Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Liliyah Romanova, 30 Квітень 2013.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
?

Чи корисне коров'яче молоко?

  1. так, дуже

    15 голосів
    33,3%
  2. так, але треба вживати його в невеликих кількостях

    13 голосів
    28,9%
  3. ні, не корисне

    4 голосів
    8,9%
  4. не маю однозначної думки

    13 голосів
    28,9%
  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    повірте, є...
    І в наші дні є мами які дитину з грудного на чисто коров"яче переводять. Причому купують в бабок, що при зупинках продають. І діти ростуть біди і алергії не знаючи.
    Звичайно хотілось би знати закономірність, чому одних сипе від ложки того продукту в два роки а інші в три місяці від літри гарно (так мами їхні розказують) ростуть...
    Не знаю що і сказати...
     
  2. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Так, вірно, але наші педіатри часто бувають категоричними - в сусідки, малий, немовля, на ГВ, висипало. Дільнича відразу,без питань - мамі виключити молочні продукти. На що сусідка здивовано відповіла, що молочки не їсть взагалі, не їла і до вагітності...

    ---------- Додано в 12:40 ---------- Попередній допис був написаний в 12:36 ----------

    Особливості організму, КШТ, імхо...
    Думаю, не варто силувати дитину до того, чого вона їсти/пити не хоче. Мама моя досих пір говорить, що дарма напихала брата молочними кашами, які він випльовував,і водночас не могла дати раду алергії.
    Мій малий, наприклад, не їсть взагалі яєць. Я не заставляю, для чого?
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Роман трохи алергік, але чи було там замішане молоко в тих висипах - не відаю.
    Я не виключала таких продуктів з раціону ніколи. З року їв молочні каші. Я і собі їх варила завжди напів з водою. Був педприкорм, тому такі крупи як манка і досі варю розбавляючи, він звик.
    Молоко в чистому вигляді типу Молокії пив завжди, ніколи його не кип"ятила, бо саму верне від кип"яченого. Щодня, рочків з 2-х на ніч випиває 1-2 склянки, і то з власного бажання за компанію з татком.
    От з рук і в бабуль брати не ризикую.
    Козяче пив хіба в Карпатах і на Азовському морі, коли відпочивали.

    Молоко, ако заміну ГВ чи дитячому харчуванню не сприймаю. А як додатковий продукт в раціоні сприймаю навіть дуже. І відмовлятись від нього, як і від інших продуктів не пробувала, не зважаючи на досить сильні рецидиви, що ми мали. Доцільніше виключити магазинні вафлі, солодощі, палички, випічку, йогурти-сирки-сочки, аніж молоко, каші, овочі чи ягоди.
     
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    во-во-во.
    не думаю що молоко є страшнішим алергеном ніж та вся хімітура з магазинів, яку щодня вживають наші діти.
    але ясно що якщо хтось на 100% впевнений що причиною алергії в дитини є саме воно і ніщо інше, то треба обмежити його вживання.
    але не тоді коли вумна авторитетна сусідка сказала не давати молока, бо воно шкідливе, і я не даю!:beee:
     
  5. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    а хтось тут про таке писав?
    я думаю, кожна адекватна мама буде зважати на харчування своє і своєї дитини, про певних проблемах. моя дитина не знає смаку вафель, соків, і всякого подібного. і до алергії то не має ніякого відношення.
     
  6. Nichna Troyanda

    Nichna Troyanda New Member

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Я була прихильником молока і вважала, що після року вже можна сміло давати його дитині. Але ми зіткнулися з аллергією, хоча коров,яче молоко(розбавлене і кип,ячене, привезене від бабусі) вводили по схемі. Спочатку все було добре, а потім з,явилась алергія. Так як моя мала не могла заснути без молочка довелося вернутися на суміш, тільки перейшли на "дорослу" малютку преміум, що для діток після року. Пили ми її довго, а тоді близько до двох років знову перейшли на молоко і цього разу все гаразд.
     
  7. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Не розумію навіщо пляшка з коров"ячим якщо є циця?
    В півроку коров"яче молоко давати - зарано!
    Це спочатку воно ніби нічого, а потім алергени і не перетравлений білок буде накопичуватись і воно вилізе алергіями не тільки на коров"яче молоко, а може початись алергія і на інші продукти. Коров"яче молоко в ранньому віці дуже погано впливає на підшлункову. Можуть початись проблеми з травленням.
    Може і різко написала, але я вашу похресницю хочу вберегти від проблем.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Тут також застерігають не давати коров'ячого молока до року часу.
     
  9. Mundi

    Mundi New Member

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Дівчатка, хто що думає ось з такого приводу:
    У мене доця на штучному харчуванні (Нутрілон) від народження, (народилась передчасно, був КР, мені дитину дали на 5 день, молока у мене практично не було, хоча я робила все можливе, а після місяця воно й зовсім пропало).
    Коли їй варто починати давати козяче або коров'яче молоко (розбавлене). У мене буде можливість давати домашнє. в якості якого я впевнена ( у батьків є коза). Додам. що мама нас з сестою годувала коров'ячим (розводила 1:1) десь з 2 місяців.
    Дякую.
     
  10. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Ого так скоро, я своїй ще досі молока недаю!
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    ще такий аспект коров’ячого молока: акушерка нам казала (а вона така за все таке супер природнє, гомеопатію, біо і т.д.), що коли людина хвора (не тільки дитина), то треба виключити з раціону молоко. чому - я не питала, бо якось швидко на іншу тему перейшли. хтось таке чув?
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    мені одна алерголог казала, що і на кефір може бути алергія, що там насправді різна кількість цукрів хіба що, але звичайно що цільне молоко в рази важче до засвоєння, і є дітки що на нього реагують, а на іншу молочку ні
    і що найменше дійсно білків в маслі, ну але то теж не для перших прикормів інформація)

    ---------- Додано в 14:18 ---------- Попередній допис був написаний в 14:10 ----------

    є дітки, для яких воно страшніше, можуть їсти печиво з ешками, а молоко ні
    і це не одиниці
    в будь якому випадку що магазинна хімія накопичується в організмі, що коровяче молоко перегружає його якщо зловживати чи не в тому віці їсти
    а аукнутися може через роки і навіть не знати звідки вилізе

    ---------- Додано в 14:20 ---------- Попередній допис був написаний в 14:18 ----------

    я чула, лікарі забороняють діткам давати коли розлад травлення з різних причин, інфекція чи вірус в організмі, деталей не знаю
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    бо молоко "годує" бактерії

    а ще солодкомолочні продукти збільшують кількість слизу, який виробляється в організмі. Тому сопливі інфекційні захворювання можуть дуже затягнутись, якщо дитина споживає багато молока.
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Я як почала вводити кисломолочку, так і кинула.
    Молоко пробувала різне, закваски теж. І сама робила, і пробувала готові дитячі брати- все зводиться до одного і мої спостереження мене не підвели, дує малого від тих всіх бактерій, тому ми то все кинули на разі...
    Молока звичайного не заквашеного)) може сьорбнутив стравах біля старшого, бо Святик обожнює молочку, а так, щоб спеціально, то ше не даю.
     
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Я пробувала давати молоко замість водички чи компотику, але донечка не хоче його пити :sad: по трохи в каші даю, їсть
     
  16. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Мій теж того не п'є.
    Ну і добре.
    Проблем зі здоров'ям менше буде.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Мій Натусик до двох років узагалі не хотів.
    Даркові почали давати до року. Пив дуже багато. А в три роки виявилося, що має нестравлення лактози. Одна лікарка мені казала, що початок вживання до року може дати такий наслідок.
    Мелася почала пити молоко десь у півтора. І то сама попросила. Поки не просили, я взагалі не давала, навіть у каші. У каші давала рисове або мигдалеве молоко. Можна самому таке зробити, або купити органічне в магазині. Звичайне рисове та мигдалеве в магазині не раджу купувати, бо в них такі самі шкідливі додатки, як і в магазинному коров'ячому із солодкими додатками (шоколадне, полуничне тощо).

    Давати коров'яче молоко до року, а тим більше в два місяці, недобре для здоров'я дитини. Не пристосований шлунок до травлення коров'ячого молока. Людське в тому плані ЗОВСІМ інше, дійсно корисне для дитини й шлунок пристосований до травлення людського молока.
    Якщо не хочеться давати суміш, то радять знайти донорське (від іншої мами) або брати козяче, в якому теж нема лактози, як і в материнському молоці.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Дитині треба довіряти. Вони краще за нас знають, що їм треба.
     
  19. Mundi

    Mundi New Member

    Ого так скоро, я своїй ще досі молока недаю!

    Ну я ще не збираюсь зараз пробувати). питаю на перспективу. Я думаю. що може вартує пробувати давати раз в день десь з 6 місяців.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Західні лікарі радять утриматися від молока до року. І це стосується як грудних, так і дітей на штучному вигодовуванні.
    Ви ж не сире молоко даватимете? А саме в сирому є бактерії, що допомагають перетравити лактозу в шлунку.
    Я точно знаю, бо мій син, який має нестравлення лактози, може пити сире молоко без проблем. А від пастеризованого в нього серйозні проблеми починаються, бо шлунок того не стравлює.