Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

1. raspberry

raspberry Well-Known Member

Цікавлять енергоощадні кредити від Ощадбанку. Відшкодування йде по тілу кредиту чи відшкодування відсотків? Які є реальні витрати при оформленні кредиту (одноразові внески, страхівки і т.д.)? Наскільки швидко відбувається відшкодування?

2. Kandya

Kandya Well-Known Member

Ми минулого року в червні оформляли.
    Через три місяці після оформлення кредиту на картку падає відшкодування: 30 відсотків від вартості вікон.
    Якщо є субсидія (у нас нема) -- то десь 70 відсотків повертають.

Ще місто щось повертає, але не знаю скільки -- так раз на пару місяців якісь 50-150 гривень приходять на картку.

Можна достроково погасити без штрафів.

Якусь страхівку платили, не пам"ятаю скільки, але не багато -- не більше тисячі

• Інформативно Інформативно x 1
  3. Olga Letsdance

Olga Letsdance Active Member

Потрібно відкрити поточний рахунок для ФОП. Декілька безготівкових операцій в гривні, невелика сума. В якому банку найдешевший і найзручніший тариф на відкриття й обслуговування?

4. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

В Кредобанку не так давно діяла акція - для новостворених ФОП (не більше ніж 6 міс від реєстрації) - 6 місяців безкоштовного обслуговування.
    Тобто не стягується оплата за ведення рахунку. Тільки за платіжки.
    Щоправда, не знаю, чи та акція ще діє.
    Клієнт-банк в них зручний.

5. Dominika

Dominika Well-Known Member

Хто оформляв собі останнім часом "теплий кредит" за держ.програмою? Цікаво почути відгуки...

6. Kapitoshhka

Kapitoshhka Well-Known Member

7. Matvijko

Matvijko Мамуся в декреті...

Дівчата підкажіть будь ласка чи є у Львові банк, який реально видає кредити не менше 150 тисяч грн для приватних підприємців? Буду вдячна, якщо поділитесь інформацією.

Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk

8. Yeremiya

Yeremiya Active Member

Також цікаво почути, хочемо отримати кредит на опалення. Відгукніться хо недавно оформляв

9. Cheburulja

Cheburulja Well-Known Member

Хто може мені сказати: як довго треба чекати на повернення грошей на карту в ОщадБанку? Не провела система мені операцію з карточки, а гроші зписала. Чекаю на повернення вже третій тиждень.

10. Matvijko

Matvijko Мамуся в декреті...

Мені за добу повернули. Якщо маєте чек, яким відміняли операцію підійдіть туди ще раз і запитайте чому досі коштів не повернули.

Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk

11. Cheburulja

Cheburulja Well-Known Member

Повернули нарешті сьогодні. Рівео три тижні.

12. pumapuma

pumapuma New Member

Є рейтинг банків на сайті Мінфіну, там можна подивитися, по різним показникам.

• Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Freedom UK

Freedom UK Well-Known Member

Хто підскаже: які банки зараз дають кредит під заставу житла?

14. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

кредобанк. під 19 чи 20 відсотків

15. synuchechka

synuchechka Well-Known Member

Про монобанк є якась інсайдерсько інфа/досвід/відгуки?

16. Chukuliadka

Chukuliadka Well-Known Member

Користуємось з чоловіком другий місяць. Наразі задоволені, претензій немає. Щомісяця обираєш 2 категорії з загального переліку по яких йде кешбек. Користуємось кредитним лімітом з пільговим періодом. (Такий собі аналог приватівської кредитки, лише має кешбек і пільговий період більший).

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Smerfetka

Smerfetka Well-Known Member

Теж користуємось два місяці. Мені окрім кешбеку дуже зручно тут оплачувати усі комунальні, без жодних комісій. При потребі на пошту можна собі надіслати квитанції оплати.

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Boduk ku

Boduk ku New Member

Я також оформив картку в першу чергу для безпроблемного і безкоштовного поповнення мобільних - непогано. Якщо надумаєте, то використайте персональне посилання для скачування додатку з плеймаркету - тоді будете мати 50 грн кешбеку для заохочення, тут моє: я також так зробив і маю 50 грн, але ще бракує 50 грн щоб їх вивести на карту.

Останнє редагування: 19 Березень 2018
  19. petrywka

petrywka Well-Known Member

Я теж користуюся монобанк вже 4 місяцьм Кешбек виводила, знімає 19,5% комісії. Користуюся карткою часто зараз 4% кешбек на продуктові магазиним то всі закупи оплачую картою. Ще є 8% аптека. Минулого місяця мала 14% на таксі якраз вчаснов мала кілька дальших поїздок.

20. Тетянка

Тетянка Well-Known Member

Дівчата, а ви виготовляли цю катрку в універсал-банку? Я правильно розумію?