Кохання-онлайн

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Semiramis, 1 Травень 2020.

  1. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    @Semiramis, дивіться скільки тут вже писано-переписано, всі форумлянки одноголосно радять вам не продовжувати стосунки з інтернет кавалером, поки ще не пізно. Більшість форумлянок заміжні і мають достатній досвід, радять без осуджень, делікатно і розумно. Свого часу, читаючи форум, я для себе багато чого визначила в житті, дуже багато корисних порад. Візьміть та й заблокуйте цього іноземця, прямо зараз, повидаляйте всі сторінки на яких він може вас знайти. Він ще не доказав що на нього можна покладатися, а от протилежне доказав. Бо одного дня може бути дуже боляче, і обов`язково виникне думка - краще б я послухала дівчат на форумі.. А щоб відволіктися, послухайте Сатью в ютубі, почитайте Таню Танк в інстаграмі, особливо коменти під її постами. Відкриєте для себе багато чого нового.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Altera

    Altera зачарована птуха

    @Semiramis, Вам вже тут багато дівчата написали і порад слушних дали. Полюбе вирішувати тільки Вам, як Ваше життя боронити чи ламати.
    Я ж тільки на одному хочу загострити увагу - то свого роду спорт, усі оті віртуальні інтрижки. Не ведіться, хоч як би того не хотілось.
    Маю повне право й досвід то стверджувати. Свого часу займалася тим і сама і з певним азартом ( а років мені вже немало, в мене син Вашого віку певно:), ще з часів фідоконференцій, коли в мережі чатилися в основному адміни, здебільшого цікаві й розумні мужики:girl_smile:Та..шо там згадувати...всякого було:d23: (але виключно зі спортивного інтересу, таким чином відточувала свою словесну майстерність:girl_crazy:, часом "залипала", як і Ви, але завжди розуміла, де межі.
    Я навіть не про це зараз. Одного разу я на спір "закадрила" одну спільну знайому. Отак, мені, жінці 50+ вдалося розвести по повній молоду дівчину років 25-ти. Я бачила її майже щодня, дивилась їй в очі, розуміла, що от зараз вона "полетить у вконтактік" до мене, навіть не підозрюючи, що її Денис пройшов ото щойно поряд:girl_blush2:
    (до речі, ми не були з нею знайомі у реальному житті)
    Вона дала мені свій телефон, познайомила з сестрою (потім я ще мала проблеми з їхніми ревнощами:girl_crazy:), САМА призначила мені зустріч...
    Кароче.. - це було зробити ДУЖЕ ЛЕГКО. Я мала відповідний словесний досвід. Фоток на любий смак в інеті море. На це мені вистачило кілька тижнів.
    Мені досі дуже соромно.. Звісно, Денис "виїхав з країни і надовго":girl_bye:
    (дівчина щасливо вийшла заміж і певно забула ту історію. А може досі згадує з ностальгією й теплотою:girl_dance: - я ніколи її не ображала і поводилась з нею так, як хотіла б, щоб зі мною поводились чоловіки:))
    Ви не ЙОГО любите...Ви любите СВОЇ нереалізовані мрії..І не важливо насправді, хто там з того боку монітору.
    Може дійсно, психолог - то варіант. Такий, що знає, якими методами працюють інтернетні кавалери. Бо вони теж усі - психологи:)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ніколи чоловік не стане єдинорогом ))
    Оце мені днями в одній розмові вилізло)) контекст був такий, що маленька дівчатка, які так захоплюються єдинорогами, в певний момент усвідомлюють , що єдинорогів насправді не існує, і від того переживають таку прикрість, жаль, сум... ну але така правда життя.

    І це для мене дуже показова ілюстрація - нарешті збагнула, що мій чоловік не забезпечить мені виконання всіх моїх захцянок на всі сто. І жоден не забезпечить, бо кожен є сильний в одних сферах і слабший в інших.
    І може комусь тої емоційності в чоловікові не вистачає. Але змінити чоловіка це не те рішення.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не всі виходили заміж по шаленому коханні, далеко не всі, щоб радити нагадувати, чому закохалась і за що полюбила. Якщо почати таке пригадувати, то можна накопати, що і не кохала, аж так сильно, закоханість була, не більше. А там вагітність, буденність і закрутилось...
    Це я не до @Semiramis , а так, думки, які недавно почула...
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну от власне. Я цих порад теж не дуже розумію. В житті різне буває. Когось кохання доганяє в шлюбі, а буває (о ужас! - насправді не ужас), що і не доганяє зовсім. І з цим всім можна жити.

    Зрештою того в що закохалась, може вже не бути - фігура Аполона і серенада під вікном. Натомість з‘явилося щось інше.
    І це ж не тільки з чоловіками таке.
    Жінка теж перестала бути дівчинкою, яка ловить кожне слово і в рот заглядає.
    Ну таке, працювати треба з тим що є зараз, а шо було, шо буде, то таке...
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я практично одразу припустила, що за країна це могла би бути...
    Але навіть якщо і не "фейсбучний турок", які вже притча во язицех.

    Ви розкрутили ті емоції, і тепер треба "закрутити" їх назад. Це я як емоційна людина кажу.

    Маю досвід інтернет-знайомств в соцмережах, про який шкодую, - але вчасно це припиняла. Згодом навчилась того не починати - щоб не треба було припиняти.
    І досвід сильних емоцій офлайн маю, також +- у Вашому "віці" спільного життя, @Semiramis Також здавалося, що з чоловіком якась рутина, і що все пішло не так, а хтось інший здатен мене по-справжньому.
    Допомогло - тупо припинити спілкування і не погоджуватись на зустрічі, коли він за роки знов з'явився і запропонував побачитись.

    Все це минуло, а зараз, озираючись назад, я дуже тішусь, що зробила правильний вибір.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    нащо нормальному чоловіку крутити "нічогонеобіцяючі" шури-мури в інтернеті з жінкою з іншої(та навіть зі своєї) країни? подумайте
    любов кажете? сумнівно. чувак розважається, а Ви потрохи руйнуєте своє життя
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Bearumka

    Bearumka New Member

    Пусть приедет, если он сам так хочет. Вполне возможно, что при встрече вы поймете, что человек совсем не такой, каким вам казался. В переписке все может быть очень романтично, а на деле по-другому. Дабы не питать иллюзий, встретьтесь с ним, чтобы понять, а что в реальности? Что будет дальше? Может вы выдохнете с облегчением, успокоитесь и поймете, что это все было очень надуманно, и спокойно продолжите свои семейные отношения с мужем. А может быть и так, что в реальности вы действительно влюбитесь в этого человека и это будет взаимно. Но в таком случае начинать отношения, будучи в браке, нельзя.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    Ні, якщо це викликає у вас такі сильні почуття то вважайте що ви їх обовязково втратите. А разом з тим і повагу до себе і все що у вас є. Щоб ви розуміли як це працює, то уявіть собі ситуацію що вам пропонують зіграти в карти на гроші. Але ставку в банк робите тільки ви. Шанси що вам прийде сильна карта 50/50. Перша роздача і ваша карта сильніша. Ви отримали насолоду і вам хочеться ще. Слідуюча ставка вже вища, але в банк знов ставите ви одна. Знову виграли, і знов насолода. Потім вас попросять поставити все. І ви поставите. І обовязково програєте. Вами рухає не почуття кохання, а банальний азарт. Ви хочете мати статус банальної жінки? Відповідь очевидна. Ні, ні, ні. (#_#)
    --- дописи об"єднано, 9 Грудень 2020 ---
    Якщо це не пройдисвіт, то як мінімум лузер. Або сідєвший. вони там від нудьги дуже великі знавці жіночої психології. Тому будьте надзвичайно уважні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Який врожай! :) А знаєте, що Ви це посіяли, коли тільки допустили спілкування з іншим чоловіком? Саме спілкування, якісь родинні, дружні, ділові відносини, ясна річ, є в нашому житті. Та всі ми знаємо ту межу, за яку не варто переходити в спілкуванні з іншими чоловіками, навіть точно-точно друзями. Щось новеньке приваблює, ще й якщо компліменти поступають прямо в очі-вуха... :girl_in_love:
    А чому б своєму чоловіковікові не сказати про свою (звичайну, але для нього можливо не відому чи не пріоритетну) потребу в компліментах, любовних зізнаннях, похвалах? Налаштувати відверті, інтимні, довірливі відносини. І знов сімейне життя заграє буйством фарб :).

    Колись (на початку шлюбу) мене чоловік запитав, чому я не кажу «я тебе кохаю». Я ж у відповідь почала відому пісню типу «та я ж при розписці сказала, в мене нічого не змінилось...». Але слово має силу - і вже роками ми один одному це кажемо щоденно. І діти це чують.

    @Semiramis, в общєм, зверніть увагу на свого чоловіка і сім’ю :). А взагалі, як у Вас зараз справи?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Freedom UK я навіть не знаю, як сказати)) багато чого трапилося за період поки не відповідала тут… Звісно, я заходила сюди, читала-перечитувала всі коментарі та поради, кілька разів обривала свої стоснуки-онлайн, чоловік взнав про нього, і навіть з ним спілкувався, тому,що все тайне, з часом стає явним… що було не питайте…забирав телефон, видаляв соц мережі, плакали обоє…я пробувала себе зібрати до купи і налагодити стосунки в сім’ї, не спілкувалася з віртуальним коханим деякий час, хоча зізнаюся, то було пеклом,я не знала куди себе подіти…. Робота робота, син, чоловік, друзі, танці, малювання, вокал, був і алкоголь, знову почала палити, бо з новими емоціями я відмовилася від всіх шкідливих звичок, емоції не відпускали…через деякий час всеодно знайшлися в мережі, і спілкуємось досі… тяжко і винувато себе почуваю перед чоловіком, бо він любить мене, підозрює, не довіряє, але тримає поряд… напевне подумав - хочаб так…
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  12. Osya

    Osya Active Member

    обережно, я вже так на гралася от тепер одна з дитиною, і чоловіка нема і віртуального коханого теж нема
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Корисно Корисно x 1
  13. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Osya дуже шкода (((
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Шкода вас, бо пройшла через схожі почуття. Коротко: в мене крім втрачених років життя нічого путнього не вийшло. Хоч я стала зовсім іншою, як на мене кращою. Розвиток подій трохи інший- любов до смерті, мене грубо відшили, півроку збирання себе по частинах (з лікарнями і всім випливаючим), трохи відносно нормального життя, з огляданням, а раптом той принц опамятається і повернеться. І в один прекрасний день він все ж таки написав... Це був ковток свіжого повітря, півроку спілкування через інтернет, яке повернуло мені сили і життя... Але коли я з ним зустрілася, я просто сиділа і прифігівала з себе:вот через етово як 2 роки життя немала?! Потім ще декілька раз бачились і я вже навіть не пригадаю як перестали спілкуватися.
     
    Останнє редагування: 29 Червень 2021
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  15. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Hermi надзвичайно схожа ситуація з моєю((боюся отого збирання по частинах себе (( раз збирала, другий, але чим далі, тим важче (( до зустрічі він особливо не прагне, трясця, я сама готова купити білет вже (( не хочу лишитись біля розбитого корита…(
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Оце має бути основним сигналом для вас.
    Щоб тут не писали, якби ви себе не змінювали- буде важко (сорі, але це правда). Я не знаю що змінило моє ставлення. Навіть коли ми почали знову спілкуватися, я була щаслива... А от зустріч - просто як відрізало і все. Може я почала більше цінити себе, зрозуміла що історія може повторитися знову і щераз заплатити таку ж ціну я не хотіла... Мені важко сказати. В період розлуки, я читала багато літератури про стосунки, і натрапила на один текст : "якщо ви з першої секунди вашої зустрічі втрачаєте голову, не можете більше ні про що думати - втікайте, такі стосунки ні до чого доброго не приведуть, ви станете рабом і заручником долі". Тоді це було дивно для мене, але з роками я зрозуміла їх.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я розкажу про свій досвід і бачення.
    В мене було можна сказати просто захоплення людиною (спілкувались вживу), могло в далі перерости і в більше, але я не дала це зробити. Яким чином. Я зрозумвла,що не можна ховати почуття у собі, заперечувати їх для себе, намагатися не думати, заборонити. Спочатку визнати, так є таке і спостерігати, що в тебе всередині робиться. І перевести емоції в позитивне русло, насолоджуватися своєю якби закоханістю, натхенно готувати, співати, гуляти (можна на самоті).
    І проаналізувати, чому виникли ці емоції, звідки це все, звідки нрги ростуть.
    В моєму випадку це була потреба в якісному, небуденному спілкуванні, в проявленні до себе уваги і мені подобається коли чоловіки розумні і рішають всі проблеми. Я це усвідомила,що я хотіла саме це вищеперелічене (і ще інше, довго писати) і мені саме цього не вистачало. Я зрозуміла,що це просто мої психологічні потреби задовільняються, тому і прив'язаність виникає.
    І згодом все пройшло само, без ніяких закопувань своїх емоції. Я дала собі можливість відчути свої емоції і їх відпустити
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    1000 %
    @Semiramis врахуйте, що в @Hermi, в той час не було сім'ї. І їй не довелось в той час вибирати між "нафантазованими" стосунками і сім'єю.
    Прислухайтесь до дівчат, вони дурного не радять, інакше у вас надзвичайно великі шанси
    і
    . Шанси у вас величезні, якщо не отямитесь.
    І повірте, якщо б ви були настільки важливі для нього, він би вже давно приїхав до Вас, і забрав Вас з сім'ї.
    Для нього це всього лиш пригода, не більше.

    Знаю, що важко, але зніміть рожеві окуляри, доки не пізно.
     
    Останнє редагування: 1 Липень 2021
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Золоті слова! Якщо б з його сторони були почуття - були б і дії. А то так, то використання часу дівчини, тягнення з неї емоцій. Бо ж то так лестить, коли за тобою впадає молода, красива, розумна жінка, ще й заміжня ..скажу гірше - я сумніваюся, що Ви в нього така єдина.. думаю, там пул таких дівчат, який він задобрює своїми романсами, авось щось йому перепаде!

    То важко, складно і боляче. Зрештою, відкиньте емоції, включіть холодний розум, розрахунок. Ви вклалися у відносини з чоловіком, у вас є дитина, сім'я, Ви "притерлися" одне до одного. Готові все це зруйнувати?

    Теж плавала, вже писала тут вище. Незаміжня була на той час, але мала стабільні відносини. А потім на горизонті замаячив він - онлайн-принц...а як придивилася - такий ідіот виявився, що я засумнівалася в своїй адекватності. Тоді серце рвалося на кусні, а зараз вдячна Богу, що відвів від мене біду.

    Я щиро сподіваюся, що у Вас все добре складеться. Шлю Вам свої віртуальні обійми!
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Тут так багато всього написано... Я, читаючи, правда, не все, дещо пропускала, зрозуміла ось що.
    Любов в неті деколи виливається у міцні стосунки, які можуть стати і сімейними , АЛЕ, судячи із написаного, ЦЕ НЕ ПРО ВАС.
    Десь із самого початку ви писали, що до знайомства із... Назвем його ІнстаПрИнцем... Ви були веселі, жваві, товариські, у вас були знайомі, гульбанчики у компанії друзів, виїзди на шашличок, вечірки, гості вдома, бесіди, гарні часи, кафешні засідання.
    А що після ІнстаПрИнца?
    Ви рідко з дому виходите, ви ні з ким не спілкуєтесь, хандрите, вас, як підмінили.

    Ось це все ВАШІ слова.

    Ви самі про це пишете, але чомусь не усвідомлюєте ситуацію повністю.

    Ця людина нічого у ваше життя не привносить. Швидше, руйнує те, що вибудувалось роками.
    ІнстаПрИнц руйнує вас, ваше життя, вашу сім'ю.

    Не можете вилізти із того гімна, в яке влізли?
    Є допомога. Є сімейна психотерапія. В даний час вона вам з чоловіком обидвом потрібна.
    Читаючи вас, я припускаю, з якого ви міста))

    Як у вас із сімейними психологами, не знаю, але в сусідній області, у великому місті, вибір однозначно є. В мене навіть колись були контакти до одного фахівця, вона займалась психокорекцією. Правда, не знаю, як зараз. Але завжди можна поцікавитись, якщо вам актуально...