Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

  1. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @ruda kishka то просто на ватку і втерти на суху шкіру? А потім за скільки часу змити шампунем? І чи не пече воно?) Бо я чоловікові сказала за ту настоянку то зацікавила бачу його))
     
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я наливала в корочок, мочила пальці і втирала. Мене не пекло. Змивала через годину-дві
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Natalisko

    Natalisko New Member

    Мию волосся альгопиксом, допомагаэ боротися з жирним волоссям і лупою
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Paukisha

    Paukisha New Member

  5. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    вирішила вдома підфарбувати корінці, перейти на безаміачну фарбу... Племінниця з таким же кольором волосся, як у мене, фарбується у блонд оцим
    upload_2017-8-14_11-27-18.png , купила на мейкапі, і...
    АААА вийшла руда!!! як невдале облізле омбре...
    естелівський бежевий тонуючий шампунь порятував візуально трохи, на перших порах...
    Підкажіть, хто знає про безаміачки і зокрема саме про цей вид фарби –
    1) коли можна повторно пофарбуватися, щоб не стати лисою...?
    2) чи можливо взяти цієї фарби колір 10G або 10N (цікавить золотистий блонд), і він затонує мої темно-русі корені?
    3) описаний трабл міг статися від того, що 2 миття перед фарбуванням зробила маску з порошком амла, брагарандж і безколірною хною?

    Дякую всім, хто не полінується допомогти виправити ситуацію
     
  6. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Проблема, швидше за все, в ній, зазвичай після хни результати фарбування неочікувані, і особливо - якщо фабуєтесь в блонд. На самій фарбі це має бути написано.
    Типовий результат.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    і якщо я цією ж фарбою пофарбуюся за тижнів 2, то результат має-може бути іншим?
    скільки після безколірної хни ефект триває? не думала, що безколірна може щось таке давати...
     
  8. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Між хною і фарбуванням фарбою має пройти трохи часу, щоб хна трохи вимилась. Якщо проблема тільки в хні, то двох тижнів мало би вистачити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    вичекала, купила новий колір, вчора пофарбувалася. Легесенька рижинка все ж лишилася, та хоч не
    .
    Але... корінчики не цілком зафарбувалися.
    Питання для користувачок безаміачної фарби, зокрема Матрікс:
    це нормально, якщо різниця між волоссям, пофарбованим аміачною, а потім безаміачною фарбою зберігається? Хай не так явно, та все ж.
    Давала фарбу (Matrix Color Sync, колір 10G) і окисник Matrix 2.7% в рівній пропорції, як і написано в інструкції. Варто збільшити кількість того чи іншого? Все ж потрібен сильніший окисник? Чи ще в чомусь іншому справа?
    дякую небайдужим знавцям за поради
     
  10. New look

    New look Well-Known Member

    Чи хтось фарбувався фарбою Kydra ?
    Розповіла знайома, що дуже класна фарба, але не можу її в нас знайти, щоб спробувати((
     
  11. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Порадьте будь-ласка хорошого колориста, треба поновити мелірування( світлі пасма) , а дівчинка, яка фарбувала мене до цього, виїхала в Польщу. :sad:
    Дуже треба.
     
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Для тих хто боїться експериментувати з волоссям:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Всім привіт,
    Бачу ця темка активна. Бо в темі "Відгуки про салон" ніхто не відповідає:girl_sad:
    Дівчата, порадьте перукаря (не за всі гроші, як то кажуть) в районі Чорновола-Топольна. Моя майстер поїхала теж за кордон:girl_impossible:Або тицніть носом в нову тему, де таке порадять :girl_dance:
     
  14. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Я стриглась 2 рази в Уляни Григи. В принципі, після всіх пошуків, подобається найбільше. Це салон Глосс на Чорновола ( Схід сонця)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Плюсую. Бачу роботу майстрів з салону на коліжанці. Там не тільки Грига добрий майстер.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Де можна зробити кератинування ща помірну ціну після хім завивки? І чи є в когось досвід, чи взагалі кератинування випрямить (завивка майже рощкрутилася) ?
     
  17. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Була тільки в Уляни. Ще бачила гарно стриже дівчинка Даша. А один раз робила балаяж в новенької дівчини, то не сподобалось. Колір після тонування вийшов жовтий, ніби не тонували, а тільки супрою вибілили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дівчата, моє волосся ще зовсім без експериментів (ніколи не фарбоване, без ніякої хімії, ніяких коротких стрижок). Маю довге, майже до пояса (оце сьогодні так вкоротила, було довше). Але колись було таке файне, хвилясте, а після вагітностей майже пряме. Ну ок, воно було хвилясте дрібненько, іноді аж пухнасте і то мені не подобалось, але хоч перший день після миття було файне. Тепер ніц нема.
    Так от, хочу собі таке волосся назад. Що то я хочу? Як воно називається, як довго тримається, чи дуже шкідливе, чи вимагає додаткового догляду? Чи потім пожалію і буду чекати поки відросте рідне, не попсоване?
    Десь таке хочу. Приблизно.
    [​IMG]
    Моє волосся є лише в поганій якості отут:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2017
  19. Mandarinnka

    Mandarinnka New Member

    А я вже два роки не можу побороти лупу..
    Не знаю, напевно, треба до лікаря. Які тільки шампуні не пробувала...
     
  20. Gala

    Gala Well-Known Member

    А сульсену пробували? Моєму чоловікові поміг цей шампунь.