все потребує терпіння і праці(про гроші вже мовчу і дякую Богові, що скрутили шию трошки, а не повністю). Так що не спішіть різати поки не зробите повне обстеження. В деяких випадках це не допомагає, а тільки шкодить.
     
  12. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    Мій старший коли народився, поставили діагноз "кривошия". Сказали, що було йому замало місця в животі, а він був великий (3850кг). Тому залежав собі голову на одну сторону. Робили масажі і все пройшло.
     
  13. Zymova

    Zymova New Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    В моєї доні теж кривошия, почали лікування з 2,5 місяців, а саме масажі кожного місяця з перервою 3 тижні, таким чином вийшло понад 10 курсів за рік, останній курс робили разом з електрофорезом, тому не знаю чито результат в комплексі оцінювати чи то електрофорез допоміг, але я побачила результат. Робили ми УЗД ще тоді в 2,5 місяці яке не виявило кривошиї, лікар з УЗД казав що це дитинка просто залежала голову собі в утробі. Але дитина хилила голову, щока одна більша - зараз вже більш менш добре, іноді схилить головку, але чи це просто чи може я дуже придираюсь...але масаж ще планую робити, боюсь наслідків- сколіозу (маю гіркий власний досвід з оперативним втручанням)
     
  14. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    В Насті теж була кривошия,вона була двічі обмотана пуповиною і так залежала шию в одну сторону,але ми пройшли три курси по 10 масажів з перервами в два місяці,плюс постійно прикладала по черзі до обох грудей,плюс міняла місцями ліжечко,ложила від себе по різні сторони і все пройшло,зараз ніби наслідків не видно,хоча хто його знає чи було це серйозною кривошиєю,чи ні,головне-що пройшло і зараз все добре.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    В нас в малого теж була кривошия, малий родився з гематомою на голові, сказали що вона сама росмокчеться,але старатись на цю сторону голову не ложити.:girl_emo: Так мій малий привик спати тільки на праву сторону, коли гематома росмокталась( 1,5 місяці), то взаді голови було видно що череп ззаду чуть не рівний, тому ми пішли на курси масажу (це для мене був жах, бо малий там страшенно кричав), а після курсу малий почав спати на дві сторони, і все вирівнялось до року:girl_spruce_up:.
     
  16. kapustynka

    kapustynka New Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    Кому потрібна рекомендація доктора з цієї проблеми пишіть в приват. нам допомогло без масажів.
     
  17. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    нам теж робили масажі в 2 місяці,лише один курс-10 масажів і все пройшло ,зараз нам 4,5 міс. ,наслідків не бачу ,повертає в різні сторони голову,стараюся ложити на різні боки і підходити до нього з різних сторін....
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    1. Не ложте. http://www.youtube.com/watch?v=Bd4j9Ndn7_0

    2. А зачіску, коли з іншого боку підходите, міняєте? перефарбовуєтеся?
     
  19. Uljana

    Uljana New Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    В нашого синочка також була кривошия,ми робили масаж 10 сеансів раз,а через місяць повторно і все пройшло.
     
  20. kivinkava

    kivinkava миється в бані

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    добрий день
    1.Підскажіть, будь ласка, хорошого масажиста по цьому напрямку.
    2. Як Ваші дітки поводять себе на масажі?