Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А мені Райфайзен не видав(. Ох, і зла не вистарчає на то все

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну не знаю. У п'ятницю звернула увагу на велику чергу біля банкомату, що на Винниченка. Ще подумала, що певно депутатам зарплату видали))).
    Маю певну суму на картці, яка мені потрібна на завтра. Ніби й не багато, якихось 2000, але як іх зняти? Сама винна, бо тягнула з тим місяць. А як тільки домовилась про зустріч - на тобі). Як бідному женитись - так і ніч коротка))).
     
  3. nataliya

    nataliya nti

    Дівчата Привіт!
    А скажіть будь-ласка, може хтось мав кошти на картці фідобанку, і як їх можна отримати. Бо фонд гарантування вкладів гарантує виплату вкладникам. А як бути тим, що отримували ЗП на картку? Чи вже попрощатися з тими коштами.
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Щойно спокійно зняла 500 грн з картки привату в банкоматі ощаду ( в нас на рясне 2 він єдиний)))
     
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а я сьогодні без проблем зняла в банкоматі Привату в Ашані, навіть черги не було. Правда зняла всього 1000 грн., то не знаю чи є якісь обмеження.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    ДЕРЖАВНИЙ "ПРИВАТБАНК" ЗАМОРОЗИВ НА РАХУНКАХ ГРОШІ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ
    Більше читайте тут: Державний "ПриватБанк" заморозив на рахунках гроші юридичних осіб

    Зараз кругом всі говорять як стрімко долар виріс. Але ж люди самі тою панікою, тим що всі як навіжені кинулись гроші знімати з Приватівських рахунків до цього привели. Отака "палиця з двома кінцями". Люди вже не раз шугались тих потрясінь, тому і отаке:girl_in_dreams:. Ще всюди пишуть, що виявилось що в Привата немає великої суми грошей, і взагалі під питанням, чи він має ті всі кошти. А на ньому ж повно людей та підприємств зав"язано :girl_impossible: Мають то якось вирішити і вияснити, та й по прогнозах, якщо він навіть впаде, то то розтягнеться в чані надовго, і людей то ж треба буде якось обслуговувати.
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    гроші знімаються без обмежень, головне знайти банкомат в якому є гроші. Годину тому ішла повз банкомат навпроти 8 гуртожитку від НУ ЛП, в черзі стояло 2-3 студентів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    купую багато і часто в неті
    то сьогодні зустрілася з таким:
    "Карты юридических лиц временно заблокированы Приват Банком .
    Поэтому все оплаты только на карту эту
    В дальнейшем смотрим на ситуацию, возможно с завтрашнего дня , все отправка будет только наложенным платежом , конкретно на клиента"

    то вже і картки фіз.осіб постраждають? чи то така невиправдана паніка підприємства?
    не уявляю, чесно, як то тепер у 21 столітті носити готівку на НП, щоб щось купити
    я, взагалі, противник наложки, виключно передоплата
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я так розумію, що рахунки юросіб заблоковані, бо йде інвентаризація
     
  10. friendly homka

    friendly homka Well-Known Member

    мала таку ситуацію з банком "Форум" : потрібно чекати поки оголосять банк через який видаватимуть кошти. У моєму випадку це був Укргазбанк. А далі без проблем: до менеджера, писала заяву про переведення коштів з рахунку Форуму на рахунок Укразгаз банку і через касу йшла видача готівки. Процедура займала 15хв. Правда, в тому банку багато клієнтів обслуговувались, то був попередній запис за телефоном у який день прийти і чи в першій чи в другій половині дня. ЗП і соцвиплати видались першими. Потім депозити
     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Рахунки юридичних осіб дійсно заблоковані. Поки що.
    Крім того, в Приватбанку відзначили, що суми безготівкових операцій не обмежені.

    Як відомо, всі платежі ФОПів та юросіб у Приватбанку пройдуть до кінця дня.

    Раніше у прес-службі Приватбанка зазначили, що відновили проведення платежів корпоративних клієнтів та інших суб'єктів господарювання незалежно від дати надходження коштів на рахунку.

    Раніше стало відомо, що корпоративні платежі в Приватбанку, які були припинені на один день, з 20 грудня працюватимуть з обмеженнями.
    Оприлюднили новий ліміт Приватбанку на зняття готівки:
    Приватбанк встановив максимальний ліміт на зняття готівки - 20 тис. грн за три години :girl_smile:.
    Приватбанк змінив ліміти на зняття готівки

    І ще тут цікава інформація про те як у нас "новини" робляться і подаються :girl_crazy:
    День, коли українські ЗМІ трахнули козу
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Сьогоднішнє:
    кошти на рахунок від юрособи прийшли з 5хв зарахуванням;
    СПДшна картка - ні розрахуватись через термінал, ні зняи готівки не могла..;
    ФізОсобна --зняла без проблем, розраховувалась також без проблем через термінали..;
    близько 17вечора--СПДешна---перекидка коштів пройшла миттєво, зняття готівки теж без проблем...
    якось так.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, як думає варто оплачувати комунальні зараз через приват24?
     
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я оплатила ще вчора...троха висло, але все зарахувалось...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. opron

    opron Well-Known Member

    І в мене сьогоднішнє (юрособа): в 20.14 провели всі платіжки з залишку на 19.12. Я вже, якщо чесно, і не надто вірила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ооо, і мені зарахувалися гроші від приватівських клієнтів на рахунок. О 20.00 ще нічого не було, щойно перевірила - єєєє.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  17. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Сьогодні зіткнулася з ситуацією: відкладаю на депозит дитячі гроші (Приват картка). Десь в 20х числах січня закінчився мій, вчергове пролонгований, депозит .
    Тут найцікавіше починається. Банк ні на додаток ПР24, ні смс ні на е-мейл не відправив повідомлення про закінчення терміну депозиту (до цього завжди повідомлялося). Отже, спробувала я розірвати договір - не дозволяє. Внесені зміни до закону ЗАБОРОНЯЮТЬ будь-які розірвання СТРОКОВИХ депозитів.
    Тому, потрібно самим слідкувати по термінах.
    Маю надію, що комусь таки це буде корисним.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  18. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Мeні ніколи нe приходять смс. Трeба самому слідкувати. Строкові нe можна достроково розірвати. Є інші дeпозити, які можна розірвати швидшe тeрміну закінчeння договору.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Так. Але з моїм випадком таке
     
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Zaychenya І мені не приходить ніколи смс повідомлення. В мене взагалі закінчтвся депозит в кінці грудня, коли тривала націоналізація Привату. Завчасно повідомила банк, замовила валюту. Мені прислали смс, що заявка виконана. Коли прийшла забирати виявилося, що мою заявку не виконали. Наступну аж за 5днів можна подавати (святкові дні) і не факт, що отримаю. Грошики лежали на поточному рахунку практично даром. Врешті-решт валюту привезли, а депозит пролонгований. Не знаю, чи помилка працівника, чи програма зависла, але пролонгація в мене не була знята і відмінити її немає можливості. Гроші треба було терміново і варіант забрати їх весною мене не влаштовував. Сказала чоловіку, щоб привіз мені подушку, одіяло і буду жити у них у відділенні. В кінцевому результаті виплатили готівку з власних, а я написала довіреність на свій вклад. Але якою кров'ю... Так що все треба перевіряти. Навіть за працівниками.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1