Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    На мороз краще живильний крем.
    Я на сильний мороз на свій основний наносила на обличчя і губи за 20-30 хв.до виходу дитячий захисний крем від непогоди:
    Screenshot_2018-03-22-15-14-51.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В моєму випадку жирної шкіри до роботи дійду, а за годину буду вся блистіти. Тому і зимою, і літом - беру зволожуючий, але не менш як за годину до виходу. На літо навіть легкий матуючий флюід вистачає тільки до обіду... потім - блищить. Так що дуже все залежить від типу шкіри.
    П.с. зимою завжди зверху тотальний засіб. То з таким "пирогом" нормально, хіба вже -20 , але то вже екстрім для шкіри в любому випадку. А руки в морозну погоду сохнуть дуже, рукавички треба не забувати, а ще впливає сухе повітря в приміщеннях. Тому крем для рук не ношу хіба що в сумочці, хоч колись мала маленький тюбик, а так в кожному санвузлі на видному місці стоїть, і на роботі маю. Використовую обов'язково після кожного миття рук, то вже звичка. Креми беру з недорогих, як розорюся на кращий - мащу наніч.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я ще олією домазуюсь (ши, кокос, вітамін е), купляла для живота від розтяжок, але і на все тіло воно пішло :). Тільки ж для обличчя хочеться щось обличечного :girl_crazy:. Морози ще тиждень та й пройдуть.
    Якісь може спробувати з Віши, Ла Роше-Посе і всяке таке з аптечного?
    Чи продивитись ізраїльське - знаю, хвалять? Чи на IHerb заскочити?..
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Freedom UK, мусите пробувати . Я мала і аптечні і з Ай Хербу. То все суб"єктивно. Щось подобається, щось не дуже. Як альтернатива можете глянути на BB чи СС креми. Вони і зволожують, мають сонцезахист + дають легкий матуючи й ефект. Але тепер в же з досвіду раджу: треба дивитися чи нема в складі спирту. Бо за більше ніж рік постійного використання Гарнєру він мені підсушив шкіру. ( в мене комбінована)
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Ziben

    Ziben :)

    Hada Labo Shirojyun Medicated Whitening Milk правда це не крем, а молочко, добре зволожує, відбілює пігментні плями.
    В складі немає ні спирту, ні мінеральних масел
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Треба тональний матовий крем саме на літо. Який порадите?
     
  7. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дівочки, хто користується нашумівшими сиворотками the Ordinary ?
    В мене є саліцилкова. І щось я її не розумію. А для мого жирного типу шкіри лиця. саліцилка, завжди, була бест оф зе бест.
    І ще. хто якими кремчиками користується для зони навколо очей? Вік 29років. Проблема - мімічні зморшки. Мас маркет не цікавить.



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в мене є та, що з цинком і ніацинамідом. то нічо так. трохи відбілює і підсушує. наношу наніч. бо є трохи білі розводи. користуюсь не щодень, бо тоді сушить
    а що з нею не так?
     
  9. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Порадили мені крем філорга. Хтось користувався? Вартий він тих грошей? Який ефект дає?
    index.jpg
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    У мене було пару пробників, але іншого. з ефектом філлера чи якось так. то дуже класний. так люксично зволожує
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Маю сироватку,раніше теж сироватку і крем мала-хороші,дієві.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Куплено, буду тестувати :) Дякую за відгуки.
    Заглядаюсь теж на крем під очі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    І в мене є з цинком і ніацинамідом. То вона класна. Лице не таке жирне в середині дня. Або після ночі.
    Я вмиваюсь на ніч гелем, деколи роблю маску і потім легкий кремчик. То в таку жару як зараз я зранку встаю і якщо провести пальцями по чолі то воно жирнюще.
    Якщо дам сироватку з цинком під крем то не є жирним зранку.
    Я цією користуюсь два тижні.

    Щодо саліцилки. Не бачу ніякого результату. Користувалась 2 місяці. Потім перерив на один місяць. Ось знову хотіла спробувати. Але по відчуттях не йде вона мені.
    Глянула на склад. І один з основних інгредієнтів - cocamidopropyl ((


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Дівчата, хто де купує корейську косметику? Знаю є на Південному, там і порадять, але в порівнянні з інтернетом виходить на відсотків 30 дорожче.
    Цікавить може знаєте місце, де можна купити цілим набором пробники для певного типу шкіри. Брендів море і розібратись в них просто не реально. Колись на форумі була тема з продажем такої косметики, але вже не бачу.
     
  15. New look

    New look Well-Known Member

    На Дорошенка є магазин Beyond там великий вібір корейської косметики, купувала там набір міні-продуктів, та в Лова-Лова є багато пробників корейської косметики.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Якраз маю що відписати. Я вперше замовила з Jolse.com (доставка безкоштовно, можна замовляти хоч поштучно). Теж можна докупити тракінг, але я цього не робила. Те, що мені сподобалося, це кількість безкоштовних пробників (в мене було в замовленні 2 продукти по 50мл і дві маски, а до цього з 10 пробників). Треба перевіряти ціни на інших сайтах, тому що на деякі продукти ціна значно вища (треба ж чимось покрити безкоштовну доставку), але, все таки, в більшості онлайн магазинів було дорожче.
    Тепер буду пробувати впроваджувати корейський догляд за обличчям.
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Я купую на bbcosmetic.com - безкоштовна доставка, але вибір невеликий, і на roseroseshop.com - там великий вибір, постійно знижки і акції, та платна доставка залежно від ваги. Є товари, за які вага не рахується (йде в нуль)
    іноді на айхербі замовляю, якщо там збираю кошик (в них є розділ K-beauty).
     
  18. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Про цей не чула, дякую.
    Цей розглядала, але через платну доставку зупинилася таки на jolse.
    я перестала, колись теж замовляла, особливо зубну пасту.
    Руда Лисиця, Ви користуєтеся корейською косметикою по-своєму чи пробували по тих їх шести кроках? Бо мене шокує не стільки кількість продуктів і грошей, які вони коштують, а час, який треба знайти, щоб всі ці кроки виконати.
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    О так, часу займає дофіга, тому вранці я просто збираюся далі між кроками (прасую одяг, домиваю посуд після сніданку тощо). Тому в мене схемка така: гідрофілька+пінка для очищення. Відразу наношу тонер-софтенер (в мене суха шкіра). Через пару хв наношу сироватку(якщо вона легка, важчі масляні даю наніч). Даю впитатися. Далі йде гіалуронка. даю впитатися. На завершення йде емульсія і потім крем. Як нема часу, то скорочую до гіалуронки і крему після очищення і тонера. Як зовсім часу нема, то лише пінка+тонер(тонеру треба загалом 1-2хв максимум)+крем. А якщо капець нема часу - то можу на бузю трошки крему намастити і пігнати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Зараз користуюся різною косметикою, але 50% складає White Mandarin. Я просто обожнюю їхні креми, альгiнатна маска - це взагалі окрема любов. Хто знає ще хороші, якісні альгінатки- давайте знати. Крем під очі kiehl's з авокадо, але закінчу і буду інше пробувати, нажто жирний тому його бери лише наніч. Вдень від WM та Caudalie. Ще маю багато масок від the Body Shop, вони теж дуже класні. Маски від Caudalie, від Vichy очищаюча чорна маска з глиною, зараз вийшла серія ''Youth'' від WM якраз тестую, для моєї пробленої та жирної шкіри бачу супердієва серія.

    Щодо сироватки, маю від Mizon з гіалуронкою, від body shop та kiehl's -нічна.
    Через місяць буду в Штатах, хочу щось нове ще спробувати з масок очищаючих, можливо щось в Сефорі знайду. Також цікаво спробувати від Lancome/EsterLauder сироватки для очей та шкіри.