Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    користуюся маркою Piel, вона українська, але по відгукам досить хороший варіант
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. olromashka

    olromashka Active Member

    Доброго дня. Хто користувався білоруською косметикою ( зокрема цікавлять туші) Bielita?? Є на мейк апі, ціни дуже помірні. Але хотілось би почути думку тих, хто вже користувався??
     
  3. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    я мала купу дорогих і аптечних і різних. зараз купила ів роше - білий тюбик з срібними буквами. Наразі він найкращий зі всіх - не липкий, не сушить, не лущиться, і не гель, а, власне, крем. Попробуйте)
    А з ефектом сяяння є теж, але в зеленому тюбику, але мені білий більше сподобався на зиму
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Погоджуюсь. Я також зараз взяла денний і нічний з тої серіі. Нічний-густіший, денний-маслянистий, але легкий, не залишає блиска на шкірі і швидко поглинається шкірою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kseniazmilano

    kseniazmilano New Member

    Дуже подобається французька Filorga, купую в аптеці, креми дуже активні з видимим результатом
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Louth

    Louth Well-Known Member

    А в якій саме аптеці є ця косметика?
     
  7. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    В Сімейній купляла...дійсно класна комметика
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    А я з косметичною вихвалялкою - набрала на кідстафі пробників корейської косметики, знайшла для себе дуже непоганий доглядовий варіант і кілька варіантів ВВ, обзавелась новими кушонами для обличчя і губ, і купила корейську туш, гідрофілку, зволожуючий крем. З поганих новин - пробників корейської косметики більше ніж самої косметики в повнорозмірках, якщо крем не дуже ходовий, або дорогий не дуже поспішають привозити. Ще напробувала корейський шампунь і маску і успішно користуюсь, задоволена.
     
  9. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    поділіться, будь ласка, який саме, теж цікаво
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    В мене страшенно сипалось волосся, за рекомендацією продавця взяла такий:
    57BD9A20-015B-4CCE-A684-168491C93D6F.jpeg
    З випадінням волосся впорався на відмінно. Буквально за третім разом волосся падати перестало. Я подумала, що це співпадіння, але за тиждень користування пантіном випадіння розпочалось знов. Я брала десять пробників, вимила всі. Ефектом проти випадіння дуже задоволена, але волосся абсолютно позбавлене об’єму.
    Тому вибрала за пробниками такі шампунь і маску:
    image.jpg
    Задоволена, волосся не падає. Маска пече шкіру голови, після неї теж волосся обтяжене трохи, але якщо сполоснути його водою з лимоном ефект обтяження зникає.
    Підбір косметики то дуже індивідуальна справа, тому рекомендую спочатку брати в пробнику.
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Які маєте враження від NYX?
    Я недавно в Кінгкросі купила
    іхню туш для брів (легко користуватись і вигляд класний)
    І тінт для губ - гарна текстура. Можна нас ченість кольору самій регулювати. З'їдається плавно - не робить контура на губах. Але досить швидко.
    Я ще дивилась на матові помади. Але не вибрала.
    Ціни не космічні
    А вам щось подобається з NYX?
     
  12. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    А можете кинути ссилку на продавця?
     
  13. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Всім привіт! Хто, що чув, про цей магазин? Top Cosmetics Напишіть відгук, чи добра косметика, чи трапляються підробки? Де ви купуєте, так, щоб перевірено, Christinu?
     
  14. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, порадьте кремчик для нормальної шкіри, схильної до жирності влітку, до сухості взимку. Щось легке шукаю. 31 рік. Шкіра без особливих "патологій". Бюджет - 400 грн. З того всього що пробувала то рожевий Віші був нормальним, але щось би нове спробувати.
     
  15. diankaUA

    diankaUA New Member

    Користуюсь Chanel. Просто ідеальна
     
  16. New look

    New look Well-Known Member

    Я можу порадити дуже чудовий для мене крем від Ла Рош Позей Гідрафаз Лайт

    ...він дуже легенький, і зволожуючий. Коштує в аптеках приблизно 420 грн. А щоб не купувати відразу повну версію, можна попросити в аптечі тестер для проби, я так просила. Зараз вони багато де є: в ДЦ аптеці чи Добра птека.
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2018
  17. iriwa

    iriwa Особлива мама

    такий мала, але мені лишав якусь плівку. Зараз маю такий же з УФ фільтром, то теж якось не те чого б хотілося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Брала у нашої форумлянки @AilataN, гарної якості кремчики. Або варто звернутись до косметолога, щоб він порадив хороший догляд. Масмаркет я б не радила брати.
     
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Цікаво, чи є косметологи, що радять косметику не за 1000грн за одиницю. Мені тільки такі попадались, дешевше щотижня на процедури ходити.
    Я також вже дуже довго в пошуках ідеальної косметики, перепробувала всяке різне і щось не було бажання купити другу баночку
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може зараз і подорожчали, я минулого року в косметолога цілий доглядовий комплекс за 1200 грн. купувала. Це три креми: під очі, денний і нічний.