користь і шкода УЗД

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ольга, 26 Березень 2009.

  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    на все Божа воля, що має бути, то буде,
    в мене 7 років тому узд було на 25 тиж. (чомусь так тоді скеровували) і все було добре, а через 3 дні почалася кровотеча і передчасні пологи при яких дитинка померла, і ніякого пояснення тому нема,
    перездали купу аналізів з чоловіком і нічого не виявили,
    а коли завагітніла вдруге, то після позитивних тестів на 10 день затримки була на узд щоб подивитися чи все добре, і потім в 12 т. була і в 23 (перед критичним) і 30 т. і все дякувати Богу добре,
    тому не думаю, що узд така вже й шкода, гірше шось пропустити і потім шкодувати
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    коливання чОго? Ну реально, або мені якісь факти подайте, але не шось там ру і усяку залякуючу брєдотіну, а факти. Бо навіть те, що дівчата пишуть, що от , дітки так не люблять узд, так відвертаються, то я в своєї доні такого жодного разу не помітила, ніякого хвилювання, чи надмірної активності під час узд взагалі. Може просто настрОй мами відіграє вееелику роль? Бо я завжди йду спокійна і навпаки в передчутті радості, що ще раз побачу.

    ---------- Додано в 20:45 ---------- Попередній допис був написаний в 20:42 ----------

    як на мене коли якісь погані симптоми, то і краще, і інформативніше тільки узд, а не лазити там руками, та й що там побачити?

    А взагалі, можна і жодного узд не робити і є ж такі жінки і цілком їм так нормально, а це головне. А є такі, яким з цікавості, чи просто з переживань хочеться піти лишній раз, а є такі , яким просто потрібно, бо є якась небезпека. Стільки ситуацій різних, то насправді особиста справа кожного. Але я в певнена, що у будь-яких випадках здоров'я дитини буде в нормі і з узд, і без.
     
  3. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    читала тут http://lib.komarovskiy.net/o-polze-i-vrede-uzi-na-rannix-srokax-beremennosti.html

    ---------- Додано в 21:51 ---------- Попередній допис був написаний в 21:46 ----------

    Ну можливо не коли кровить і реальна загроза... Бо от мені просто Г сказала, я вам те і написала, але сама на огляд на кріслі не пішла б... Коли я прийшла і запитала чи норма - блідо-жовті виділення, то вона сказала, що норма, головне, щоб не темніли. Я спитала чи не треба ще на такому терміні узд, вона сказала, що зарано. І додала, що жінки дуже бояться огляду на кріслі, а це єдине що вона може запропонувати, якщо я хочу. Вагітність від того не зірветься, хіба якщо той огляд не нормальний. От таке мені сказала. Але вкінці зійшлись на тій думці, що виділення в нормі, так як зараз багато гормональних перебудов.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    у вас на все одна Березовська :) чесно кажучи я її не сприймаю, не щодо цієї статті, ще якось раніше дивилася якісь відео, що ви подавали. Не пішло взагалі
     
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    ну це вже ваше особисте неприйняття:girl_wink: мені цілком нормальна і логічна стаття, що тут такого неправильного? От моя гінеколог також не радить на ранньому терміні узд робити...
    Я вже чесно кажучи боялась постити посилання, бо знаю, що ви її не любите:)

    У статті пише, що є різні припущення, тому кожен вирішує для себе, але така інформація має право на існування, бо, на мою думку, там все досить логічно і не вона сама це придумала.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  6. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Дівчатка, не хочу вступати у суперечки, але мене лікар при загрозі дивився на кріслі. І з першим малим, і вдруге. Не знаю чому він так вирішив, сказав, що на узд мені не треба. Я звісно не стала з ним сперечатися, так як дуже йому довіряла і довіряю.Тому, то мабуть залежить від лікаря, та і від самої вагітної.ІМХО:girl_curtsey:
     
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Не знаю як на рахунок шкоди, але от в користі я засумнівалась тепер. І чого мене поперло на те УЗД - наставили мені відносне маловіддя - що то таке "відносне"? і дитинка замала, але в межах норми. В висновку - претензій нема, але страшилки лишились і як результат рекомендація на госпіталізацію, бо такі правила. Хіба те мало/багатовіддя визначається на УЗД? це ж вже в пологах буде видно чи як? так само як і вага дитини?
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    звичайно, що визначається. От тільки дійсно дивно-відносне. Значить не так все страшно.
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Через такі їхні "діагнози" взагалі не хочеться аналізи здавати, УЗД робити і решта процедур проходити. Тільки лякають, а для дитинки краще, коли мама щаслива, розслаблена, тішиться своїм малятком і спить спокійно
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Якраз на узд і визначається. Це не так як з вагою дитини. Але по правилах в заключенні мали б вказати рівень амніотичної рідини (тобто вод), а не просто мало- чи багатоводдя. Чи вам його таки написали?
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    відносне багатоводдя, то такий діагноз "вилами по воді". Якщо роблять УЗД після 38 тижня, то воно чи не в кожної в діагнозі написано. Не факт, що є. Та і саме лиш відносне багатоводдя не є абсолютною підставою для госпіталізації. Прото якщо у вас підозрюють малу вагу дитинки "на межі" дозволеної і відноне багатоводдя, то можуть пов язувати це із порушенням плацентарного кровооббігу. Відповідно- додатково постійно моніторити стан . Та на такому строці це фактично і все. Тобто госпіталізація заради контролю.

    п.с. який вам індекс багатоводдя проставили у заключенні?
     
  12. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Не бачу ніяких індексів в заключенні або не знаю де дивитись. Пише просто - відносне маловіддя. То на 35 тижні робилось. Вага дитини 2300, теж тоді
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    нічо такого не знаходжу. Є якісь цифри, але вони в секції "Показники кровотоку в артеріях пуповини" - навряд чи то воно. В висновку лиш - Відносне маловіддя. Робив Палига.
     
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    ні. це доплер. Мені Прокопчук теж ніколи не писала цифр, просто - кількість вод нормальна. Але як на мене це неправильно, бо це виходить вже інтерпретація результату. Чомусь той самий доплер вони вказуть цифри, а не пишуть "норма/не норма". Думаю, у вас все добре. Бо поняття "відносне" то таке. Якщо переживаєте, просто ще раз зробіть УЗД та й все
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Ну та типу шо уздист (хоча навіть не знаю як його і величати, широкого профілю спеціаліст той Палига чи як) що потім гінеколог сказали шо нічого страшного, хвилюватись нічого, але от вчора вже мені заявили що за тиждень в патологію. Ну типу теж рекомендація бо в них такі правила. Але якби був інший висновок (напевно з конкретними цифрами чи тим індексом) - була б інша розмова. Типу зробили мені узд з висновком вилами по воді і тепер на тій основі шось видумують. Дурка якась.
     
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Marigold, моїй братовій також казали, що дитинка замала, а народився здоровий хлопчик вагою 3050 г. На узд вага була 2700, якщо не помиляюсь... Так що це все справді відносно...
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    мені здається, що це цілком нормальна вага як на такий термін..
     
  18. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Цілком нормальна, а ще при тому, що та вага не точна)))
    У нас на 32 тижні було 2200, то казали крупненька дівчинка у вас.
    А народилися на 39 , з вагою 2900кг.
     
  19. srv

    srv Member

    Підкажіть, будь ласка, яка кількість УЗД є нормою? в інтернеті написано ніби про 3-4. але мені довелося робити більше. цікаво чи це не шкідливо і чи не роблять лікарі на цьому бізнес...
     
  20. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    у мене вже 4 було..., лікарка всесь час контролює розвиток і відповідність до терміну...може то такі методи роботи у неї, про те все добре наразі.