Корекція зору

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем kati, 26 Лютий 2009.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я згадала ще одну перевагу лінз над окулярами. Коли вечорами я вже знімаю лінзи, одягаю окуляри, і ще трохи дивлюся якесь кіно, а Соля лежить біля мене\на мені\просто тримаю на руках, то весь час тягнеться знімати мої окуляри;) Так одним швидким рухом тягне їх, а потім звісно хоче облизувати) Я забираю, одягаю знову, але все далі повторюється) Тому мені напевно треба було б мати ще додаткову руку, щоб весь час ті окуляри ставити на місце ( на ніс;)), якщо б я їх носила постійно. Дівчата, а у вас так проблем немає?;)
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Тепер є лінзи пластикові полегшені, і не важкі, і не б'ються, хіба царапаються, як не пильнувати і класти окуляри як попало. Я теж мала комплекси з дитинства, то як на світ народилася, коли взяла лінзи. Але пройшли роки, з ними і комплекси, та й очі погано стали сприймати контактні лінзи. Тому тепер ношу окуляри... З незручностей - запотівання в мороз, коли дощ застав без парасоля, ну і звісно - купання/плавання в водоймах (я плаваю лише там де впевнена що встигну якщо що повернутись до тої глибини, де досягну дна ногами). А без лінзи і без окулярів "окомір" не точний... така в мене фобія... То на морі як захляпаються ті "хамелеони", то капець... Але терплю :girl_cool:.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Вирішила спробувати знову одягнути лінзи, на свій страз і ризик. Вимила розчином , новим, рази 3, поставила, трошки пече і постійне відчуття стороннього тіла (бігаю по дому , ніби маю чим відволіктися), але якби якесь весілля чи бути при параді - могла б трохи потерпіти. Подивлюся, що буде до вечора.
    Порівняно з тим, яке було бажання вицарапати собі очі , це - терпимо.

    Але ще порадьте мені каплі для зволоження очей, типу штучна сльоза. Бо нарекомендувади менв з айхербу, а я щось боюся брати
     
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @HOPIC, а то ви якісь старі лінзи відмили і одягнули, чи нові? Якщо старі, ( і термін використання яких вийшов), то краще не треба. Ну там на пару годин, чи день можна одягнути, поки свіжі не купите. Але після відкриття упаковки з лінзою, не має значення, чи вона ношена, чи ні, але лінзу можна тримати певний термін ( залежно, чи місячна, чи квартальна).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Власне, що старі, які плавали в розчині весь цей час.
    Я власне , тестую зараз новий розчин, тому знов викидати таку суму за лінзи не буду, щоб раз їх поносити. Я думаю, що в мене в основному будуть окуляри, а лінзи буду купляти одноденки, суто на 3-4 виходи в рік, але промиватии тим розчином, що підійшов
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2019
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    В мене каплі так і називались «Штучна сльоза» (купувала в аптеці), в клініці після корекції давали Сікапротект... Їх є дуже багато найменувань (залежно від виробника), але склад вроді той самий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Потребую поради. в мами підозрюють глаукому, але треа дообстежуватися. серед варіантів
    1. Окулус (обрали Новицького)
    2. ЛОКЛ Центр Мікрохірургії Ока - Кравець
    3. Центр Совви

    може хтось ікував глаукому і може порадити лікарів/клініки і т.д., бо зараз просто в розпачі і страху через діагноз..
    читала, що серед добрих центрів ще Лазер Плюс та Візекс.
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    І мені порадьте, де у Львові є добрі спеціалісти офтальмологи?
    Мене цікавить міопія (короткозорість), визначення стану сітківки і консультація щодо лазерної корекції.
    Коли просто мала в планах зайнятися своїм зором, була налаштована на Лазер плюс, але просто тому, що дуже близько від дому.
    Оскільки навіть діагностика не дешева, то вирішила все таки вивчити питання глибше, з точки зору професіоналізму.
    Порівняти ціну-якість
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мій чоловік обстежується в візексі, на той час , коли він починав з сітківкою, варіантів такого обладнання не було. Тепер можливо і в окулюсі - ніби теж хороші відгуки про них.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Розгляньте Візекс, це хороша клініка. Я туди не пішла тільки тому, що не хотіла чекати декілька місяців, коли в іншій клініці можна було обстежитись через пару днів)
    Рада, що Ви зважились:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    якраз минулого тижня робив таку процедуру чоловіковий брат, в нього дуже поганий зір, робили в Окулюсі, в них на сайті є всі ціни, недешева процедура (((. Обстежували комплексно десь годину часу.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    знаю,що з тим записуються спеціально на прийом до головного лікаря візексу
    --- дописи об"єднано, 2 Квітень 2019 ---
    мені там зовсім не сподобалося, з їхнім діагнозом опинилася на топольній в очному відділенні і виявилося все не так погано
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    В підлітка поганий зір, приписав лікар ходити на процедури (гімнастику для очей).
    Де у Львові таке роблять?
     
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ми ходили в Леодерм, там є кабінет. Але знаю, що по Львову багато таких приватних закладів є
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Мені казали що є ще в ОХМАТДИТі,
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Веселка на Сихові, Левеня, клініка в Брюховичах.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Innessa

    Innessa Member

    Ми робили в Окулярні, 10 занять
     
    • Інформативно Інформативно x 1