Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Можу порадити Piel. В них якраз є різні комплекси. Ну і ще залежить, що саме ви розумієте під комплексним доглядом. В мене весь догляд різних марок. Я якось не прив"язуюся до однієї марки.
    Ну і 30+, також поняття розмите. Яка в вас шкіра: проблемна, суха, з"являються перші зморшки? Це також впливає на вибір крему.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я перепробувала свого часу масу кремів і антивікових, і не дуже)) і ніколи не вірила в хенд мейд. Але якось спокусилась і не пожалкувала. Вже два роки беру в перевіреної дівчини (темка у нас на форумі). Знаєте, креми дива не зроблять, але те що з часом стан шкіри покращився- то факт, хоча на початку виглядало так собі нічого особливого... до хенд мейду таки треба звикнути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Очищення, тонізування, зволоження. Влітку добре би якийсь з матуючим ефектом крем.
    В мене шкіра зовсім не суха, навпаки. Зморшок немає, але вже не така пружна, як у 20.
    Я просто зависла над відгуками, а вони, як завжди, діаметрально протилежні, бо всім різне підходить. Хочу почути марки, які не дуже хімозні (я не дуже маю бажання сидіти над складом і вивчати його), думаю, певні марки таки притримуються безпечних компонентів у складі. Корейську пробувала, White Mandarin взагалі не підійшов, Lirene колись давно було ок (дякую @Raven за нагадування), Zoja недавно була - не те.
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Можу порекомендувати Agor, зараз користуюсь, так як в мене проблемна, чутлива, комбінована шкіра, щось підібрати дуже важко, великих надій на цю косметику не покладала, але користуюсь місяць вже, поки все подобається. Тим більше купувала на сайті з натуральними товарами, то є шанс, що вона з нормальним складом
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    А яким саме користуєтесь? Бо я дивилась на мейк ап на креми ціеї фірми, хотіла купити, але там стільки різних видів, що я взагалі розгубилась.
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Haidee, користувалась кремом марки EcoCosmetics, німецька, денний, на мейкапі купувала, там був типу "еко" склад, правда, коробку давно викинула, тому вже точно не скажу. Легенький, не зажирнює мені шкіру (у мене комбінована, чутлива, бувають висипання, але більш схильна до сухості), мені навіть замало зволоження, ну, на літо ок. Він такий нейтральний, без якихось особливих ефектів, просто догляд. А зараз маю засоби Irene Bukur. Не дуже ще довго користуюсь, можливо, щоб рекомендувати, але наразі задоволена всім тим комплектом (1,5 міс використання): мус для вмивання, тонік, крем - "енергія злаків", він рахується зимовим і нічним для всіх типів шкіри, а як денний літній - лише для сухої, то мені подобається зараз і вдень і вночі - відчуття бархатистої шкіри, не є занадто важким, і є відчутне живлення. На весну купила тієї ж марки Гідрокрем для чутливої шкіри, проте ще не пробувала.
    А, і дуже мені підійшов засіб, і реально покращує стан шкіри, власне пружність, рівність - пілінг Mizone, один-два рази в тиждень.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    зараз маю мигдаль, чи мигдалева розкіш, якось так.
     
  8. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    а який у Вас тип шкіри?
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Такий самий, як Haidee описала.
     
  10. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Не пам"ятаю, признавалась я тут в любові до Апівіти (Apivita), що означає в перекладі з грецької "бджолине життя"?
    Це грецька косметика, продається в аптеках.Користуюсь з дня появи на українському ринку, сама косметика "живе" з 1979 року. Зараз купую в жінки, яка висилає мені серію догляду з самої Греції,користуючись знижками.
    Якщо нема алергії на бджолині продукти - можете спробувати.
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Алергії не маю, прямого постачальника маю:) Чула про неї і не знала, що це грецька марка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, порадьте зволожуючий крем.
    Добрий зволожуючий, перевірений :).
    Вік шкіри 25+, нормальна, періодично сушить. Бажано з spf від негативного впливу сонечка.
    Хенд мейд, закордонні, просто масла чи аптечні засоби.. всі варіанти сприйму.
     
  13. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Можна додатково зволожувати термальною водою, можна в аптеці купити
     
  14. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дівчата, що скажете про косметику La Roche? Цікавлять креми? Чи є щось достойне!
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    на вітряну погоду пораджу не користуватись. Ну і в мінус також.
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    На скільки знаю, це все міфи.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    було би добре, якщо так :)
    Я взагалі кремами зараз не користуюсь, хіба що під очі і в ті рідкісні дні коли роблю макіяж - під макіяж. Але вмиватись водою менше ніж за півгодини до виходу в таку погоду як зараз - зась. Інакше шкіра пече і цілий день червона як рак. Ну і крем для рук зволожуючий мені в цьому температурному режимі також не йде, тож думаю, для обличчя - тим більше
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Це просто особливості вашої шкіри.
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    та не міф. досить логічно, що на морозі компоненти замерзають. важливо витримати час до виходу, щоб все гарно впиталося і глибоко
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    З цим згідна, але це не означає, що не можна взагалі користуватися зволожуючим кремом взимку
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1