Костоправи, остеопати.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Катруся, 11 Жовтень 2009.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мрт роблять по кожному відділу хреба окремо.
    Кт, мабуть, так само, але я точно не знаю.
    Для діагностики краще зробити всіх відділів, бо часто неприємні відчуття не там, де проблема. В мене в куми біль іррадіював в поперековий відділ з грудного.
    От тільки не знаю, чи для КТ всіх відділів будуть 4 рази опромінювати? Не бажано за раз стільки радіаціі...
    Також можна почати з того відділу, де турбує, і рухатися далі, якщо причину не буде знайдено.
     
  2. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @Kroshka Enot
    Чи можете порадити лікарів, до яких зверталися після обстежень?
    Де чоловік робив МРТ?
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Може не зовсім порада, але наприклад лікар рекомендував брату робити мрт коліна тільки апаратом потужністю 1,5 тесли. Це зазвичай в приватних клініках типу ново, параскеви. Є напівприватні в державних, але на скільки "чисто" і добре буде зроблене дослідження, то не підкажу, ми робили в ново. Висновки радіологів звичайно, мусить тлумачити лікар після оглядц плівки, бо вони або перестраховуються, або пишуть відчіпне , що в ново, що в параскеви.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    На жаль, зі 100% чистою совістю у Львові нікого порадити не можу власне з лікарів.
    Ми обійшли їх цілу купу, в результаті мусіли самі добре вникнути і розібратись. Кінцево приймали рішення після консультації з нашим знайомим лікарем, котрий вже понад 10 років практикує в Європі (відправляли йому мрт і їздили, щоб він оглянув чоловіка вживу).
    Якщо треба реабілітолога, то можу дати контакти. Принаймні нам робота з ним дала позитивний результат.
    Робили в приватній діагностичній лабораторії на Орлика. Вони навіть вночі працюють (і ми робили вночі, бо нам було терміново, а вдень вільних годин не було). Якщо треба контакти можу пошукати.
    Для мене мінусом було те, що в них на місці нема нікого, хто міг би відразу хоч 2 слова сказати, що там. Тільки віддають плівку і диск, потім присилають заключення на електронку, і аж тоді з тим всім до лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @Kroshka Enot
    Дайте, будь ласка.
    Можливо, це Ново, про який писали вище?
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Magnolia
    Ні, то Євроклінік
    IMG_0477.JPG
    Контакти реабілітологів скину в пп
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. jaborsa

    jaborsa New Member

    Вправи дійсно добрі. В мене зміщення хребців і було загострення, то після перших занять я змогла зігнутись нормально, а моя звичайна вправа ( руки в замочку за спину, ноги рівні і витягуватись) стала легшою на 50%. Біль пройшов. Дуже дякую.
     
  8. Online

    Online Well-Known Member

    До Юрченка мій чоловік звертався кілька разів. Має проблеми зі спиною і колінами, то знає вже мабуть всіх). Стосовно цього лікаря так скажу: якщо сильні болі і треба швидко їх позбутися - це хороший варіант, бо маєш результат за 1-2 сеанси. Але мінус в тому, що цей результат і нетривалий: за 4-6 місяців все поверталося. Говорила зі знайомими, хто має хронічні проблеми зі спиною і хто до нього звертався - всі те саме кажуть. Юрченко як швидка допомога скоріше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А хіба буває таке, що все не повертається?
    Мені здається, якщо є проблеми з спиною, то це вже на все життя. В більшій чи меншій мірі після будь якої терапії все повертається. Залежить лиш який спосіб життя вести: не шарпати важкого, займатись спортом і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Нє, ну в чоловіка буває період ремісії рік-півтора-два, а тут кілька місяців. Різниця суттєва.
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    буває, але тоді треба комплексно лікувати, включно з головою. Остеопат нічого не міг моєму чоловіку зробити, бо дуже ригідні м'язи. То він так зразу і сказав, що з таким характером важко лікувати ))) Але от кілька років мінімальної йоги і є значні зрушення.
     
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    От і я про це. Що треба підтримувати свій організм. Це з власного досвіду
     
  13. Bohdan Kindrat

    Bohdan Kindrat New Member

    Ось тут написано про нещасний випадок (чи справді випадок ?) з пані Марією з Туринки.
    Три особи загинули у пожежах на Львівщині за одну добу
    Вона мені ДУЖЕ допомогла. Мені дуже шкода всіх тих, кому вона не встигла допомогти. В більшості костоправів, про яких тут написано, я була. Імен називати не буду. Але візьміть до уваги таке: щось-там виправляти можна лише після травми, коли щось дійсно змістилось. Раз - змістилось, два - поправив. Тоді то є лікування. Але якщо проблема розвивалась поступово, то до костоправів ходити - то тільки їх збагачувати, а себе калічити. Потрібні лише вправи. А вправи - то лише до пані Марії (а її нема вже :sad: ). Ходила в центр корекції постави Оксани Слінько один рік. Скільки грошей і часу витратила намарно.... І тільки тоді це зрозуміла, коли 1 місяць поробила вправи , які показала пані Марія ( По 30 хв кожного ранку). Пропоную всім, кому допомогла пані Марія, консолідуватись. Для цього створити окрему гілку форуму.(Я не можу, бо щойно зареєструвалась). Будьмо ділитись досвідом. Така Людина жила собі тихо. Про неї знали майже всі лікарі (і Львівські і Київські) , а от прості люди взнавали, кому як повезе... Хоча черги з машин під її домівкою були майже постійно...[/QUOTE]
    --- дописи об"єднано, 3 Січень 2018 ---
    Привіт!
    Я був пацієнтом пані Марії і Вона мені допомогла.
    Хто має інформацію про Її учнів, то дзвоніть в ПП
     
    Останнє редагування модератором: 8 Січень 2018
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
  14. jtykj

    jtykj New Member

    Доброго вечора. Хто шось може сказати за Олександра Кішика. ПРацює на Сихові в дитячій поліклініці якшо не помиляюся. Костоправ. Може хтось шось чув.Може хто був у нього ? Буду вдячним за інформацію
     
  15. Vitalii Hryvtsov

    Vitalii Hryvtsov New Member

    Якщо працювати прямими техніками (суто зі слідством проблеми), то результат триває до півроку. Якщо дослідити причини і усунути їх, то можливе повне виліковування.
     
  16. Krez

    Krez New Member


    Чи вийшла Оксана Петрівна вже з лікарняного?
     
  17. Krez

    Krez New Member

    А внього там кабінет, як туди втрапити? По чому орієнтуватись?
     
  18. jtykj

    jtykj New Member

    Невже ніхто не був у Кішика Олександра ? Ніхто про нього не чув ?
     
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, це йдеться про Олега Гнідина? Бачила багато хороших відгуків.Де саме він зараз приймає і скільки може коштувати сеанс?
     
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    Останнє редагування модератором: 11 Лютий 2018
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
    • Інформативно Інформативно x 1