Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

  1. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Об'єм трішки забирає, не виглядає як кератинування, звичайно ) Я й не знаю який ефект дає салонний ботокс, бо так на ньог оі не наважилась. Наносити можна після кожного миття (але обережно, аби не переборщити а також не можна на корені і шкіру. Продвець сказала, що потрібно помити голову, провести процедуру з маскою (будь якою), тоді нанести ботокс і висушити волосся, можна розрівняти праскою. Але в інструкції я прочитала, що просто помити волосся, не обов'язково маску, можна бальзам, потім нанести ботокс і висушити волосся. Я робила як в другому варіанті.
    Змивається при митті волосся. Все таки це не салонний ботокс. Filler collagen gold. Collagen hair botul seaweed secret formula.
    [​IMG]

    Ефект хорошого спрею для волосся я б сказала. Бо змивається.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Може мені хтось підкаже засіб для того, щоб волосся вкладалося в гарні кучері після миття (для волосся, що в'ється природньо). Колись давно чоловіку таке нарадили в перукарні, наносилось після миття на вологе волосся, і так висушувалось, і не залишало липкості, то був профзасіб, вже на жаль не пам'ятаю назви, а дуже хочу знайти.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я колись, коли ще кучері гарні носила))), користувалась кремом для волосся від Фармасі. Проте після того як змінила зачіску, тип укладки, то вже не знаю чи є ця фірма зараз і чи існує ще цей засіб, але для мене він був маст-хевом.
    Теж перепробувала різні.
    Такий.
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дякую. Є ще такі:
    Boteks для волос Иноар: на 1 раз в ассортименте интернет-магазина товаров для кератирования волос
    Заявлено, щоб тримаються на волоссі довший час. Відгуки різні, здебільшого хороші. Але його « домашність» якась сумнівна, сама собі точно не зроблю
     
  5. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Я про такі й не чула. А ті просто побачила, що продаються і вирішгила попробувати, я спеціально не шукала ботокс. Хотіла колись салонний зробити, але коштує він більше тисячі гривень, а процедури самої боюся, бо вже з Блонд Абсолю мала проблеми, що є набагато простішим )
     
  6. Lesjakumasja

    Lesjakumasja New Member

    Я хвора на своємуволоссі, що тільки не пробувала. по перше безсульфатний шампунь підходить не одразу, по друге ним треба вміти мити голову, на сильно мокре волосся нанести і потримати, щоб він відділивжир а тоді вже спінювати, так 2 рази.
    так як у мене густюще волосся то вимити його безсульфатним біда, за якийсь час зявляється зуд, тому мию раз у дваа тижні сульфатним. Так і справляюсь)
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    І я боюся. Збираю інформацію, переважно про прикореневу жирність пишуть ті, хто не пише скільки см від коренів відступав)
    А дівчата, котрі зазначають, що відступили 5-10 см, пишуть, що жирності вдалось уникнути. Ну і кажуть, що коли навіть після повного змиття ботоксу волосся здоровіше ( на вигляд) ніж до процедури.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Lesjakumasja

    Lesjakumasja New Member

    Я робила ботокс у салоні, вони є вирівнюючі і з функцією живлення, вирівнюючі забирають трохи об'єм, але мені це не проблема. Головне що гарно розчісується, має блиск, і не потрібно користуватись утюжком
     
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я не знаю, може напишу, щось неактуальне, але, якщо волосся не фарбоване, то дуже добре для нього кропива, ромашка, репейна олія. А для фарбованого, то вже важче, сама підшуковую різні засоби. Останнє, що дуже сподобалося шампунь і бальзам Лореаль Ельсев розкіш 6 масел, волосся дійсно розкішне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    А що саме використовуєте? Мені їх шампунь ефекту на пару годин дав. Я зараз купую собі всю лінійку від dr. Sante aragon, плюс рідкий шовк з того ж. То волосся дійсно відновилося. Волосся таке ж.
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @marianast,я дивлюся на кератин цієї компанії. Теж трохи побоююся. Бо вже не знаю що з тим волоссям робити. Чи хімію робити чи випрямлення? Але хотілося б вдома спробувати, щоб знати приблизно на що розраховувати.
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Materynka

    Я сама не зроблю, треба просити когось з прямими руками, в мене таких нема.
    На Irecommend бачила фото, де дівчатам оцю прикореневу, чисту зону замотували фольгою, щоб ботокс не контактував взагалі, і, повторюсь відступали по 5 і більше см
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Хочу змити фарбу. Сама темне, а фарба, ще темніша. Хочу трохи в світліший колір пофарбуватись і не висвітлюватись. Може маєте хтось якісь перевірені засоби. Постлання на засоби вітаються:)

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Мені також подобається ця серія. Шампунь, як шампунь, а бальзам дуже гарно зволожує і згладжує кінчики. Я недавно собі пів шафи бальзаму закупила, як попала на акцію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @fiesta маю маску Бреліл (але не Нумеро) з аргановою олією, в золотистій банці, там ціла серія з арганою, то мені дуже подобається. Ще Каарал зволожуючу пораджу. І після використання маски обов'язково бальзам наносити, а потім на сухе волосся, чи перед сушкою незмиваючу олійку, флюїд....для такого волосся як ви описали потрібен багатошаровий догляд. Сама маю такий тип і ще й регулярно висвітлюю, то вже напрбувала багато. Найкраще в домашніх умовах - багатошаровий догляд, це шампунь, маска, бальзам, олійка.
    --- дописи об"єднано, 1 Травень 2019 ---
    @Basyanya "естель колор офф" загугліть, але я сама не пробувала...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Я б не радила це робити самостійно. Краще в салоні і то, з тих солідних. Бо зі змиванням можна таких справ наробити, що потім замучаєшся виправляти наслідки.
     
    Останнє редагування: 1 Травень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. vanilia

    vanilia Miracles are real


    А я не знаю скільки см відступали від коренів, бо мені це робили в салоні ) (Це я про Блонд абсолю)
    А от якщо Ви про той домашній ботокс, то я пшикаю лише по довжині і подалі від коренів. Все норм :) Поки що я задоволена ) Купила два флакончики, розходувалось лише десь половинка одного. Звичайно, що не вав-ефект, але волосс блискуче і я задоволена. Правда, я завжди чимось користуюсь, як не олійками. то спреєм (термозахист). З тим ботоксом вже термозахисту мені не треба.
    --- дописи об"єднано, 1 Травень 2019 ---

    Про ромашку згідна, ще добре корінь лопуха і кора дуба (для темноволосих).
    А для світлого фарбованого все йе не підходить :sad:
     
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну так, треба щось підшуковувати))
     
  19. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Блондинки, порадьте засоби, які забирають жовтизну.
    Зіпсулась вода, пофарбувалась як завжди, після миттів 2-4 х стала руденького відтінку :girl_cray:
    Звичайний ополіскувач від СЕНКО яким користуюсь через місяця 2 після фарбування, ради вже не дав.
    Шкода грошей, волосся, і не подобається колір:girl_sad:
    Засобів є багато, від дешевих до дорогих комплексів, але хочу чути реально про ті які працюють.
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Коли була блондинкою, то користувалася Silver. Зі всього, що тоді перепробувала, сподобався найбільше. Тільки треба потримати його трохи, принаймні перший раз.
     
    • Інформативно Інформативно x 1