Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Стрижусь виключно в Уляни.
    Фарбуюсь (в 1 тон, думаю, то не складне фарбування рахується) в Роксолани або Оксани.
    Брівки гарно робить Віка з Глосс2 і Роксолана.
    На стрижку просіться до Уляни. Навіть якщо доведеться зачекати.
     
  2. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дякую Вам :)
    Завтра буду їм дзвонити.
    А ще таке, я так розумію вона має два салони, так? То в обидвох стриже чи в котромусь одному?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Так, Глосс-1 за Інтерсіті на Чорновола
    Глосс-2 - біля кільця Чорновола-Липинського.

    Уляна остатньо більше на другому салоні.
     
  4. Oljga

    Oljga New Member

    Ця процедура називається кератинове вирівнювання напевно
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Придумала на днях, що потрібна мені гофре- плойка. Вихідні дані: тоненьке волосся, яке після ночі заломане в різні сторони. Як варіант стриглася коротке каре, то ще більш менш нормально. А зараз не маю можливості так за ним доглядати і вкладати. Відросло так по плечі. і з розпущенним взагалі не можу ходити. Воно живе якимось своїм життям. Тому хвостик наше всьо. От думаю, якщо робити оте гофре собі, може воно якось хоть трохи спасе ситуацію. Якось виглядатиме на укладку? Чи то не модно зараз?
    І ще може хтось порадить якісь косметичні засоби чи процедури для потовщення волосся чи щоб воно стало якимось важчим? Часом спасали мене якісь типу органічні шампуні, після них волосся таке типу жорстке і хоть якось тримало форму. А зараз і цього ефекту не бачу :girl_sad:
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Ламінування дасть довготривалий ефект. Для тонкого волосся добре олії в спреях використовувати.
     
  7. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    теж минулого року купила собі гофре-плойку, в мене середньої густини і довжини волосся, в'ється і пушиться від вологості, через що внизу його багато виглядає, а біля коренів не дуже.. Час від часу використовую гофре, задоволена результатом: гарний об'єм, довго не жирніє, і навіть з хвостом гарно)
    щодо того, чи модно воно зараз, не знаю, бо минулого року перед тим, як купити гофре, робила пару раз зачіски в перукарні, то починалось все з прикориневого гофре і вже далі якось його закладали, то мені дуже подобалось. Я просто стараюсь там де проділ волосся, останні пасма не робити, мені так більше подобається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я теж побачила в перукарні:girl_spruce_up:. А на днях попалася на очі дружина Влада Ями, то в неї довге волосся було з таким гофре.:girl_in_dreams:
     
  9. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    якщо маєте можливість, то підіть в перукарню, нехай Вам зроблять укладку з гофре, подивитесь як Вам закомфортно буде, як себе волосся "поведе")), бо шкода, як купите і буде стояти без діла
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, хто фарбувався Davines або Fanola, як вам? Я з італійськими фарбами справи ще не мала. Варто пробувати?
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчата, чим таким органічним можна ополіскувати волосся після миття? Дуже висушені кінці, плутаються, важко розчесати.
    Всякі пшикалки, арганові олійки з ватсонса маю. За моїми враженнями від того всього волосся ще більше сохне і плутається
     
  12. Masja

    Masja Well-Known Member

    Можна підібрати якийсь органічний бальзам. Мені від Вайт мандарину дуже навіть підходить.
    І яблучний оцет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Не після, а до миття волосся я на кінці наношу олійку, будь-яку, що маю, навіть оливкову, хоча б на 20хв
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    @marianast, маю олійку від dr. Sante. Хороша штука для сухих кінців.
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Raven така?
    834C1AEF-9C86-4947-B626-0BAA25D7728B.jpeg
    Я таку маю, коли користуюся -супер, відміняю, за враженнями гірше ніж до неї було. Наче волосся звикає і вимагає.
     
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Materynka незнаю чи вам підійде народний метод, але колись собі робила таку маску - жовток і рицинова олія, хоч би на пів години під кульок, в ідеалі - на ніч. Воно так трохи важко потім вимивається, бо та рицина така туга, але як частіше робити то файно.

    Та я вже давно того не робила, бо нема часу. А зараз після В волосся взагалі сухе-сухуще, аж забуваю мити, бо відчуття жирності нема зовсім. Але ото купила собі якусь маску дорогущу в брокарді ( там було -50:wacko: і ніби так помаленьку те волосся починає приходити до тями, принаймні вже не таке сіре.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    @marianast, така. Я всю серію маю. А проблема в нестачі вітамінів скоріше. В мене укріплююча фарба для волосся, пару тижнів після фарбування маю чистий спокій, а потім знов.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Online

    Online Well-Known Member

    @marianast олійка містік оіл лореалівська хороша.Саме олійка, бальзами-маски з нею ні. І ще їхня серія absolut repair lipidium дуже помічна. Це не органік і трохи коштує. Але коли я мала довге, до середини спини, фарбоване в блонд волосся, схильне всередині до збивання в ковтуни, то оцінила.Перед тим перепробувала мільйон засобів і професійних, і люксових, і мас маркет. Ну, і погоджуся щодо вітамінів теж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gala

    Gala Well-Known Member

    Яка саме?
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    @Gal, color expert шварцкопф.
     
    • Подобається Подобається x 1