Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Liliyah Romanova, 30 Квітень 2013.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
?

Чи корисне коров'яче молоко?

  1. так, дуже

    15 голосів
    33,3%
  2. так, але треба вживати його в невеликих кількостях

    13 голосів
    28,9%
  3. ні, не корисне

    4 голосів
    8,9%
  4. не маю однозначної думки

    13 голосів
    28,9%
  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    а як проявляється нетравлення?
     
  2. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    не знаю як в старших дітей, а я, коли пробувала давати малому молоко, помівтила зміну кольору і запаху випорожнень, різниця була разюча і запах був явно нездоровий. Молоко давати перестала і все минулося. А вже через кілька місяців Лук'ян сам виявив бажання попити молока і цього разу без жодних проблем з травленням. Тепер молоко дуже любить
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Діарея, нежить, який нічим не лікується, кашель, часом рвота.
     
  4. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Ого так скоро, я своїй ще досі молока недаю!

    Воно вам треба? Суміш все-таки більш адаптована для дітей ніж молоко.
    Мої теж на ШВ. Десь біля року почала додавати козяче молоко в кашу. Але - від "знайомої" кози (чоловіка бабця кіз тримаэ) і сильно розбавлене (педіатр казала - не більше 70 грам на добу)
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про молоко, коров’яче молоко. Дитині 1,10 на ГВ (активне, на вимогу, відлучення не планую). Для чого їй коров’яче молоко якщо є ГВ? Чи я чогось не розумію? Мова йде про склянку молока на ніч. Я такого не даю і давати поки є ГВ не буду. Але чи є коров’яче молоко таке життєво необхідне коли ГВ вже немає? Просто я дуже сумніваюся в якості і користі того молока з магазину. Я даю трохи до молочних каш (варю на воді, потім додаю для смаку і вигляду не багато). А склянка молока на ніч в мене викликає особливі сумніви... Чи я не ту літературу читала?
    Так, я знаю, нас в дитинстві пакували тим молоком коли треба і не треба. Але це не аргумент. Та і молоко тоді було інше.

    Якщо не туди написала, прошу перенести в більш підходящу тему.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    тут вже не раз про це говорилось - коровяче молоко для телятка:)
    тим більше, якщо у вас ГВ повним ходом)
    в каші я б по трохи додавала, бо сама дуже люблю молочні каші. але то на розсуд кожного...
    а хто то вас так вперто переконує?
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    Якщо дитині смакує, чому б ні? Вважаю, що після 2 років цілком можна давати, якщо нема жодних реакцій. Але я б давала виключно домашнє, в магазинному точно нічого хорошого нема.
    Ну і чим більше різних продуктів дитина їсть, тим здоровіша, нема алергій і т.д. Але це моя особиста думка :girl_smile:
     
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Необхідне для заспокоєння нервів родичів. У всьому решту - як і інші продукти: хто хоче - їсть, хто не хоче - вживає щось інше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А якщо до двох років давати то що буде? Бо я даю. Не у вигляді «склянка на ніч», а просять то даю, не просять не даю. Мені не принципово чи вони п‘ють молоко. Молочних каш ніколи не варила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @olerusya свекруха. То класика жанру: в грудному молоці вже нічого корисного нема (ну бо дитині майже 2 роки), а от в коров’ячому ....
    @Siania та в тому то і справа, що домашнього перевіреного немає. Купуємо магазинне.
    Так як в нас був педагогічний прикорм, то дитина їсть все те саме, що і ми (за деякими вийнятками). А в нас ніхто не впивається молоком. Трохи до каші я даю. Чоловік взагалі молочних каш не їсть. І кава з молоком раз в день (уточню, я п’ю, а не дитина).
    Я лиш намагаюся зрозуміти чи справді воно таке корисне. З 100 корів в бабиному селі стало заледве 30. Поголів’я корів зменшилося в рази всюди по селах. З чого робиться магазинне молоко? (Риторичне, бо і так всі здогадуються). Звідки має користь взятися....
     
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member


    Не бачу причин серйозних для категоричних "давати" чи "не давати". То є справа смаку, а не якісь вимоги. Мій старший до 4 років не хотів іншого молока, крім грудного, ну то і не давала. Якби хотів - чого ні?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А, тут ще аргумент, що дитина буде добре спати... Мої роздуми: чому? Якщо згадати ще «рекомендації» про кашу на ніч для доброго спання. Виходить, що молоко (коров’яче) теж довго перетравлюється. Відповідно навантажує шлунок. А хіба це добре: навантажувати шлунок на ніч?
     
  14. Siania

    Siania Love Life

    Я думаю, це швидше перл, ніж правда)))
    Це може бути суто як ритуал для дитини. Якщо вона любить молоко, то знає, що треба випити стакан тепленького молока перед сном і баю. Мені здається, ви занадто глибоко замислились, це всього лиш молоко, в ньому є поживні речовини, але не життєво необхідні.
    Є люди і в дорослому віці, які дуже люблять молоко (мій чоловік, наприклад). А мене аж підтошнює від запаху теплого молока, п'ю виключно в каві, так як Ви.
    В дитинстві пила молоко, коли були на селі. Щоб це було прямо регулярно, для здоров'я, не пригадую такого.
    Можливо пошукайте. Я от в фб писала, щоб знайти :girl_smile:
    Нічого, просто після 2-х точно можна :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Siania ну розумієте, я трохи лінива, щоб шукати (і їздити незнати куди) за молоком, яке ще не відомо чи питиме дитина, тільки заради спокійного сну свекрухи :girl_crazy:
    Тим більше, що в нас ще ГВ, яке ще не скоро будемо згортати.
    Я ж, до речі, фактично в селі живу. І бачила тут лиш одну корову за цих 3 роки.
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Тоді не партесь, і не давайте молоко. А йогурти, сир теж не даєте?
    Я купую молоко, щоб ці продукти робити.
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Siania вона взагалі кисло-молочні продукти не любить. Ніякі: ні домашні, ні магазинні. Навіть ті всякі Растішки майже не їсть. Часом домашній сир змішую з картоплею пюре. Таке їсть. Йогурти я перестала робити, бо не хотіла їсти взагалі.

    Знаю, що грудне молоко в такому віці не покриває необхідної кількості кальцію (якщо я не права, прошу поправити більш знаючих). А ще знаю за кунжут, в якому багато кальцію. Недавно почала дитині давати. Любить твердий сир (типу російського). Хоча я читала, що їх не радять дітям до 3-ох років, але я трохи даю.
    Мабуть я піду почитаю щось про дитяче меню після 2-ох років. Може я справді щось не додаю...
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Молоко не єдине містить кальцій. Є ще бобові, горіхи, зернятка різні
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Siania

    Siania Love Life

    Це добре :girl_smile:
    От і славно :girl_dance: Періодично в щось мішайте, так і буде отримувати необхідний мінімум. А взагалі, головне, щоб все їла, тоді супер. ГВ це добре, але вже правильний ріст дитини не забезпечить. Тому, звісно, треба доповнювати харчування різними продуктами, щоб формувався добре скелет, кісточки.
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    життєво необхідне - ні. колись, це було солідне джерело білка.
    про на ніч - містить речовину, з якої будується чи яка стимулює отой гормон сну, от вже точно не памятаю. якщо не маєте домашнього - не давайте магазинне, бо то толку ніякого, хіба галочка.
     
    • Подобається Подобається x 1