Косметичні салони

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Dana K, 8 Травень 2007.

  1. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Дівчата, розкажіть якими послугами у косметичних салонах ви користуєтесь. Можливо хтось чув про лазерну чистку шкіри обличчя. Знаю, що в Києві, наприклад, таке є. А от у Львові?
     
  2. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Косметичні салони

    Мене також дуже цікавить ця тема... Може хтось знає гарний салон або косметолога, який би допоміг вилікувати проблемну шкіру :sad: ? Деякі дівчата мають гладеньку шкіру (в мене теж колись така була), а тепер прищі і взагалі вона не гладка. І може до тієї теми: фото і лазарна епіляція у Львові - хто робив? :cool:
     
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    Шкіра обличчя відображає внутрішній стан організму в основному. Всі ці епіляції тільки тимчасові, треба шукати причину всередині. В мене 10 років тому була проблема - обкинуло мене страшенно - лице як тертка було, на спині весь час вискакуваои гнійнички, мені на вулицю виходити не хотілося. Тривало то все коло року, поки я не почала пити дріджджі куповані в аптеці.

    А найкраща шкіра в мене була під час вагітності - така м"якенька і чиста :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    нещодавно пила елевіт, бо весна і ГВ просто забирали всі сили. От після цієї вітамінної бомби шкіра на дотик була просто казка! Не сподівалася на такий результат.


    мене теж це дуже цікавить!
    кажуть треба кілька разів зробити для найкращого результату. Є кілька салонів, що займаються цим, але кому довірити?
     
  5. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    Я розумію, що проблеми (прищі і т.д.) мають причину всередині, а що робити із порами забрудненими, наприклад, на носі (він в менен в крапочки чорні)? HELP, PLEASE
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    є дуже хороша масочка
    Lemon Time Dr. Irena Eris

    раджу!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    А я просто витискаю :)
     
  8. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Косметичні салони

    Розкажу про мою теперішню систему боротьби зі шкірою на обличчі. Прийшла я, крута дівка, в аптеку, та й так з порогу: "Мені Елевіт, будь-ласка" - то ж у Вас начиталася. Аптекарша так на мене глянула, що я подумала, що це напевно вітаміни для вагітних, але ж ні!!! Просто вони коштують 100 штук 104 грн. (Я якось не сподівалася на таке, хоча гроші з собою були і позволити витратити таку суму на себе я можу). І я так зніяковівши "А може в Вас дріжжі пивні є?" :))
    Коротше п"ю я дріжжі (це виявляється БАД, а я їх терпіти не можу), а шо робити? Коштували вони 4,25 грн. і там є залізо, магній і кальцій (як бонус :))
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    ттааа :)
    ну, мені купив муж, про ціну замовчувалося :)
    але більше ніж одна пластинка я не випила, при тому що була весна і грудне годування забирало купу сили...

    Якщо у Вас лише проблема вугрів то чи пробували Ви Lemon Time Dr. Irena Eris?
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Косметичні салони

    В сімейній аптеці я купувала Елевіт по 89 грн за 100 шт., але я його пила, бо вагітна була :)
     
  11. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Косметичні салони

    Я не можу стільки назв з одного сайту так швидко запам"ятовувати :p

    Попробую обв"язково!
    :cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    :D беріть лептоп в магазин
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    В косметологічній, наприклад фотоепіляція зони бікіні буде коштувати 300-350 грн. Треба пройти 8-10 сеансів. Щодо ніг, то це потягне близько 800 грн за один сеанс.
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Косметичні салони

    мене минулоріч подруга підбила на фотоепіляцію. Робили в салоні Оригінал - бічна Личаківської (точну назву вулиці я не пригадую). Зробила я 5 процедур - при тому всьому мені сказали, що 6 - це для мого типу волосся максимум. Але я завагітніла і більше не робила. Так от поки я робила - я задоволена була процесом (хоча одна процедура обходилась мені біля 1000 грн (це зона бікіні - глибока, і підпахи)). Щоразу все рідше і рідше потрібно було робити процедури. між останніми процедурами інтервал був десь 2-2,5 місяці. В салоні запевняли, що спалені цибули фотоспалахом уже більше ніколи не відновляться... еге ж.. за час вагітності все відновилося і от я невпевнена, що 6-та процедура б все вирішила і невпевнена, що ще 5 процедур зробили б те, що обіцяють в салоні. Пристрій у них сучасний і новий був. Але результатом на сьогоднішній день я не задоволена. Подруга теж не доробила, бо то поїхала засмагати (а тоді не можна робити процедури), то ще щось... і теж каже, що "кака било, кака і осталось". Я читала на різних форумах, що то таки допомагає. Тому може ще колись і піду на ті процедури, але наразі довіри я до них не маю. :no:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Косметичні салони

    і я не вірю у довготерміновість такого "міроприємства", а так бі хотілось, щоб раз - і все
     
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Косметичні салони

    на раз і все - ніхто гарантії не дає, але обіцяних - мінімум 5 років - теж байки! :ireful1:
     
  17. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    хех, нема нічого вічного на цім світі :) але я зробила в салоні Оригінал чотири сеанси, дотримуючись всіх рекомендацій і настанов, і маю вже другий рік чистий спокій з голінням ніг і бікіні, причому після першого сеансу пропало відсотків з 60 волосся. Я є постійною в них клієнткою і вже про ту фотоепіляцію наслухалася досхочу, бо завжди як не прийду хтось новий отримує попередню консультацію, і так як вони пояснюють, то знищені цибулини не відновлять свій ріст в жодному випадку , але виявляється в організмі є ще мільйони так званих "сплячих " фолікул невелика кількість яких прокидаються і проростають кожних 5-15 років (в кожного індивідуально) того вони і кажуть, що результат протримається на протязі 5-6 років а потім вже все залежатиме від вашого організму. І я читала на форумах що той ріст який може поновитися, в порівнянні з тим що було абсолютно нікчемний. Я на сьогодні абсолютно задоволена, хоч і потратила щось біля 6000 грн. на ноги і глибоке бікіні, але вже два роки як не переймаюсь ні взагалі а тим більше у відпустці, бритву у валізу вже не кладу :) . Та й в цілому від салону одні позитивні враження. Там зараз в них доречі суперовий СПА педикюр я вже з двома подругами була, бомба!!! свічки , ароматерапія, релаксуюча музика,массаж, чай з 49 сортів трав..... слів бракує.... за півтори години як на Бора-Бора злітала..... рекомендую..... салон на :cesored::cesored::cesored:
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  18. wilgelmina

    wilgelmina Member

    Відповідь: Косметичні салони

    привіт. може хтось порадить де можна зробити "бразильське бікіні" ??? хочу, обдзвонила десяток найкращих салонів львова і скрізь "вибачте ми такого не робимо".
     
  19. Оксана

    Оксана Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    Для шкіри можна пити АЕвіт, а не Елевіт. АЕвіт-віт А+Е, Елевіт - для вагітних. Перший - дешевше.
    Я чистки, манакюр і педікюр роблю в салоні Аромафіт на Чернігівській(бічна Личаківської біля Винниківського базару). Заклад медичний, працюють лікарі і чистота всюди, що вселяє впевненість на рахунок різних інфекцій.
     
  20. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони


    ага, болтушки, мазючки самі готують просто чарівний заклад........ обладнання допотопне, проте якщо більше 100 грн. за якісну косметичну процедуру виложити жаба давить тоді вам туди...... :)