Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    я собі знайшла, індивідуального виготовлення. Багато подружок і знайомих, колег по роботі теж задоволені і продовжують брати. Зокрема, щойно колега, яка маскувала щоденну сухість і лущення праймером і тоналкою, позбулася цих проблем і "рада як слон". Не знаю, чи тут можна вказувати - є група на фб і у вайбері.
    не перевищите однозначно
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Теж мала, але бажання купити ще раз не виникло:girl_sad:
    --- дописи об"єднано, 29 Січень 2018 ---
    Залежно на який сезон шукаєте, бо на літо я брала матуючий флюїд. В мене комбінована шкіра. Також можна замість крему дивитися в сторону сироваток, вони легші за креми.
    --- дописи об"єднано, 29 Січень 2018 ---
    Теж не рекомендую
    --- дописи об"єднано, 29 Січень 2018 ---
    Неодноразово заглядала в сторону цієї теми, але не складається якось.
     
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчатка, порадьте якийсь тонуючий ЛЕГКИЙ засібдля лиця!
    Пудра мені сухо виглядає.
    Тональний дуже забиває, надто плотний.
    Напевно, якийсь ВВ треба...?
    (Недавно гарний відгук чула про ВВ Фармасі. Хтось пробував?)
     
  4. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Хто користується косметикою Luch? як вона о кості вам?
     
  5. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Залежно в якій ціновій категорії Ви шукаєте. Я користуюсь постійно двома. Найкраще йде Lumene CC Color Correcting Cream, матує, легкий, без ефекту маски, в мене відтінок light. Брала на мейкапі, біля 200 грн. Дешевший варіант - СС крем Luxvisage, маю відтінок 01-nude, вдвічі дешевший, але він ще більш непомітний, і важче його наносити. Якщо наносиш мало - нічого не маскує, тільки матує наношу трохи більше - ефект не те щоб маски, а брудної фізіономії:girl_crazy: Треба пристосуватись, але теж користуюсь ним
     
  6. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Можна в пп контакти ? Дякую !


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2018
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Плюсуюся, а ще зараз добиваю Гарн"є, але в високому вузькому тюбику. Ще гарні відгуки про Misha, але там вже ціна вища.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я користуюсь, задоволена. Мала два різні, обидва класні. З корейських мені ще дуже подобається
    CC Cream Too Cool For School Dinoplatz Cinema City, дуже легенький, вирівнює, робить шкіру «природньо здорового кольору»), підходить для блідої шкіри, смаглявим напевно буде за світлий. Але я його бачу лише в пробниках. Повнорозмірку ніяк знайти не можу
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @PERIWINKLE
    Lumene CC Color Correcting Cream
    яка баночка?
    Бачила в маг в чорному тюбику, а нет видає білий...
     
  10. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Є і такий, і такий. В чорному тюбику дешевший, якось брала - теж нормальний, і досить непомітний. В мене такий -
    [​IMG] Зараз вони ще зробили "ребрендінг", і на мейкапі з'явився він вже в бежевій упаковці, люди пишуть, що і якість інша, але я ще той новий не пробувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    В бежевій упаковці це не той самий, а інший, густіший за текстурою і як мені пояснювали кращий на зиму. Я собі придбала, то задоволена. А от цей, що на фото, справді має легшу текстуру, планую купити на теплу весну-літо.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. tachik

    tachik Active Member

    Я вибачаюсь, fiesta питала про ВВ, а пропонують СС... Цеж 2 великi рiзницi
     
  13. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Про СС теж цікаво почитати :)
    Приблизно собі бумаю, що СС то легша форма, ніж ВВ...
    Ще скажіть, їх можна змивати пінкою для зняття макіяжу чи треба щось чпец. ?
     
  14. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Звичайно, що можна:girl_yes2:
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Можна, але з того, що чула, то такі креми наче погано змиваються такими засобами. Краще гідрофільне масло використовувати.
     
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Я бб знімаю і просто міцеляркою. Мала і гідрофільне, то різниці нема. Міцелярна вода добре знімає. Після неї, правда, завжди вмиваюсь пінкою чи гелем
    п.с. міцелярка Гареньеєр, та, що класична
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я думаю, що косметику кожен змиває собі чимось індивідуально, головне, щоб засіб був призначений власне для зняття макіяжу і по типу шкіри, а не просто для вмивання.
    Я знімаю міцеляркою, тоді протираюсь тоніком під крем.
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Та я теж різниці особливої не бачу, але таке чула від багатьох блогерів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може Lush? Це косметика з натуральних інгредієнтів, пакування з переробленої сировини. Мала їхні засоби для волосся, тіла, чоловік мав якісь муси до та після гоління.
    Ну та, класно, що натуральна, займаються вторинною переробкою сировини, але якогось «вав» ефекту від тої косметики ні в мене, ні в чоловіка не було. Ну і занадто різкі, насичені аромати цієї косметики відштовхують.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member