Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

1. lilochok

lilochok Well-Known Member

Дякую дівчатка!
    Вибираю собі парфуми на ebay
    Тестери йдуть трохи дешевші
    Ви б купили собі тестер?

2. Vinnytska

Vinnytska люблю....

Це все-таки вказана група ароматів, про що я і писала

А ноти не можуть бути іншими, які належать саме до цієї чи іншої групи, хоча так, ноти в перелік не входять. Для мене це логічно і зорієнтуватись дуже легко, особливо, якщо піраміда композиції не включає багато нот і є виражений акцент на одній із них), тому автоматично вказала на ноти.

Чому би і ні. Виключення - комусь у подарунок.

Останнє редагування: 17 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  3. panikvarts

panikvarts Well-Known Member

Собі часто так купую, бо можна знайти в 2-3 рази дешевше. Головне, щоб продавець мав хороші відгуки.

• Подобається Подобається x 2
  4. Materynka

Materynka Well-Known Member

Я купую тестери на мейкапі, перед тим тестую в брокарді, по насиченості, по тривалості носіння, та й по запаху нічим не відрізняються. Думаю в Брокарді дорожче, бо оренда, консультанти і т.д.

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. marianast

marianast Well-Known Member

А хто користується Forever? Косметика з алоє. Я спробувала на відпочинку спрей на обгорілу шкіру. Мені сподобалось. Думаю щось прикупити. Варто? Чи то сітка по типу Аmway? Ще в них на сайті пише, що антиперспіранти без соленого алюмінію.

6. Supernatural

Supernatural Well-Known Member

@marianast тою що ви пишете не користуюсь, а от з Амвей дещо мала, і враження такі що їх товари не вартують тих грошей.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. cjomcjomka

cjomcjomka Content - fairy

а от мені лід не можна :sad: як виявилось.
    маю близько розташовані судинки і схильність до куперозу. Цікаво, чи можна холодні маски тим, кому не можна лід?
    Я тепер навіть вмиваюсь літньою водичкою, а раніше дуже любила спеціально для цього діла мати в холодильнику всякі відвари

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

Я маю, мені подобається, креми гарні, декоративкою їхньою не користуюся, бо трохи дорогувата, а туш надто природні вії робить, я люблю більш наліплені, ну і шампунь і кондиціонер теж класні, але знову ж таки ціна. Дуже класний гель для душу. Антиперспірантом з чоловіком користуємося вже років з десять, він дійсно без алюмінію. А на якому сайті ви то дивитеся? Якщо хочете я можу дати вам контакти консультанта у якого я то беру тут у Львові.
    --- дописи об"єднано, 17 Липень 2017 ---
    То мережевий маркетинг, якщо то суттєво , так як і амвей.

9. marianast

marianast Well-Known Member

@KAPUCHINKA дякую, дайте номер, будь ласка. Дивлюсь на їхньому сайті, дуже на емвеївський схожий. Я таки думаю взяти ту пшикалку з алое, там банка величезна і антиперспірант спробувати.

10. Insolence

Insolence Living The Dream

Нарадьте підводку фломастером або добрий олівець, що застигає. Для стрілок.

11. tuti

tuti Active Member

не знаю, на яку ціну ви розраховуєте, але можете глянути на олівець Physician's Formula (вони є на айхербі). ціна орієнтовно 260 гр, але він дійсно вартий своїх грошей

12. Mazerati

Mazerati Well-Known Member

Stila або kate von d "Tatoo eyeliner"

Sent from my iPad using Tapatalk

13. Millisochka

Millisochka Мудра мамуся

дівчата, порадьте будь ласка хорошу туш, для поганих вій для об,єму і щоб по ціні нормально.дякую

14. Monopoliya

Monopoliya Well-Known Member

попробуйте Макс Фактор 2000 калорій. то класика

15. Millisochka

Millisochka Мудра мамуся