Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Типу мокра завивка. Підживлювати бальзамом обов'язково тре. Та й для гарної завивки часом підкручувати тре. Найчастіше плойкою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Колись з подібними фото ходила в перукарню , теж хотіла. То мені пояснили, що така крупна спіральна завивка триматися сама не буде (принаймні на моєму волоссі). Що переважно на тих фото то вже після укладки ( плойкою чи на спец.бігуді), а без неї то тільки буде або хвилясто - пухнасте, або з мокрим ефектом робити, а це не зовсім те що на фото. Коротше, зарубали мрію в зародку ( бо постійне вкладання для гарного вигляду то хіба можуть собі дозволити одиниці - часу багато потрібно). Хіба може тепер через 10 років якісь новіші технології є - то спеціалістів треба питати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Я недавно робила завивку.але звичайну. Перукар сказала що особливої різниці нема. А так як в мене тверде густе то звичайну рішила.таке саме фото показувала, але мені сказали що таке можливе лише на довгому, а в мене поступово зістрижено до плечей. То вийшло таке як у всіх, хвилясто-пухнасте) хоч я надіялася шо вот в мене буде інакше)
    Тепер вже трохи розпустилася.як мокре було файне, а от коли висихало то густе і така шапка трохи на голові. Спец засоьів не брала.тільки лля пошкоджених кінчиків.
    Так як волосся густе то феном важко то всьо накрутити гарно. Та й для чого тоді хімію робити якшо ше потім треба крутити.
    Хоча бачила одну дівчину з такими спіралтками .таке легке пушисте. Але вона не у львові робила.
    Якшо на довге то я б робила не на щвичайні бігулі.а такі довгі мякі, чомусь здається що тоді були б такі льоки)
     
  4. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    А мені не допомогли ні шампунь, ні паста, а після останнього шампуню-пілінгу (того, що з зернинками), стало ще гірше. Мені допомагає капсіол, раз на тиждень ним користуюся, але теж ніколи не виліковує лупу повністю. Щоб її не було, доводиться користуватись ним постійно.
     
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Чим укріпити волосся, бо лізе як з переляку. Сьогодні в дзеркалі додивилась, що на лобі вже намічаються залисини. І минулого разу лізло волосся, але ж нек так скаженно. Буду лиса, або підстрижусь під піксі, і то теж буде капец... :girl_cray:
     
  6. varusya

    varusya New Member

    можна масла використовувати. В аптеках запитайте, є спеціальні для укріплення і стимуляції росту
     
  7. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Дівчатонька, чим то користуватися, щоб волосся було блискучим і розсипчастим, як в рекламі?)))
     
  8. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    І в мене таке. Мала вдома пробник шампуню Дюкрей Анафаз, це аптечний засіб. Після другого миття випало в 2 рази менше. Тепер хочу повноцінну версію.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Генами )))

    Гарно харчуватись, гуляти, підібрати відповідний до типу волосся догляд, а там вже як пощастить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @NiceHouse ще таке пораджу...Коли закінчуєте мити голову, в кінці полоскання, ще раз прополоскати, але вже ледь теплою водичкою.
     
  11. Masja

    Masja Well-Known Member

    Мені такого ефекту допомогли добитися органічні шампуні:girl_smile:
     
  12. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Хто робив процедуру ботокс для волосся? Як вам чи потрібна, як ефект. Маю рідкі, пористі коси, цікаво де його краще зробити, цікавить ціна також.
     
  13. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Я робила. Мені кератинування сподобалось більше, а саме тому що еффект був довший......а від ботоксу якось в мене особисто дуже швидко змилось. Ще подобається як процедура Power Mix від лореаль, воно теж не довго (а відповідно не дорога), проте волосся стає якесь таке важке, блискуче, наповнене. Якщо щось, то в мене блонд. Ще робила Profiber від лореаль, там ще штуку не дуже дорогу після того додому купляєш, теж кльове. Ботокс більше робити не буду. Не пам*ятаю фірму того ботокса, але сама банка така світло голубого кольору була.
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Дівчата хелп!
    За довгий час я все ж такий підстриглась, і тут новий сюрпрайз - мені сьогодні всі робили компліменти, як гарно я підібрала колір волосся! Волосся зараз виглядає значно темніше, ніж до стрижки. Як можна без фарбування повернути світліший колір волосся ?
     
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    То є нормальне явище. У вас довге волосся, воно довгий час піддавалося різному впливу: вітер, сонце, миття, висушування, від того і світлішало. І тепер, я так зрозуміла, відрізали досить багато, зістригли, от і маєте результат, а як правило відростає, завжди темніше(живіше) волосся. З часом, впевнена, що відтінок зміниться.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну це зрозуміло. Мені зараз дуже не комфортно з тим кольором волосся, от не впізнаю себе і все, хоч вже четвертий день ходжу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Але ж гарно, просто незвично! Не зациклюйтеся, тим більше попереду літо, точно вигорить.
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    полочи відваром з ромашки або кропиви. Погугли маски з відваром ромашки і лимону.
    Але, добре каже
    на сонці трохи вигорить.
     
  19. vanilia

    vanilia Miracles are real

    На сонці вигорить волосся, погоджуюсь з дівчатками. Лимонною водичкою можна полоскати, але не перед самим виходом на вулицю, теж посвітлішає з часом. Але моментально не висвітлите нічим таким, хіба протонувати.
    А я поплачу тут: фарбуюся завжди в одного майстра, завжди задоволена результатом. А цього разу вона щось таке втнула (вирішила (мене не спитавши!) затемнити корені. В результаті затемнила мені волосся ( по всій довжині) на два тони :sad: Ще й відтінок якийсь такий, типу рижуватого, не люблю такого. Я мало не плакала. Перетоновували відразу ж там на місці, чутьььь виправили, але не суттєво. І тепер я на самі свята некомфортно себе почуваю: не мій колір, не мій відтінок, взагалі невдалий. Волосся після перетоновування підсушилось, хоч майстер запевнювала, що тонування не шкодить волоссю і все буде гаразд. Чи то маски робити частіше аби вимити тон чи що :sad: Це ж треба було таке...
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    на сонці воно добре вигоряє, я після 21 дня з моря приїжджала блондинкою.
    А от зараз дивлюсь на себе в дзеркало і просто не впізнаю.
    Ех, відвари і бум звикати ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1