Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Не то) і мейк ап не то)
     
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    На кідстафі є багато тема з пробниками корейськими.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Colombina

    Colombina New Member

    Асортимент косметичної "їжі "для шкіри у мене широкий!)) Завжди щось пробую новеньке)) Останнім часом ,зупинилася на корейській косметиці!!!І Ви знаєте?) Я приємно здивована!))
    Як на мене, треба просто відчувати потреби , "апетит" своєї шкіри)) І вона віддячить здоровим та привабливим своїм виглядом)):girl_tender:
    Та не забуваємо дівчатка, що шкіра- це дзеркало внутрішніх органів!!! Зокрема кишечник))):girl_yes2:
     
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Там підробки, чи просто неякісна корейська? А взагалі чим та корейська косметика краща за європейську?) Ніколи раніше корейську не купувала, тому цікаво)
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Не думаю,що там підробки, просто дуже малий асортимент і нема пробників. Про корейську косметику багато написано,зокрема про перевагу натуральних складників, вірити чи не вірити - то складне питання. Але корейські тональні (ВВ,СС,DD) дуже легкі, гарно замальовують всі недоліки і при тому нема ефекту маски, бо лягають вони тонесеньким шаром. Доглядова косметика теж класна. І відкриття минулого літа - кушон:heart: Але все індивідуально, тому без пробників я нічого не купую, були такі тональні,які я просто на свою шкіру нанести не могла) Тому я скористалась порадою вище і замовила на кідстафі пакет пробників для свого типу шкіри, надіюсь знайду потрібне і скоро розживусь повнорозмірками.
    Вона інша, а от чи краща чи гірша то вже треба визначати самостійно. Мені краща.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Insolence

    Insolence Living The Dream

    але Ви врахуйте, що всі ці бб,цц та інші потребують спецзасобів для змивання. Міцеляркою звичайною вони не змиваються. Тільки гідрофільне масло, або спеціально клінсер для бб.
    --- дописи об"єднано, 9 Жовтень 2017 ---
    Не підробки, просто, як на мене, в мережевих магазинах у нас продають дешеву ТАМ косметику. А на кідстафі чи в СП дівчата замовляють дорожчу. ЦЕ як порівнювати ватсонс/космо і той же брокард
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Colombina

    Colombina New Member

    Доречі, саме у догляді за шкірою, віддаю перевагу Christina ( Ізраїль)! :girl_in_love:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А я купила японський ВВ)))Його як змивати?на радощах,що підійшов тон і він гіпоалергенний,з сонцезахистом,запула запитати про змивку....
     
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    ну думаю не має значення японія чи корея. гідрофільне масло змиває все (можна і самому зробити)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    А яким ви користуєтесь ?)
     
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    гідрофільне - хендмейд, а ще бб змиваю ETUDE HOUSE Baking Powder BB Deep Cleansing Foam
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    на ФБ в Organic Solution (група хенд-мейд косметики) беру гідрофільну емульсію-демакіяж - це просто диво. Змиває водостійку косметику, просто бруд після тривалих походеньок по вулиці, освіжає -
    але от після Ваших дописів полізла в нет - а його ще змивати кажуть. Нині ж спробую.
    UPD від автора емульсії: її можна не змивати, там є вода і гідролати
     
    Останнє редагування: 11 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Кушон? В мене Missha, 21 тон, шкіра в мене комбінована, не схильна до жирності. Використовую без додаткового зволоження і без основи, мені підходить ідеально. Але, якщо шкіра жирна то може давати жирний блиск, він такий напитаний, дуже зволожує шкіру, навіть там де є мінімальні лущення. Проблем з порами в мене нема, але думаю,що пори і постакне він має перекривати чудово. Я не запудрюю, наношу тонесеньким шаром, зайвого блиску нема. Ну і кушон то штука не економна. Всього 15гр, за ті гроші можна спокійно купити 30гр того ж виробника в тюбику. Але, для жінок які поспішають і на весь макіяж мають раптом 2-3 хв - штука незамінна.
    Я поки замовила корейську, думаю буде ок. В мене колись була, давненько, тут на форумі придбана - дійсно класна штука і вистачає її на довго, дуже економний розхід.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    мала на увазі, взагалі-то, змивати гідрофільну емульсію :girl_crazy:
    але за наводку на існування кушона дякую. Як закінчиться тоналка, поцікавлюся докладніше
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Тобто?))) цю емульсію наносять на обличчя , гарненько розприділяють всюди, потім додають трохи води , вона міняє консистенцію , тим гарно вимиваєш всю косметику і потім добре то все діло змиває теплою водою. Так? Чи я про інший засіб говорю? Бо я не розумію як його можна не змивати) Є ще якийсь спосіб застосування?
     
  16. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Повторюсь і вклинюсь, бо десь вже писала про бб і сс.
    Вичитала в блозі Метельської як ті всі змивачки робити самому, мені подобається, все просто і шкіру очищає, розхід мінімальний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

     
  18. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    в мене це не масло - радше, як олійна двофазка. треба збовтати спочатку, тоді наносити на вологий спонжик. Не змивала ніколи, просто хвилинку чекала, щоб підсохло (особливо влітку регулярно забувала, що ще крем треба - відчуття на личку дуже комфортні, як після крему).
    Тепер спецом перепитала - таки нема необхідності змивати , хіба дуже хочеться, тому що в складі вода вже є
     
  19. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Плюсуюсь. Відчуття чистоти і свіжості, без липкості. Після інших демакіяжів хотілось вмитись водою, а тут ні. Мені подобається.
    Дівчата, а киньте лінки де замовляєте корейські ВВ і СС.