Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    де купуєте зараз корейську косметику?
    знайшла надійного продавця, але в неї на 30% дорожче ніж в інших
    і не розумію чи то просто націнка чи в інших підробки
    п.с. а в нас темки вже нема? не можу знайти(((
     
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я купувала останні рази в магазинчиках в Інстаграмі. Напишу в повідомлення де саме. Але можете і в пошуку пошукати і вибрати .
     
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я купувала в кідстафі. але там багато продавців корейського добра. тому якшо щось одне вибирете, киньте його назву ше раз в пошук і виб"є всі пропозиції з різними цінами
     
  4. New look

    New look Well-Known Member

    lovalova у Опері і роксолані є. Ціни правда не можу порівняти, бо ніде більш не купувала.

    Доречі раніше тут писала про підводки інглот. Дуже розчарована їх кольоровими підводками. Дуже полосять, нанести гарно важко. Лише чорна мені супер.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Louth

    Louth Well-Known Member

    В нас темки зараз, на жаль, нема, спробуйте написати в ПП Muzapuzo , це була її тема
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Inalav

    Inalav Member

    Дівчатка, хто користуєся косметикою аптечною Caudalie ? Які тм лінійки вартують уваги, і чи задоволені якістю? Цікавить що добре для молодої шкіри.
    [​IMG]
     
  7. Insolence

    Insolence Living The Dream

    на мейкап-ревю у Олі. Незмінно вже років 3.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    та що olunka? а парфуми в якого продавця замовляли(якщо замовляли ,звичайно)?
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    власне ціни дуже різні, яка гарантія що це не з аліекспресу чи звідкись інше така "корейська косметика"
    ну нє, продаж всяких my bottle, підробки tangle teezer... то останнє місце, де я куплю корейську косметику)
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    йой! я шось про таке не подумала. але недавно так шукала один крем, то ціни не сильно відрізнялись. Тобто в одному місці крем був 235, в іншому 210, а ще в іншому 190. Ну в того продавця, де я купувала, ніби оригінал. не можу пожалітись ні на один засіб. Я шось взагалі не подумала, що можуть бути підробки корейської косметики, ви мене озадачили)
     
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    та, що Jamajka
    Парфуми? Арабські у puma
    BBW там дуже і дуже ОК, корея я думаю теж,
    а от всякі бенефіт і АБХ чогось теж не факт, що оригінал, хоча ціни оригінальні.
     
  12. New look

    New look Well-Known Member

    скільки всього не пробувала, все ориганіл.Корейська теж. Тізер купувала не в них, але на вигляд відразу замітно що оригінал, а не підробка. Резинки брала оригінальні.
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Дівчата, яка підводка добра? Аби пензлик був тонесенький
     
  14. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Скажіть, чи пробував хтось кушони? Зараз від Лореаль є, інші. В неті давніше читала про них як "революція в макіяжі", але чи то справді вартісна річ? Подібно на просто змочений в тональному кремі спонжик.
    [​IMG]
     
  15. Irina Serova

    Irina Serova Active Member

    У мене підводка-олівець - дуже зручно. Звичайними підводками я не могла користуватись, бо половина на віях залишалась, а цією дуже зручно - і вії не заважають, і лінія тонесенька виходить
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

  17. New look

    New look Well-Known Member

    банально від Оріфлейм колись користувалась, була найкраща. З Серії Джордані Голд. Пензлик дуже зручний, тонесенький був і гарно трималась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    мені 35 -- а я досі не мала пристойного крему. усе із Ватсона -- як не гараньєр, то лореаль. Тут дещо із ТМ Яка купувала. А хочеться чогось якіснішого. Мені перукарка казала, що або Ів-Роше, або від Емвея (артістік чи як? -- дороге таке і чи хороше?) і що я маю робити? і вік такий... усі креми йдуть 25-35, ну я ще цими користуюсь, але кажуть не поспішати переходити у 35-45 років
     
  19. катенок

    катенок Well-Known Member

    Мені колись косметолог казала,що треба дивитися не на позначки 25-30..і т.п. а по стану шкіри по її потребам.Зокрема,в мене сильні мімічні зморшки під очима,ну бо міміка в мене така,тому для прикладу вже з років певно 23.. я користуюся кремами під очка і такими трохи дієвішими не по віку.Знову ж таки з порад косметолога.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. New look

    New look Well-Known Member

    Якщо хочете поради хорошого крему, то краще сходіть до косметолога, а не перукаря. Не знаю за емвей, але ір-роше, те саме що ейвон чи оріфлейм. З того що знаю косметологи радили фірму Холлі Ленд (на собі використовувала і мені дуже подобається, ціни великі якщо купувати в магазині, але на розпиві менші ). Також на чутливу шкіру косметолог подрузі радила Топікрем, теж ним час від часу користуюсь. Сестрі радила Віши і Фармацеріс (польська фірма, теж якісь гарна, сестра ним дуже задоволена).
    Одним словом, за порадою щодо хорошого крему для ВАШОЇ шкіри краще до косметолога раз сходити.
    А якісних марок багато.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1