Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Дівчата, хто шукає хорошу-професійну -аптечну-органічну доглядову косметику, за нормальною ціною погугліть отак : AVA Лaборатория- але тут ніяких посилань на їх сайт не давайте. Вони єдині можуть продаватти цю косметику в Україні, але можна з Польші в рази дешевше привезти. Тоді в приват.
     
  2. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Хто користувався пудрою-тінями для брів Artdeco Eye brow Powder? Дуже мені радять її.
    Як Вам вона по стійкості і який відтінок обрали?
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    це просто моя знахідка! Я дуже задоволена, навіть зважаючи на мої проблемні брови. У мене середньої темноти русий колір волосся, відтінок 5 підходить добре, але наступного разу планую ще спробувати світліший, 6, бо самі брови у мене дуже світлі. Хороша стійкість, цілий день тримаються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Я такою користуюсь вже близько 2 років) Досі не закінчилась))
    Мені добра, досить стійка. ДО того мала набір для брів від оріфлейм, теж досить непогані там були тіні.

    В мене відтінок 3, але відтінок то дуже індивідуально) Треба підбирати під свої брови.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    дівчата, а хтось з вас користується патчами під очі? цікавлять відгуки, чи дійсно є якийсь ефект. дуже вже вони популярні останнім часом
     
  6. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Користуюсь. В мене видимих зморшок немає. Тому ваааав ефекту тоже не бачу. Ну таке.
    Приліпила на 15хв. зняла. Класна/зволожена шкіра, але щоденний крем не замінить.
    А так, як ми дівчата і нам баночок потрібно багато))) то так. Для різноманіття можна мати.


    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    я випробувала вже всякі-різні, поняття не маю, навіщо знову їх купую:girl_in_dreams:
    Тримаю в холодильнику, ліплю, як маю мішки під очима, типу холодної маски, хоча лід точно був би дієвіший і дешевший))
    Може, я просто ще не знайшла *своїх* патчів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    знайомо) і я купую, часом ліплю, часом ні, реально крутіше просто виспатись)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    а якщо така опція недосяжна?:girl_cool: Ото собі вирішила наморозити собі ''сік'' петрушки, і протирати ним зранку лице, чи то я дурниці придумую?:girl_haha:
     
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Не дурниці, але врахуйте, що сік петрушки трохи відбілює шкіру, тобто, якщо літом хочете гарну засмагу, то петрушку краще відкласти до осені.
    Я люблю запарити ромашку чи м"яту, і тим льодом протирати шкіру, та й сам лід добре тонізує
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    Гм, враховуючи той факт, що літня відпустка в мене в вересні і все літо я просиджу в офісі, то наразі можна. Дякую за поради, позичу трошки ромашки в мацьопи;))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. New look

    New look Well-Known Member

    Чи хтось замовляє парфуми на мейк апі ? Хочу купити парфум і на мейк апі майже на тисячу дешевше, чим у брокарді. Можливо там все-таки підробки чи прострочені, що ціни набагато нижчі? Чи має хтось досвід купівлі там ароматів, поділіться будь ласка досвідом.
     
  13. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Чим відрізняються парфуми тестери?
     
  14. pokytyanka

    pokytyanka Active Member

    Як правило без оригінальної коробки та ковпачка.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 16 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  15. New look

    New look Well-Known Member

    вони оформленні можуть бути менш акуратно чим версія для продажу: типу етикетку чуть кривіше наклеєна, коробка мала б бути, але звичайна біла картонна, не така як на вітрину. І на них вказано, що це тестер і не для продажу. Якість самого парфуму не повинна відрізнятись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    та ніколи) Флакон тестеру - це те, що вперше попадає тобі в руки, щоб відчути аромат, він має бути ідеальний, як і в руці, так і якість аромату. Зазвичай у більшому об"ємі, ніж заявлені аромати для продажу. На флаконі присутній перелік-опис верхньої ноти, ноти серця і бази і до якої групи належить аромат. Також є вказівка "not for sale".Саме завдяки тестеру з"являється перше враження, тому підробки виключені.
     
  17. New look

    New look Well-Known Member

    А я про якість аромату хіба не написала вище?

    Це у Вас якісь дуже модні тестери з переліком нот на флаконі. Зазвичай такого немає на флаконах взагалі.

    Про що написала вище.


    Не видумуйте такого, у нас є підробки будь чого, і під виглядом фірмових тестерів можуть продавати підробки, так як ціна на них теж немаленька.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я купувала тут BRUNA.COM.UA - Интернет магазин парфюмерии Харьков Украина | духи онлайн, купить духи Харьков, элитная парфюмерия, купить духи с феромонами, парфюм, женские духи, мужская туалетная вода, доставка по Украине парфюмерии, отзывы комментарии, духи, аромат чоловікові Aqua di Gio Armani. Але купувала не оригінал (звісно) і не зовсім ліцензію, а бруно (а саме bruno extra, є ще bruno classic). Духи бруно продають не в оригінальних упаковках , а у інших брунівських. Про них писало, що вони сильно концетровані і тримають аромат дуже довго, але розкривається він не зразу і можуть бути масляні плямки. Чоловік до того мав ті самі духи але ліцензію і це була як туалетна вода, а бруно то парфуми. Отож різниця відчутна (взагалі малоподібні духи), бруно дійно довго тримають, я задоволена покупкою чоловік також
     
  19. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Наприклад:
    Я ж писала про тестер, який є тестером, про що і запитувала @lilochok. Тестер-це своєрідна підказка як для консультантів магазину, так я для покупця, який ознайомившись з групою, що вказана на флаконі, не буде все підряд наносити на блоттер, довівши свій нюх до сказу))

    Але то моя думка і суто мої спостереження і досвід, який я розгорнуто описала вище)

    @New look , ого, Ви розібрали мій допис по реченнях))Щодо Вашого допису, який я процитувала, я тільки мала на увазі те, що виділила у цитату. Все остальне було цілком зрозуміло))

    Тим, чим зараз користуємось, вигляд на звороті:
    : 20170617_081833.jpg
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2017
  20. New look

    New look Well-Known Member


    Це саме тестери у Вас Нарцісо Родрігеса?

    Ось мій тестер Родрігеса for her
    [​IMG]
    [​IMG]
    ..це не опис нот пірамідки, а в загальному опис аромату, до якого типу він належить(шипровий, мускусовий, квітковий). І це виключення, чим правило на люксових флаконах. На тестері от замітно, що етикеточка трішечки приклеєна криво.